Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 3

TTT Gulbja vadībā sāk sastāva komplektāciju un gatavošanos jaunajai sezonai

Kristiāns Dilāns
Kristiāns Dilāns

TTT Gulbja vadībā sāk sastāva komplektāciju un gatavošanos jaunajai sezonai
Mārtiņš Gulbis un TTT basketbolistes. Foto: EuroLeague Women

Latvijas vadošā sieviešu basketbola komanda "TTT Rīga" Mārtiņa Gulbja vadībā šonedēļ sāks sastāva komplektāciju un gatavošanos jaunajai sezonai, aģentūrai LETA apstiprināja kluba ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs.

Rīgas dome 20.jūlijā nolēma likvidēt nodibinājumu "Basketbola klubs "TTT-Rīga"" un izveidot biedrību, kas ļaus turpmāk efektīvāk nodrošināt basketbola kluba darbību.

6.septembrī tika sākta nodibinājuma likvidācija, bet 9.septembrī notika biedrības dibināšanas sapulce, kurā apstiprināja tās statūtus, ievēlēja valdi un lēma par nepieciešamo finansējumu, kas dos iespēju klubam pieteikties dalībai Latvijas čempionātā un Baltijas līgā.

"Līdz šai dienai ir ieguldīts daudz darba un rīt būs pirmais koptreniņš. Raudzīsimies, kuras no izvēlētajām spēlētājām mums noderēs, un vai varēsim piesaistīt vēl kādas basketbolistes. Nav noslēpums - Mārtiņš Gulbis paliek galvenā trenera amatā. Mutiski esam vienojušies, bet vēl nav parakstīts līgums, jo neesam saņēmuši no Uzņēmumu reģistra atbildi par biedrības reģistrēšanu un vēl nav piešķirts reģistrācijas kods, taču tās ir tikai formalitātes," stāstīja Štālbergs.

Pagaidām nav publicēts 2022./2023.gada sezonas kalendārs, bet Baltijas līgas turnīrs varētu sākties oktobra otrajā nedēļā.

"Ir diezgan plašs spēlētāju loks. Komandā ir jaunatnes izlašu pārstāves, kā arī basketbolistes no kluba sistēmas un arī spēlētājas, kas bijušas valstsvienības sastāvā. Ir izveidots kodols, kuru sezonas laikā papildināsim un apaudzēsim. Meklēsim talantus - dimantus - un tos slīpēsim. Runājām arī par perspektīvu ukraiņu spēlētāju piesaistīšanu," atklāja Štālbergs.

Lai "TTT Rīga" 2023./2024.gada sezonā varētu atgriezties Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgā, komandai gaidāmajā sezonā jāuzvar Latvijas čempionātā.

"Sezonas pirmā puse aizritēs sastāva iespēlēšanā un jauno spēlētāju attīstīšanā. Pēc tam apmēram janvārī lūkosim pastiprināties, lai varētu uzvarēt Latvijas čempionātā un atgrieztos Eirolīgā," atzina Štālbergs.

Biedrībai būs iespēja piesaistīt jaunus biedrus, kas varēs tieši piedalīties biedrības mērķu sasniegšanā, atbalstot biedrības darbību ar biedra naudas maksājumiem, ne tikai ziedojumiem, ko arī drīkst saņemt nodibinājums, bet ziedotāji nekļūst par pilntiesīgiem biedriem. Līdz ar to biedri varēs ne tikai maksāt biedra naudu, bet arī aktīvi līdzdarboties biedrības pārvaldībā.

"Ja uzņēmējam ir interese atbalstīt sieviešu basketbolu, ir iespēja iemaksāt biedra naudu un kļūt par biedru ar balsstiesībām, piedaloties stratēģisku lēmumu pieņemšanā. Esam uzrunājuši daudzus uzņēmumus un interese ir," atklāja Štālbergs.

No iepriekšējā juridiskā veidola - nodibinājuma "TTT Rīga" - palikušas parādsaistības, kuras klubs centīsies nosegt.

"Nodibinājuma likvidācijas procesā tiek apzināti visi kreditori un izveidota likvidācijas bilance. Parādi ir palikuši, bet tie nav tādi, kā pirms trīs vai četriem gadiem. Pēdējos pāris gados ieguldīts daudz darba, lai kreditoru saraksts kļūtu mazāks," skaidroja Štālbergs.

Biedrības dibināšanas sapulcē par tās valdes priekšsēdētāju uz trim gadiem tika ievēlēts Rīgas domes Finanšu departamenta Administratīvās pārvaldes priekšnieks Juris Švanders, bet par valdes locekli - "Rīgas satiksmes" padomes priekšsēdētāja vietnieks Normunds Narvaišs.

Statūtos apstiprinātie biedrības mērķi ir profesionāla, augsta līmeņa sieviešu basketbola kluba darbības nodrošināšana Rīgā, pēctecīgas sieviešu basketbola sistēmas veidošanos sekmēšana, bērnu un jauniešu intereses par basketbolu veicināšana.

Biedrības mērķi ir arī sporta spēļu, turnīru un sporta nometņu organizēšana pilsētas, valsts un starptautiskā mērogā, Rīgas un Latvijas basketbola vārda popularizēšana pasaulē, fizisku un juridisku personu apvienošana kopīgu interešu realizēšanai un pilnveidošanai, kuras saistītas ar bērnu, jauniešu un pieaugušo basketbola prasmju apguvi, pilnveidošanu un sportisko sasniegumu veicināšanu.

Izmantotie resursi:
LETA

  +1 [+] [-]

, 2022-09-19 20:42, pirms 2 nedēļām
Vai gadījumā nav jāraksta Artūrs Štālberjs?

  +3 [+] [-]

, 2022-09-19 21:33, pirms 2 nedēļām
Gulbja vadībā - tā ir laba ziņa TTT. Pagājušajā sezonā izdarīja maksimumu. Žēl, ka vasara tika sabojāta.

  -1 [+] [-]

, 2022-09-19 21:42, pirms 2 nedēļām
Vai Kate Krēsliņa arī spēlēs?

  -1 [+] [-]

, 2022-09-19 22:41, pirms 2 nedēļām
perikls rakstīja: Vai Kate Krēsliņa arī spēlēs?
jām drošvien arī Vītola,,Strautmanes, Babkina, Šteinberja, Jākobsone, 2 amerikos, 1 lietuviete un 2 jaunās fantasy līgā

     [+] [-]

, 2022-09-19 23:08, pirms 2 nedēļām
specha rakstīja: jām drošvien arī Vītola,,Strautmanes, Babkina, Šteinberja, Jākobsone, 2 amerikos, 1 lietuviete un 2 jaunās fantasy līgā
Es saprotu tavu ironiju. Tomēr ar Krēsliņu ir drusku savādāk. Viņa gadu nekur nespēlēja. Bija informācija, ka vasarā atsākusi trenēties, tomēr nekas vairāk par viņas plāniem nav zināms...

  +3 [+] [-]

, 2022-09-20 00:14, pirms 2 nedēļām
Ja godīgi, tad nav saprotams, kā pēc tik daudzām lažām Štālbergs turpina menedžera darbu klubā. Manuprāt, kluba nebūšanās viņam būtu jāuzņemās diezgan liela atbildība nevis jāturpina darbs ar klubu tā, it kā nekas nebūtu noticis.

  +1 [+] [-]

, 2022-09-20 07:24, pirms 2 nedēļām
kokodžambo rakstīja: Vai gadījumā nav jāraksta Artūrs Štālberjs?
Ja vins dzivotu Zviedrija ,tad apmerm ta vinu sauktu.

  +3 [+] [-]

, 2022-09-20 09:01, pirms 2 nedēļām
seljanin rakstīja: Ja godīgi, tad nav saprotams, kā pēc tik daudzām lažām Štālbergs turpina menedžera darbu klubā. Manuprāt, kluba nebūšanās viņam būtu jāuzņemās diezgan liela atbildība nevis jāturpina darbs ar klubu tā, it kā nekas nebūtu noticis.
Es arī šo nesaprotu, kā cilvēks pilnīgi bez zināšanām likumdošanā var kaut ko menedžēt. Ko viņš tur gvelž par likvidēta nodibinājuma parādsaistību dzēšanu? Biedrības un nodibinājumi nav maksātnespējas subjekti, ja kāds bija tik naivs un deva preces vai pakalpojumus bez apmaksas, tad tagad neko atpakaļ dabūt nevar, ja vien neierosina lietu personīgi pret kādu no štālbergveidīgajiem par krāpšanu.
Izskatās, amatā palicis tikai tāpēc, lai no jaunās naudas, kas ienāks jaunajā biedrībā, varētu fiksi norēķināties ar kādiem īpaši pietuvinātiem čomiem no vecā dīla par fiktīviem pakalpojumiem un tad rullēt gurķi tālāk. I kaza paēdusi, i vilks dzīvs!

  +1 [+] [-]

, 2022-09-20 12:27, pirms 2 nedēļām
Kur var pieteikties uz kandidēšanu tikšanai sastāvā? Cik noprotu, tiks ņemtas visas, kam ir 2 rokas, 2 kājas un ir redzējušas basketbola bumbu

     [+] [-]

, 2022-09-20 15:29, pirms 2 nedēļām
Prieks, ka Latvijā parādījies jauns dimantu slīpētājs...

     [+] [-]

, 2022-09-20 15:31, pirms 2 nedēļām
kokodžambo rakstīja: Vai gadījumā nav jāraksta Artūrs Štālberjs?
Malacis!!!