Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:134, Did:0, useCase: 3

Jaunzems: "Būsim pilnībā gatavi spēlei par bronzu"

Andrejs Siliņš

Jaunzems: "Būsim pilnībā gatavi spēlei par bronzu"
Linards Jaunzems
Foto: BK LU

"Mums visiem iekšā ir uguntiņa par to, ka ar trešo piegājienu šovasar serbi ir jāņem," pēc zaudējuma Lietuvai pasaules universiādes pusfinālā apņēmību cīņai par bronzas godalgām pauda Latvijas studentu basketbola valstsvienības uzbrucējs Linards Jaunzems.

"Izjūtas nav tās pašas labākās, bet galvas nenokaram un esam gatavi rītdienas spēlei," neraugoties uz sāpīgo neveiksmi pusfinālā, Jaunzems saglabāja apņēmību izcīnīt bronzas godalgas. "No pēdējā minūtes pārtraukumā runātā, šķiet, viss sanāca. Lietuvieši bija gatavi, visur [pie blokiem] tika līdzi. Sanāca iet garām un meklēt citu risinājumu."

Pats Jaunzems visā mačā izcēlās ar 19 punktiem, bet 11 no tiem guva tieši pēdējā ceturtdaļā. "Bija situācijas, kurās bija iespējas iet garām un apspēlēt pretspēlētājus - sanāca šīs iespējas izmantot," savu rezultativitāti noslēdzošajā spēles ceturksnī skaidroja uzbrucējs.

"Gan fiziskais, gan mentālais spēks pietiks cīņai par bronzu. Jau tagad esam pilnībā nobrieduši nākamajai spēlei. Mums visiem iekšā ir uguntiņa par to, ka ar trešo piegājienu šovasar serbi ir jāņem," Jaunzems pauda gatavību cīņai par trešo vietu.

Pretī stāsies Serbija, ar ko divas reizes jau spēlēts - zaudēts gan pārbaudes mačā, gan universiādē. Tiesa, universiādes mačā cīņa izvērtās ļoti līdzīga. "Serbi ir ņemami!" drošs par savas komandas izredzēm bija Linards.

Spēle pret Serbiju rītdien sāksies pulksten 12:30 un, visticamāk, tai būs pieejama video tiešraide Starptautiskās Universitāšu sporta federācijas "Facebook" lapā.

Latvijas studentu izlases startu pasaules Universiādē atbalsta ''LNK Group''.

Linards Jaunzems pēc pusfināla pret Lietuvu