Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 0

ULEB Eirolīgas Final 4 Ķelnē norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

ULEB Eirolīgas Final 4 Ķelnē norisināsies bez līdzjutēju klātbūtnes
Maskavas CSKA basketbolisti pēc triumfa 2019. gadā. Foto: Reuters/Scanpix

ULEB Eirolīgas Final 4, kas no 28. līdz 30. maijam paredzēts Ķelnes ''Lanxess Arena'', norisināsies bez līdzjutējiem, vēstīts līgas paziņojumā.

Eiropas spēcīgākā klubu turnīra vadībā, sadarbojoties ar Vācijas varasiestādēm un epidemiologiem, lēmusi 2020./2021. gada sezonas Final 4 turnīru Ķelnes ''Lanxess Arena'' aizvadīt bez līdzjutēju klātbūtnes. Šāds lēmums pieņemts saistībā ar veselības un drošības riskiem, kas pastāv Covid-19 pandēmijas dēļ.

ULEB Eirolīgas medaļu spēles gan varēs apmeklēt komandu darbinieki un žurnālisti, kuriem būs jāievēro īpašs higiēnas protokols. Tāpat līga mediju pārstāvjiem, kuri ierobežojumu dēļ nevarēs ierasties Vācijas pilsētā Ķelnē, nodrošinās attālinātu piekļuvi notikumiem ''Lanxess Arena'', cenšoties radīt klātienes atmosfēru.

Pēc neoficiālas informācijas prestižā klubu turnīra vadībā pirms oficiālā lēmuma paziņošanas meklēja iespējas Final 4 aizvadīt citā valstī, kur atļauts pulcēties skatītājiem. Kā galvenais variants tika minēta Maskava, taču nu zināms, ka tas nepiepildīsies un izšķirošās cīņas norisināsies Ķelnē, kā tas bija plānots jau sezonas ievadā.

Šīs Eirolīgas sezonas laikā septiņas komandas mājas spēļu laikā uzņēma no 400 līdz 7500 līdzjutēju. Tās bija Kauņas ''Žalgiris'', Maskavas CSKA, Sanktpēterburgas ''Zenit'', Maskavas apgabala ''Khimki'', Vilerbānas ASVEL, ''Valencia'' un Milānas ''Olimpia''.

Izmantotie resursi:
https://www.euroleague.net/final-fo...