Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:352, Did:0, useCase: 1
Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Latvijas sieviešu izlase nenotur pārsvaru un galotnē piekāpjas Beļģijai

Eiropas čempionāta finālturnīra trešajā spēlē Latvijas sieviešu basketbola izlase šodien cīnījās ar Beļģijas valstsvienību un izskaņā piedzīvoja zaudējumu - 58:62. Mūsu komandā rezultatīvākās bija Anete Šteinberga (14 punkti), Kitija Laksa (13), Gunta Baško-Melnbārde (10) un Elīna Babkina (10), kura nespēlēja mača otrajā daļā.Video: tvplay.lv
33

Dāmu izlase atskatās uz čempionātu

Latvijas sieviešu izlase Eiropas čempionātā izcīnija septīto vietu. Pēc pēdējās spēles ar Itāliju lūdzām izlases spēlētājām Zanei Tamanei, Sabīnei Niedolai, Kristīnei Kārkliņai un galvenajam trenerim Aināram Zvirgzdiņam nelielu atskatu uz pēdējo spēli, kā arī par sieviešu izlases paveikto vai nepaveikto gan čempionātā, gan kopumā.Video tapis sadarbībā ar TV3.
37

Guntas Baško pēcspēles komentārs

Pēc Latvijas izlases zaudējuma Itālijai pārdomās par spēli dalījās Gunta Baško. Liela daļa spēlētāju pārdzīvojot zaudējumu nevēlējās sarunāties ar presi.Video tapis sadarbībā ar TV3.
92

Zvirgzdiņš paziņo par atkāpšanos

Šodien pēc Latvijas izlases zaudējuma Itālijai preses konferencē Ainārs Zvirgzdiņš paziņoja, ka atkāpsies no izlases galvenā trenera amata. Vēl preses konferencē piedalījās Gunta Baško un Itālijas izlases galvenais treneris Gjampēro Tičī un izlases kapteine Marija Marčīnī.Video tapis sadarbībā ar TV3.
51

Jēkabsones un Krūmbergas pēcspēles komentārs

Pēc Eiropas Čempionāta spēles, kurā Latvijas meitenes ar 64:69 piekāpās Krievijai pārdomās dalijās Anete Jēkabsone - Žogota, Dita Krūmberga un Rebeka Hamonna.Video tapis sadarbībā ar TV3.
19

Latvija - Krievija. Preses konference

Pēc Eiropas čempionāta spēles starp Latvijas un Krievijas izlasēm iespaidos dalījās abu komandu treneri Ainārs Zvirgziņš un Valērijs Tihoņenko, kā arī Anete Jēkabsone Žogota un Ilona Korstina.Video tapis sadarbībā ar TV3.
86

Būt Banijai - darbs vai izprieca?

Šodien lūdzām iepazīstināt ar saviem pienākumiem Eiropas čempionāta basketbolā talismanu Baniju.Video tapis sadarbībā ar TV3.
17

Brumermanes, Jansones, Valdemoro komentārs

Pēc Eiropas čempionāta spēles starp Latvijas un Spānijas izlasēm iespaidos dalījās Aija Brumermane, Liene Jansone un Amaija Valdemoro.Video tapis sadarbībā ar TV3.
9

Latvija - Spānija. Preses konference

Pēc Eiropas čempionāta spēles starp Latvijas un Spānijas izlasēm iespaidos dalījās abu komandu treneri – Almans Martiness un Evristo Peress, kā arī spēlētājas Amaija Valdemoro un Sabīne NiedolaVideo tapis sadarbībā ar TV3.
32

Kā Eiropas čempionātu uzņem Arēna Rīga

Eiropas čempionāts basketbolā turpinās jau pāris dienas par vienīgo vietu, kur tiek izspēlētas spēles kļuvusi Arēna Rīga. Pasākuma mediju koordinatora Māra Novika pavadībā apskatījām čempionāta rīkošanu, organizāciju un aprunājāmies ar ārvalstu žurnālistiem.Video tapis sadarbībā ar TV3.
26

Latvija - Čehija. Preses konference

Pēc Eiropas Čempionāta spēles, kurā Latvijas meitenes ar 65:47 uzvarēja Čehiju pārdomās dalijās Anete Jēkabsone - Žogota un Ainārs Zvirgzdiņš.Video tapis sadarbībā ar TV3.
32

Jēkabsones, Baško, Tāres komentārs

Pēc Eiropas Čempionāta spēles, kurā Latvijas meitenes ar 65:47 uzvarēja Čehiju pārdomās dalijās Anete Jēkabsone - Žogota, Gunta Baško un Ieva Tāre.Video tapis sadarbībā ar TV3.
7

Latvia pret Grieķiju 70:68

Paldies Jums "Zelta meitenes" par zelta mirkliem ;)
53

Basketbolistes no Liepājas pavada kā čempiones

Pēc uzvaras pār Grieķijas basketbolistēm, mūsu līdzjutēji Latvijas basketbolistes no Liepājas olimpiskā centra pavadīja ar īpašām emocijām, izveidojot simboliskus goda vārtus, kurus pārklāja Latvijas karogs.Izmantots liepajniekiem.lv videomateriāls.
14

Čempionāts Niedolas vecākiem ir emocionāls brīdis

Latvijas sieviešu izlase Liepājā spēja uzvarēt visās trīs spēlēs, divās no tām ar milzīgu līdzjutēju atbalstu piedalījās arī liepājniece Sabīne Niedola. Viņas mamma portālam atzina, ka satraucošākais brīdis bijis Sabīnes pirmais iznāciens laukumā. Pēc pēdējās spēles Liepājā basketbolistes godam sagaidīja ne tikai aktīvākie līdzjutēji, bet arī Sabīnes ģimene, kas mūsu basketbolistei vēlēja sekmes arī turnīra turpinājumā.Izmantots liepajniekiem.lv videomateriāls.
29

Latvija - Grieķija preses konference

Pēc Eiropas Čempionāta spēles, kurā Latvija ar 70:68 uzvarēja Grieķiju pārdomās dalījās abu komandu galvenie treneri un labākās spēlētājas.Video tapis sadarbībā ar TV3.
41

Krūmbergas un Baško pēcspēles komentārs

Pēc Eiropas Čempionāta spēles, kurā Latvijas izlase ar 70:68 uzvarēja Grieķiju pārdomās dalījās Dita Krūmberga un Gunta Baško.Video tapis sadarbībā ar TV3.