Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:1456, Did:0, useCase: 1
12

Tamane par spēlēšanu izlasē, EČ, nākotni basketbolā...

Piedāvājam iespēju noskatīties Sporta Avīze + lielo interviju ar Latvijas sieviešu izlases basketbolisti Zani Tamani, kura vairāk pastāsta kā aizsākušās viņas basketbolistes karjeru, spēlēm Eiropas čempionātā, klubu karjeru, kā arī ieskicē savus turpmākos plānus.Intervijas ilgums 67 minūtes.Bezmaksas nelielu intervijas izgriezumu iespējams noskatīties ŠEIT.
9

Tamane: "Treneris mūs mācēja motivēt..."

Piedāvājam iespēju noskatīties nelielu fragmentu no Sporta Avīze + lielās intervijas ar Latvijas sieviešu basketbola izlases spēlētāju Zani Tamani, kura atklāj kā galvenais treneris Džordžs Dikeulakos motivēja komandu cīņai.
29

Jansone: "Gribu vēl spēlēt izlasē..."

Piedāvājam iespēju noskatīties interviju ar Latvijas sieviešu izlases basketbolisti Lieni Jansoni, kura nupat atgriezusies no Eiropas čempionāta basketbolā.
26

Latvijas izlases basketbolistes atvadās no Polijas

Piedāvājam Jums pēdējo video sižetu no Polijas, kur norisinājās Eiropas čempionāts basketbolā sievietēm. Latvijas izlase turnīru noslēdza pašā viducī - astotajā vietā.
18

Dikeulakoss atkāpjas, slavē Baško, pakritizē FIBA

Latvijas Basketbola savienība var sākt jaunā galvenā trenera meklējumus, jo grieķis Džordžs Dikeulakoss atkāpies no amata personīgu iemeslu dēļ. Viņa pēdējā pēcspēles preses konference Latvijas izlases galvenā trenera amatā, Lienes Jansones komentārs par spēli pret Lietuvu, kā arī Guntas Baško atvadas no izlases, tas šajā video.
60

Baško: "Šī bija mana pēdējā spēle izlasē"

Latvijas sieviešu basketbola izlases kapteine Gunta Baško Latvijas izlasē aizvadījusi pēdējo spēli, to viņa paziņoja pēc zaudējuma Lietuvai. Pateiksimies visi Guntai par lielo ieguldījumu Latvijas basketbolā!
6

Meiteņu doki: ar miega zālēm un draudzīgu plecu

Latvijas sieviešu basketbola izlases veiksmīgajam sniegumam lieli nopelni bijuši izlases medicīniskajam personālam, kuram vēlās nakts stundās ir ne tikai jāveic masāžas, bet bieži vien jāiedot miega zāles, kā arī jāsniedz draudzīgu plecu. Par mūsu doku uzdevumiem un pienākumiem, nelielā video sižetā.
55

Babkina: "Šodien bijām vakardienas spēlē"

Sabīne Niedola, Elīna Babkina un Gunta Baško padalījās ar komentāriem pēc Latvijas sieviešu basketbola izlases zaudējuma Horvātijai cīņā par Eiropas čempionāta labāko sešinieku.
89

Latvija - Krievija kopā ar Dzintaru un Parādnieku

Vakar Latvijas sieviešu basketbola izlase aizvadīja principiālu maču pret Krieviju. Arī mēs devāmies uz Vecrīgas krogu Kivi lai kopā to noskatītos ar "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Saeimas deputātiem Imantu Parādnieku un Raivi Dzintaru, kuri paši ir aktīvi sportotāji un līdzjutēji. Basketbola pārtraukumos aprunājāmies ar deputātiem par viņu attieksmi pret sportu un ne tikai.
71

Kārkliņa: "Ar šodienas spēli pievīlām savus fanus"

Latvijas izlases basketbolistes nav spējušas tikt labāko četriniekā. Pēc zaudējuma Krievijai par neveiksmes iemesliem runāja izlases basketbolistes Kristīne Kārkliņa un Zane Tamane.
29

Basketbolistes Polijā: Fani un aizkadri

Pirms šodienas spēles ar Krievijas sieviešu basketbola izlasi piedāvājam Jums noskatīties video ar līdz šim nepublicētajiem aizkadra materiāliem no Polijas. Meitenes smejās un jokojās, bet Latvijas fani novēl un tic izlases panākumam pār Krieviju.
37

Latvija veic piešaudi, Baško intervē Kubliņu

Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien aizvadīja pirmo treniņu "Atlas Arena" Lodzā. Lielajā zālē ar metieniem negāja tik gludi kā Katovicē, bet apņēmības komandā netrūkst. Par pirmo treniņu Lodzā, arēnu, kā arī citiem jaunumiem, šajā video.
46

Tamane ierindā, Latvija tuvāk paradīzei

Latvijas sieviešu izlase pilnā sastāvā pārcēlusies uz Polijas pilsētu Ludžu (Latvijā pieņemts to dēvēt par Lodzu), kur jau trešdien aizvadīs ceturtdaļfināla spēli ar Krieviju. Ierindā būs arī pret Melnkalni savainojumu guvusī Zane Tamane. Par pārcelšanos no Katovices uz Ludžu, kā arī citiem pēdējiem jaunumiem, mūsu video.
27

Kārkliņa: "Mūsu lielākā problēma ir nestabilitāte"

Latvijas izlases basketboliste Kristīne Kārkliņa pēc zaudējuma Melnkalnei atzina, ka lielākā komandas problēma ir nestabilitāte, jo pēc labām spēles epizodēm seko tukšums. Zanei Tamanei ir sasists muguras muskulis, taču līdz ceturtdaļfinālam trešdien ir iespējas atgriezties laukumā.
22

Baško mikrotrauma, izlase par pirmo vietu

Latvijas sieviešu basketbola izlase sestdien cītīgi trenējās pirms šodienas spēles ar Melnkalni. Uzvaras likme ir ļoti augsta, jo panākums garantēs pirmo vietu grupā. Uz pilnu jaudu ar pārējiem netrenējās Gunta Baško, kurai ir mikrotrauma, bet spēlēt viņa varēs. Par pēdējiem notikumiem Katovicē, mūsu video sižetā.
5

Mūsu cilvēki FIBA organizācijā

Latvijas strādnieki ir vajadzīgi ne tikai Anglijas zemeņu laukos, bet arī FIBA. Mūsu video sīkāk iepazīsimies ar diviem latviešiem, kuri jau vairākus gadus darbojas FIBA.
13

Dikelakoss: "Būs laba mācība jaunajām spēlētājām"

Latvijas sieviešu basketbola izlases centra spēlētāja Ieva Kubliņa pēc piedzīvotā zaudējuma Eiropas čempionāta spēlē pret Spāniju (57:66) atzina, ka komanda nospēlēja vāji, tomēr iespējas uzvarēt bija, jo spānietes arī spēlēja slikti. Komandas galvenais treneris Džordžs Dikelakoss šo zaudējumu nodēvēja par labu mācību izlases basketbolistēm.
29

Ciemos pie Elīnas un Lienes

īsti svētki Latvijā būs tikai tad, kad Latvijas izlases basketbolistes pieveiks Spāniju. Pirms atbildīgās spēles paviesojāmies Elīnas Babkinas un Lienes Priedes istabiņā, kur meitenes pastāstīja par dzīvi viesnīcā.
12

Līgo Latvijas izlases nometnē

Latvijas sieviešu basketbola izlase Jāņu nakti pavadīs domās par rītdienas Eiropas čempionāta spēli pret Spāniju. Kā svētki aizrit izlases nometnē, mūsu video reportāžā no Katovices.
23

Jansone: "Zilumi būs, bet tas ir forši"

Latvijas izlases basketbolistes nodrošinājušas vietu Eiropas čempionāta labāko astotniekā. Pēc uzvaras pār Poliju aprunājāmies ar izlases kapteini Guntu Baško, garo spēlētāju Lieni Jansoni un komandas galveno treneri Džordžu Dikelakosu.