Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:133, Did:0, useCase: 3

Brazīlietis Kaboklu pēc Pasaules kausa joprojām nav ieradies savā jaunajā klubā

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

Brazīlietis Kaboklu pēc Pasaules kausa joprojām nav ieradies savā jaunajā klubā
Brunu Kaboklu. Foto: FIBA

Viens no Brazīlijas izlases līderiem aizvadītajā FIBA Pasaules kausa finālturnīrā Brunu Kaboklu pēc planētas meistarsacīkstēm joprojām nav ieradies sava jaunā kluba Venēcijas ''Umana Reyer'' rīcībā.

''Pēc FIBA Pasaules kausa Brazīlijas izlase saskārās ar problēmām mājupceļā. Pēc tam Kaboklu devās uz ASV, lai sakārtotu dokumentus un tiktu pie darba vīzas. Viņa plāns bija lidot aizvadītajā ceturtdienā, lai ierastos Itālijā piektdienā, taču esam saņēmuši informāciju, ka viņš lidmašīnā neiekāpa,'' itāļu medijiem atklāja Venēcijas kluba prezidents Federiko Kazarins.

Kaboklu nesen mainīja aģentu un viņa pašreizējā nākotne Venēcijas kluba rindās šobrīd ir neskaidra, vēstī Itālijas mediji.

Brazīlietis aizvadītajā sezonā kļuva par Vācijas čempionu Ulmas ''ratiopharm'' rindās, bet starpsezonā tika pie viena no ienesīgākajiem līgumiem ULEB Eirokausā, pievienojoties Venēcijas ''Umana Reyer''.

Izmantotie resursi:
https://www.pianetabasket.com/legab...