Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:104, Did:0, useCase: 2

Latvijas sieviešu basketbola izlase ar treneru un apkalpojošu personālu
24

Detalizēta izlases spēlētāju snieguma analīze un vērtējums

Čempionāts noslēdzies, šoreiz mūsu valstsvienība nepiedalījās cīņā par medaļām, arī nospraustais mērķis – cīņa par ceļazīmi uz pasaules čempionātu nav izpildīts. Tomēr negribētos piekrist vairumam viedokļu, ka šis čempionāts vērtējams drīzāk negatīvi nekā pozitīvi. Mums būtu jānovēl jebkurai mūsu izlasei ( it īpaši vīriešu basketbola izlasei, lai 7. Vieta Eiropas meistarsacīkstēs tiktu uzskatīta par izgāšanos). Protams, šī komanda varēja vairāk, bet nedaudz pietrūka, pietrūka spēka, pietrūka kripatiņas meistarības, pietrūka pāris elementi, kuri diemžēl nosvēra svaru kausus par labu mūsu pretiniecēm.
7

2007. gads - veiksmīgākais vēsturē

2007. gada Eiropas sieviešu un vīriešu čempionāti bijuši skatītākie basketbola vēsturē, šonedēļ paziņojusi FIBA Eiropas nodaļas vadība.
40

FIBA apskatnieki slavē latvietes

Pagājusi nedēļa kopš 31. Eiropas sieviešu basketbola meistarsacīkšu noslēguma. Atzinīgus vārdus Anetei Jēkabsonei-Žogotai un Guntai Baško šodien velta FIBA apskatnieki.
5

Bufārs atkāpies

Beļģijas sieviešu basketbola valstsvienībai nesasniedzot mērķi - iekļūšanu Eiropas meistarsacīkšu pirmajā pieciniekā, par atkāpšanos paziņojis valstsvienības treneris, francūzis Lorāns Bufārs.
48

LTV 7 "Sporta studijā" – Ainars Zvirgzdiņš

"Sporta studijā" šodien plkst. 21:30 viesosies Latvijas sieviešu basketbola izlases galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš, izvērtējot valstsvienības veikumu Eiropas čempionātā.
15

Video: Video: Basketbolistu sagaidīšana

Vakar vēlu vakarā ar reisu no Prāgas Latvijā atgriezās Latvijas sieviešu basketbola izlase, kas Eiropas čempionātā izcīnīja 4. vietu. eSports.lv piedāvā videomateriālu no spēlētāju sagaidīšanas lidostā.
32

Latvijas zeltenes atgriežas!

Šovakar plkst. 21:55 ar reisu no Prāgas (Čehija) dzimtenē atgriezīsies Latvijas sieviešu basketbola izlase, kas vakar Eiropas basketbola čempionātā izcīnīja ceturto vietu. Sagaidi basketbolistes Lidostā "Rīga"!
3

Stepanova: "Atkāpties vairs nevarējām"

Krievijas basketbola izlases līdere, centra spēlētāja Marija Stepanova pēc svētdien izcīnītā Eiropas čempiones titula atzina, ka sieviešu izlasei vairs nebija kur atkāpties, jo pāris nedēļas iepriekš par Eiropas čempioniem kļuva arī vīriešu izlase.
24

Latvieši lepni par pēdējām minūtēm

Latvijas sieviešu izlases pārstāvji pēc neveiksmes Eiropas čempionātā spēlē par 3.vietu atzīmēja mača izskaņā demonstrēto raksturu, kamēr baltkrievi atzina, ka bija noraizējušies par spēles iznākumu.
16

Valdemoro vērtīgākā, Jēkabsone pieciniekā

Nupat Itālijā beidzies Eiropas čempionāts basketbolā dāmām. Latvijas basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota iekļauta visa aizvadītā turnīra simboliskajā izlasē.