Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Žagaram savainojums pirms Eirolīgas sezonas un došanās uz Kauņu

Agris Suveizda

Žagaram savainojums pirms Eirolīgas sezonas un došanās uz Kauņu
Artūrs Žagars. Foto: Fenerbahçe Beko

Latvijas izlases un ULEB Eirolīgas čempionvienības Stambulas "Fenerbahce" saspēles vadītājs Artūrs Žagars ir iedzīvojies cirkšņa savainojumā, pavēstījis klubs.

Trešdien "Fenerbahce" ieguva Turcijas superkausu, ar 85:83 pārspējot citu Stambulas klubu "Besiktas", bet sestdien Turcijas Superlīgas sezonu sāka ar negaidītu klupienu Bursā, ar 78:80 piekāpjoties "Tofas". Superkausā Žagars 17 minūtēs un 19 sekundēs tika pie pieciem punktiem (2p. 2/3, 3p. 0/3, 1p. 1/2), četrām rezultatīvām piespēlēm, divām atlēkušajām bumbām un četrām kļūdām, bet Bursā savainojuma dēļ aizvadīja tikai piecas minūtes un netrāpīja abus metienus (2p. 0/1, 3p. 0/1).

Klubs ziņo, ka Žagaram medicīniskajās pārbaudēs ir atklāts otrās pakāpes muskuļa savainojums. Atlabšanas process jau ir sācies, bet konkrētus atlabšanas termiņus "Fenerbahce" savā paziņojumā nemin. "Vēlam Artūram Žagaram ātru atveseļošanos un ceram, ka viņš iespējami drīzāk pievienosies komandai," sacīts "Fenerbahce" mājaslapā.

Šonedēļ "Fenerbahce" ar divām spēlēm sāks Eirolīgas titula aizstāvību, trešdien uzņemot "Paris", bet piektdien ciemojoties Kauņā, kas allaž bijis populārs Latvijas basketbola cienītāju galamērķis – īpaši spēlēs ar latviešu spēlētāju dalību. 25 gadus vecais Žagars pagājušajā Eirolīgas sezonā piedalījās 22 spēlēs, 13 sāka starta pieciniekā un vidēji 14.9 minūtēs atzīmējās ar 5.9 punktiem, 2.3 piespēlēm, 1.1 atlēkušo bumbu un 1.3 kļūdām.

Nesen aizvadītajā Eiropas basketbola čempionātā Žagars vidēji 18.2 minūtēs guva 7.0 punktus, atdeva 4.0 rezultatīvas piespēles, izcīnīja 1.2 atlēkušās bumbas, pārtvēra 0.8 bumbas un pieļāva 0.8 kļūdas. Arī gatavošanās posmā un finālturnīrā Žagaram bija veselības problēmas.

Izmantotie resursi:
https://www.fenerbahce.org/haberler...

  +1 [+] [-]

, 2025-09-29 17:02, pirms 2 mēnešiem
portal rakstīja: Valters jau pateica, ka čalim labāk paēst čipšus un patusēt ar KP uz jahtas nevis pienācīgi gatavoties sezonai. Ar viņa smalko uzbūvi un praktiski bez normālas gatavošanās vasarā ir arī tāds rezultāts
Tiešām tici K.Valteram?

  +2 [+] [-]

, 2025-09-29 17:07, pirms 2 mēnešiem
portal rakstīja: Valters jau pateica, ka čalim labāk paēst čipšus un patusēt ar KP uz jahtas nevis pienācīgi gatavoties sezonai. Ar viņa smalko uzbūvi un praktiski bez normālas gatavošanās vasarā ir arī tāds rezultāts
Klausies vien viņu vairāk!

  +9 [+] [-]

, 2025-09-29 17:08, pirms 2 mēnešiem
Viņam mobilā klīnika jāvadā līdzi ar magnētiskās rezonanses aparātu piekabē.

Paveicies, ka basketbolists, savādāk no ikdienas darba būtu atlaists ar savām slimības lapām.

  +2 [+] [-]

, 2025-09-29 17:10, pirms 2 mēnešiem
2-3 menesi out ?

  +1 [+] [-]

, 2025-09-29 17:24, pirms 2 mēnešiem
Vajag sagatavot savu ķermeni sezonai, nevis jahtot..

  +7 [+] [-]

, 2025-09-29 17:30, pirms 2 mēnešiem
Ādolfs no laimes plaukstas berzē!

  +7 [+] [-]

, 2025-09-29 17:31, pirms 2 mēnešiem
Atceros kā Dāvis Bertāns bija ļoti traumatisks. Tad saprata, ka ļoti jāstrādā pie muskuļu saišu stiprināšanas. Kopš tā laika neatceros, ka viņš dzīvotu pa lazareti. Bet šādi nākamā darba vieta var nebūt Eirolīgas klubs.

  +7 [+] [-]

, 2025-09-29 17:42, pirms 2 mēnešiem
kaut kā vairāk nepārsteidz

  +6 [+] [-]

, 2025-09-29 17:50, pirms 2 mēnešiem
Šiten ir viss beidzies. Tas nav dzelzītis Strēlnieks. Dod dievs, ka Blūms no amerikas atgriezīsies līmenī.
Slēpts komentārs: Robis87

  +6 [+] [-]

, 2025-09-29 17:55, pirms 2 mēnešiem
Žagara laiki ir beigušies, velk pēdejo žagariņu no sevis vel, un draugs Žanis ar Kristapu nevarēja draugam ielikt smadzenes, ka jāsāk sevi trenēt fiziski? Pilnīgs FIASKO ar viņu ir, Eirolīga……

  +3 [+] [-]

, 2025-09-29 17:55, pirms 2 mēnešiem
zaxx rakstīja: Vajag sagatavot savu ķermeni sezonai, nevis jahtot..
Tu domā, pārstāvēt izlasi?

  +5 [+] [-]

, 2025-09-29 18:27, pirms 2 mēnešiem
Ak, nē!!!!
Tas ir liels zaudējums visam Latvijas basketbolam kopumā!
Žagars ir viens no visu laiku talantīgākajiem basketbolistiem Latvijā!! Bet tās traumas neļauj attīstīties un izsisties tālāk.
Ļoti žēl Artūra!
Tas noteikti ir smags trieciens viņam, ne tikai fiziski, bet arī emocionāli.
Izturību Artūram.

  +5 [+] [-]

, 2025-09-29 18:38, pirms 2 mēnešiem
Pašam jāpielāgojas. Gan jau eksplozīvais spēles stils dara savu.
Ir ļoti daudz piemēru, kur bez lieka šova basketbolists tāpat var sasniegt virsotnes.

  +4 [+] [-]

, 2025-09-29 19:45, pirms 2 mēnešiem
Boston United rakstīja: Klausies vien viņu vairāk!
Klausies vai neklausies, bet Žagars regulāri ir ar traumu.. Kāpēc tas tā ir, to mēs neviens nezinām. Ļoti cerams, viņš pats to drīz uzzinās un varēs izlabot.

  +3 [+] [-]

, 2025-09-29 19:48, pirms 2 mēnešiem
Atsvaidzināja, kad izlasē satraumējās. Ceram,ka aukstumpumpa un pēc nedēļas būs ierindā.

  +1 [+] [-]

, 2025-09-29 20:15, pirms 2 mēnešiem
GLASS

  +1 [+] [-]

, 2025-09-29 20:57, pirms 2 mēnešiem
guntis86 rakstīja: Atceros kā Dāvis Bertāns bija ļoti traumatisks. Tad saprata, ka ļoti jāstrādā pie muskuļu saišu stiprināšanas. Kopš tā laika neatceros, ka viņš dzīvotu pa lazareti. Bet šādi nākamā darba vieta var nebūt Eirolīgas klubs.
Vai nu tavā atsaucē uz Bertāna trenēšanos trūkst vārdiņš ''un'' starp ''muskuļu'' un ''saišu'', vai arī Bertāns ir mutants, un Žagaram ir grūti trenēt lietas, kuru viņam nav...

  +5 [+] [-]

, 2025-09-29 21:04, pirms 2 mēnešiem
Lai nāk uz zeļļiem un spēlē! 😁 Pietiks plēst sevi 💪

  +2 [+] [-]

, 2025-09-29 21:13, pirms 2 mēnešiem
Viss pa vecam - zāle joprojām ir zaļa, debesis ir zilas un Žagara ķermenis ir veidots no kartona

  -1 [+] [-]

, 2025-09-29 21:46, pirms 2 mēnešiem
Robis87 rakstīja: Ja ne viņa traumatisms, čalis jau varētu mierīgi tēmēt uz NBA.
Nekā! Viņa pozīcijā meļņu pietiek!

  +2 [+] [-]

, 2025-09-29 21:49, pirms 2 mēnešiem
tads rakstīja: Ak, nē!!!!
Tas ir liels zaudējums visam Latvijas basketbolam kopumā!
Žagars ir viens no visu laiku talantīgākajiem basketbolistiem Latvijā!! Bet tās traumas neļauj attīstīties un izsisties tālāk.
Ļoti žēl Artūra!
Tas noteikti ir smags trieciens viņam, ne tikai fiziski, bet arī emocionāli.
Izturību Artūram.
Ja nopietni tad tādu "talantīgo" Latvijas basketbolā ir bijis daudz, bet līdz pašām virsotnēm nokļuvis ir retais...

  +6 [+] [-]

, 2025-09-29 23:21, pirms 2 mēnešiem
Robis87 rakstīja: Ja ne viņa traumatisms, čalis jau varētu mierīgi tēmēt uz NBA.
Kāds vēl NBA? Viņam būtu kādi 10kg muskuļos jāpieliek, nezaudējot ātrumu, tad varētu domāt. Tāds tirliņš kā tagad, neko tur nevarētu izdarīt pret tiem zirgiem. Jau čempī neko nevarēja aizsardzībā.

  +5 [+] [-]

, 2025-09-29 23:58, pirms 2 mēnešiem
ai tak aizveraties, vai viņš vainīgs, ka viņam tāda ķermeņa uzbūve? Domāju jaunatnes laikā pa daudz nodzenāts. Visi ar tiem saviem rezultātiem pārņemti, bet cilvēkam jau ar nav dzelzs veselība, tagad redzam sekas lielajai slodzei. Domāju jaunajiem sportistiem vajag kvalitatīvi ēst un vairāk atpūsties, jo tieši atpūta palīdz atjaunoties

  +4 [+] [-]

, 2025-09-30 00:15, pirms 2 mēnešiem
cobham rakstīja: ai tak aizveraties, vai viņš vainīgs, ka viņam tāda ķermeņa uzbūve? Domāju jaunatnes laikā pa daudz nodzenāts. Visi ar tiem saviem rezultātiem pārņemti, bet cilvēkam jau ar nav dzelzs veselība, tagad redzam sekas lielajai slodzei. Domāju jaunajiem sportistiem vajag kvalitatīvi ēst un vairāk atpūsties, jo tieši atpūta palīdz atjaunoties
Pilnībā piekrītu / DSN jauniešu "produkts"..lepni sakot, ka uz PK bija savulaik sagatavoti tur kadri.. bet tie PK varoņi..ne Žagars, ne Strautiņš, ne Kurucs utt.nevar lepoties ar ieliktu bāzi..savos gados jau gana nodzīti un traumu mocīti..varbūt sakritība..bet liek aizdomāties vai jaunieši jau agrā jaunībā nav paklapēti gana laukumā un notrenkāti.

     [+] [-]

, 2025-09-30 00:19, pirms 2 mēnešiem
Ko šodien saka Ādolfa nolicēji?

     [+] [-]

, 2025-09-30 00:22, pirms 2 mēnešiem
go152631 rakstīja: Lai nāk uz zeļļiem un spēlē! 😁 Pietiks plēst sevi 💪
tak tur jau 5 puikas viņa pozīcijā priekšā

     [+] [-]

, 2025-09-30 00:25, pirms 2 mēnešiem
experts2 rakstīja: Pilnībā piekrītu / DSN jauniešu "produkts"..lepni sakot, ka uz PK bija savulaik sagatavoti tur kadri.. bet tie PK varoņi..ne Žagars, ne Strautiņš, ne Kurucs utt.nevar lepoties ar ieliktu bāzi..savos gados jau gana nodzīti un traumu mocīti..varbūt sakritība..bet liek aizdomāties vai jaunieši jau agrā jaunībā nav paklapēti gana laukumā un notrenkāti.
tagad taču nesen aizliedza 6 spēles nedēļā 3 vecumos uzreiz kapāt.
Varbūt kaut kas mainīsies fizuhā un izturībā.

  +3 [+] [-]

, 2025-09-30 00:57, pirms 2 mēnešiem
optimuss rakstīja: Kāds vēl NBA? Viņam būtu kādi 10kg muskuļos jāpieliek, nezaudējot ātrumu, tad varētu domāt. Tāds tirliņš kā tagad, neko tur nevarētu izdarīt pret tiem zirgiem. Jau čempī neko nevarēja aizsardzībā.
tiesi taa. 10 kg tiiraas muskulu masas un vins vairs nesaluuziis pie pirmaa kontakta laukumaa. ciisina rokas un kaajas, tacu talants ir un kaadu laiku ar to izvilks, peec tam naakamaa pietura LBL Valmiera

     [+] [-]

, 2025-09-30 12:35, pirms 2 mēnešiem
Nesen dzirdēju vienu teoriju par to, ka šim puisim ir ļoti specifiska ķermeņa uzbūve, visi kaulu savienojami ārkārtīgi plastiski, viegli izkustināmi utml. Tieši tāpēc Artūrs dzīvo un spēlē no vienas traumas līdz otrai. Gan jau viņš pats to lieliski zina un mēģina kaut ko mainīt, bet pagaidām ir tā, kā nu ir. Kaut ko daba viņā savādāk izdarījusi kā pārējiem.