Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:136, Did:0, useCase: 0

Intrigas LSBL sezonā lielā fināla priekšvakarā

Intrigas LSBL sezonā lielā fināla priekšvakarā
LSBL iespējams ir šobrīd sasniegusi lielāko ažiotāžu pastāvēšanas vēsturē

Šķiet, pašmāju sieviešu basketbola līgā tik liela ažiotāža sen nav bijusi. Bet ja palasa tādus sporta portālus kā sportacentrs.com un SA+, tad šā brīža aina izskatās šādi: SK „Cēsu” prezidents, šizofrēniķis, totalizatoru mahinators Krišjānis Kļaviņš ir sajucis prātā, padzinis cienījamo basketbolista speciālistu Zvirgzdiņu, visās neveiksmēs vaino LBS, izdomā sazvērestības teorijas, lai nodrošinātos pret zaudējumu, vai pat manipulē ar totalizatoru koeficientiem savās biznesa interesēs... Tad nu raksta autors, saliekot zināmo un pieejamo informāciju, grib parādīt kaut cik objektīvu redzējumu uz šo lietu, kā tas izskatās no malas neitrālam sporta cienītājam.

LSBL sezonas sākums
Mēģināsim atcerēties, kā tad sākās 2009./2010. gada sezona. SK „Cēsis” kā iepriekšējās sezonas pārliecinošas čempiones arī šosezon turpina savu profesionālo darbību. Lai arī finansiālu apsvērumu dēļ netiek pieteikta dalība Eirokausos vai kādas citas augstākās raudze sacensībās, tomēr, lai nebūtu jāiztiek vien ar Latvijas stipri viduvējo sieviešu līgas līmeni, tiek pieņemts lēmums paralēli 2 riņķiem LSBL piedalīties arī Lietuvas sieviešu čempionātā. Cēsu komanda arī ļoti iespaidīgs treneru korpuss: Galvenais treneris Ainars Zvirgzdiņš, treneri – Jānis Zeltiņš, Viktors Brizgalovs un fiziskās sagatavotības treneris Māris Bružiks. Tajā pašā laikā TTT Rīga kā vicečempions, bet tomēr ar leģendāru vārdu Eiropā un ciešiem kontaktiem FIBA, arī šosezon startē Eirolīgā. TTT komandas galvenais treneris ir Ainars Čukste, kurš vasarā ar U-20 jaunietēm jau 2. reizi atveda bronzas medaļu komplektu no Eiropas čempionāta, bet viņa palīgs – Aigars Nerips. Tik tālu viss ir labi un LSBL valda saticība.

TTT un Eirolīgas neveiksmes
Pirmās problēmas sākās iestājoties jaunajam gadam. TTT Rīga diezgan nesekmīgi startējusi Eirolīgā: 2 uzvaras 10 spēlēs. Abas reizes uzvarētas šosezon panīkušās, bet titulētās kaimiņienes no Lietuvas „Teo”, bet tajā pašā laikā piedzīvots zaudējums „Ros Casares” ar 38:118... Skaidrs, ka sezona Eiropā TTT Rīgai ir beigusies, rezultāti vāji, un notiek treneru rokāde – par galveno tiek iecelts līdz šim 2. treneris Aigars Nerips, bet Čukste tiek nosūtīts strādāt ar jauno maiņu – TTT/Juniorēm. Vēl vairāk situācija sarežģījās, ka tomēr netiek panākta vienošanās par sieviešu Baltijas līgas izveidi jau 2010. gada sākumā. Vai tā ir LBS neizdarība vai „leišu” spītība, to viņi paši vislabāk zina, bet kopējais mērķis vienalga nav sasniegts. Un te arī sākās problēmas...

SK „Cēsis” uzvar LSBL regulāro sezonu
Lieta tāda, ka TTT ir beigusies regulārā sezona, jo LSBL abi riņķi ir izspēlēti, Eirolīgā izslēgšanas sacensībām kvalificēties neizdevās, bet Baltijas līga netika izveidota. Tikmēr SK „Cēsis” jau bija nodrošinājusi LSBL regulrā čempionāta uzvarētājas titulu, jo savās mājās TTT tika uzvarēta ar lielāku rezultātu (67:52) starpību nekā zaudēts Rīgā (51:64), bet pārējās LSBL komandas uzvarētāju rezultātus nespēja ietekmēt. Kamēr TTT būtu vairāki mēneši jāgaida līdz izslēgšanas spēlēm, SK „Cēsis” mērķtiecīgi trenējās un veiksmīgi turpināja piedalīties Lietuvas sieviešu līgā, jo kluba vadība bija rēķinājusies ar pavērsieniem sezonas gaitā, un nodrošinājusies ar spēļu praksi.

LBS iejaucas, tiek mainīts nolikums
Tad nu pie šīs problēmas „risināšanas” ķērās klāt LBS, kura jau tā bija paspējusi savu imidžu sasmērēt ar „baigās vasaras” notikumiem. Notiek bezprecedenta gadījums, un tiek mainīts LSBL nolikums – TTT Rīga un SK „Cēsis” tiek pagarināta regulārā sezona, jo būs jāaizvada arī 3. un 4. riņķis LBS sacensībās... Lēmums pēc LBS paziņojuma tiek pieņemts visām (jeb vairākums) komandām vienojoties un LBS valdes sēdē pieņemot lēmumu. Interesanti, ka SK „Cēsis” nebija ar mieru, jo šajā gadījumā tiek atņemts regulārās sezonas čempiona tituls un mājas zāles priekšrocības izslēgšanas spēlēs. Tāpat arī rodas liela papildus slodze spēlētājām, kurām īsā laika periodā ir jāaizvada papildus 12 spēles, kamēr tiek spēlēts kaimiņu čempionātā. Turklāt, kad kluba prezidents lūdz LBS izskaidrot, uz kāda pamata pieņemts lēmums bez Cēsu piekrišanas un lūdz iesniegt pierādījumus par valdes sēdi, tās protokolu un komandu balsojumu, un kas šādu balsojumu reglamentē, LBS nespēj sniegt sakarīgu atbildi... Kā šāds notikums izskatās no malas? Man kā neitrālam sporta cienītājam tas izskatās šādi: TTT Rīga nav spēļu prakses, tāpēc tiek izmainīts nolikums sezonas vidū (bezprecedenta gadījums Eiropas basketbolā), un TTT Rīga ir papildus 12 spēles, kamēr SK „Cēsis” tie ir vairāki tūkstoši papildus izdevumi (transports, zāles īre, ēdināšana, medicīna, viesnīcas, tiesneši, sekretariāts un pārējais personāls, u.c.), ar ko visticamāk šajā sezonā nebija rēķinājušies. Un, protams, spēlētājām ir papildus slodze un nogurums uz sezonas beigām. Kurš tad ir ieinteresēts šajā pavērsienā? Nezinu detaļas, bet izskatās pēc TTT lobija no LBS puses.

TTT – jaunās regulārā čempionāta uzvarētājas
Tiek pabeigta LSBL regulārā sezona. Lai arī 3. savstarpējā spēlē starp TTT un Cēsīm rīdzinieces tika pamatīgi apspēlētas, un, lai nodrošinātu jau 2. reizi sezonā regulārā čempionāta titulu, Cēsīm bija + 18 handikaps, tomēr Rīgas klubs spēja pēdējo spēli uzvarēt ar sev labvēlīgo 73:48. Protams, jāatzīmē, ka TTT Rīga ievērojami pastiprināja sastāvu, noslēdzot līgumu ar WNBA čempioni Dženiferu Leisiju. Tā nu sanāk, ka 2. reizi cīnoties par regulārā čempionāta titulu pēc nolikuma izmaiņas, par uzvarētājām kļuva TTT Rīga, kas arī ieguva mājas spēļu priekšrocības Play-Off spēlēs. Pa vidu Kršjānis Kļaviņs vēlreiz norāda LBS negodīgo rīcību, piedraudot ar izstāšanos no LSBL, tomēr beigās tas netiek darīts, un komanda cīnīsies par čempiones titulu.

Cēsīm sākas iekšējās problēmas
LSBL pusfināli tiek aizvadīti bez pārsteigumiem un finālā jau atkal tiekas nesamierināmās pretinieces: TTT Rīga un SK „Cēsis”. Cēsu komandai jau pirms izslēgšanas spēlēm rodas problēmas – daudz spēlētājas neveselas, arī iekšējais mikroklimats nav tas labākais, kā arī negaidīti pārliecinošais zaudējums TTT, kas liedz ieņemt 1. vietu un nodrošināt mājas zāļu priekšrocības Play-Off. Arī 1. spēle tiek zaudēta, bet mājās cēsinieces tomēr panāk izlīdzinājumu sērijā, lai gan gaisotne klubā joprojām saspīlēta. Lai atrisinātu situāciju un kaut ko uzlabotu, SK „Cēsis” vadība rīkojas ļoti asi – piedraudot Zvirgzdiņam ar atlaišanu, ja komanda zaudēs. Tā arī notiek, un Zvirgzdiņs ar savu palīgu tiek atlaisti pēc 2. zaudējuma finālsērijā, jo nākamais zaudējums būs pēdējais, ko Cēsīs nevēlas neviens!

Kļaviņs atlaiž Zvirgzdiņu, LSBL intrigas
Pēc šī notikuma LSBL in nonācias tādā uzmanības centrā, kā nekad. Viens pēc otra parādās dažādi viedokļi, komentāri un raksti sportacentrs.com un SA+. Kas pārsteidz, lai gan īstenībā jau pierasts – visur dominē viedoklis, ka Kļaviņš ir traks, taisa savas mahinācijas, nesmuki izrīkojas, jo interesē tikai savas intereses... Bet kā tad šī situācija izskatās no malas? Tiek pieaicināts viens no Latvijas labākajiem basketbola speciālistiem Varis Krūmiņš. Lai arī ar Zvirgzdiņu komandu pamet Bružiks un Tāre, komandā atjaunojas vēl nebijis cīņas spars, komanda saliedējas un spēja izcīnīt, iespējams vienu no svarīgākajām uzvarām šajā sezonā. Vai tad šajā gadījumā Kļaviņš nav izdarījis pareizo izvēli? Iespējams daļēji, jo vēl jau jāizcīna 3. uzvara, bet bez šīs uzvaras jau viss būtu sen beidzies... Redz, situācija ir izvērtusies ļoti sarežģīta, kluba vadība saka, ka šis solis jau briedis, un par pēdējo pilienu kļuvušas neētiskas sarunas ar pretinieku nometni finālsērijas laikā. Patiesību zina tikai iesaistītās puses, un iespējams tā arī nekad netiks atklāta. Nav jau runa par to, ka treneri nedrīkst sasveicināties vai tamlīdzīgi, bet tomēr zināmas normas šajā izšķirošajā sērijā būtu jāievēro kluba pārstāvjiem, un distancēšanās par ļaunu nenāktu! Protams, ka TTT menedžeris Lūsis un Zvirgzdiņš noliegs jebkādas sarunas, bet vai tad mēs esam tik naivi un cerētu, ka viņi godīgi atzīsies, ja tādas būtu? Protams, ka nē! Arī Krišjānis aizstāvēs savu viedokli. Domāju, ka patiesība ir kaut kur pa vidu, bet katrs glābj savu ādu. Un tomēr, rezultāti uz sezonas beigām kļuva nestabili, un par lielo traumu daudzumu savu daļu atbildības būtu arī jāuzņemas fiziskās sagatavotības trenerim Bružikam. Tāpēc man, kā neitrālam interesentam šāds Cēsu kluba vadības solis pat šķiet loģisks, it sevišķi, ja tas atainosies rezultātā un čempiona titulā. Kļaviņš kā kluba vadītājs, naudas piesaistītājs un organizators cīnās par čempiona titulu un uzvaru, bet Zvirgzdiņs, Bružiks un Tāre par savu reputāciju! Viss taču ir loģiski, vai ne? Un tie komentāri par Kļaviņa mahinācijām ar totalizatoriem un PR celšanu ir diezgan bērnišķīgi... Manuprāt, šeit notiek lietas operatīva kārtošana, kamēr vēl nav par vēlu, nevis netīrās veļas mazgāšana, kā tas bija pēc vīriešu Eiropas čempionāta. Varbūt LBS būtu tieši jāpamācās, kā operatīvi rīkoties un uzdrošināties krīzes situācijās, nevis nolīdzināt Cēsis un Kļaviņu līdz ar zemi, tāpēc, ka viņš nebaidās pateikt un rīkoties vai arī tāpēc, ka nāk no „laukiem” nevis no Rīgas...

Vai LSBL čempiones jau bija ieplānotas pirms 5. spēles?
Vēl diezgan dīvains, bet zīmīgs fakts par pēdējo 5. finālspēli. Vai LBL pusfināli un LSBL izšķirošā finālspēle bija ielikta vienā laikā un vietā aiz kārtējās LBS rupjās paviršības, vai arī tas tika darīts, kā apzināts mājiens, ka TTT Rīga tāpat ir jāizcīna čempiones tituls jau četrās spēlēs? Labs jautājums, bet vēl labāka būtu LBS atbilde uz to! Redz, pēc neoficiāls, bet diezgan drošas informācijas ir zināms, ka TTT Rīgas ārzemniecēm jau piektdien 16. aprīlī no rīta bija rezervētas lidmašīnas biļetes uz mājām, līdz ar to arī līgumi visticamāk uz to brīdi būtu beigušies. Tādēļ sekoja kārtējais LBS „interesantais” solis – 5. spēle tiek notikta ceturtdien 15. aprīlī 16:30. Lai piedod visi pārējie, bet cik atceros pēc vasaras notikumiem LBS viens no galvenajiem uzdevumiem ir atgūt basketbola popularitāti Latvijas sabiedrībā. Tad kāda velna pēc jāliek LSBL pēdējo gadu visaizraujošākās finālsērijas izšķirošā spēle 16:30, ko nav iespējams apmeklēt cilvēkiem, kas strādā, studē, vai arī skolēniem ir vēlās stundas, kur nu vēl runājot par cēsiniekiem... Tā jau ir LBS nonākšana pilnīgā pretrunā ar savu uzstādījumu, kā arī ņirgāšanās par Latvijas basketbola cienītājiem. Prieks, ka jaunais LBL direktors Ralfs Pleinicis beigās spēja panākt spēles pārcelšanu uz 16. aprīli 19:35, kā arī vienoties par spēles translāciju LTV7.

Diemžēl, bet aplūkojot visus notikumus sezonas garumā, man šķiet Latvijas basketbola jumta organizācija LBS tomēr vairāk vēlas TTT Rīga uzvaru. Skumji, jo nav daudz tādu uzņēmīgu cilvēku Latvijā, kā Krišjānis Kļaviņš, lai arī cik dīvains reizēm viņš nebūtu, kas spētu izveidot tik profesionālu sieviešu klubu Latvijā, un nodrošinātu iztiku mūsu izlases kandidātēm. Padomāsim arī no šī aspekta.

Nāciet skatīties uz LSBL izšķiroši spēli klātienē!
Vēlu visiem 16. aprīlī 19:35 nākt uz Olimpisko Sporta centu un vērot klātienē šo aizraujošo bezkompromisa cīņu, ar kuru ir sacelta šī milzīgā ažiotāža. Lai uzvar stiprākā komanda, bet autoram personīgi pēc visām šim pārestībām simpātijas pieder SK „Cēsis” komandai.

Vai uzskatāt, ka LBS norošina vienlīdzīgas iespējas cīnīties par LSBL čempiona titulu abām komandām?

  • 29

  • 64


Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +5 [+] [-]

, 2010-04-15 12:37, pirms 11 gadiem
Tikko palasiju LSBL nolikumu LBS mājas lapā basket.lv. TUR NEKAS NAV TEIKTS PAR 4 APĻIEM. CĒSIS VARĒTU APSTRĪDĒT APELĀCIJAS KOMISIJĀ NOLIKUMA IZMAIŅAS.

  +6 [+] [-]

, 2010-04-15 12:40, pirms 11 gadiem
Prese rakstīja: Tikko palasiju LSBL nolikumu LBS mājas lapā basket.lv. TUR NEKAS NAV TEIKTS PAR 4 APĻIEM. CĒSIS VARĒTU APSTRĪDĒT APELĀCIJAS KOMISIJĀ NOLIKUMA IZMAIŅAS.
Tur jau tā lieta, ka spēles noteikumi tiek mainīti spēles laikā par labu vienai komandai...
KK jau ir gājis visus iespējamos ceļus, lai apstrīdētu čempionāta neatbilstību nolikumam, bet vienmēr ir palicis kā saucēja balss tuksnesī...

  +2 [+] [-]

, 2010-04-15 13:52, pirms 11 gadiem
"Redz, pēc neoficiāls, bet diezgan drošas informācijas ir zināms, ka TTT Rīgas ārzemniecēm jau piektdien 16. aprīlī no rīta bija rezervētas lidmašīnas biļetes uz mājām."

No kurienes tāda informācija? Jā, tas izskaidro, kāpēc tika izskatīts tāds absurds variants, kā spēles ielikšana darbdienā 16:30.

Bet vispār jau ļoti interesants raksts

  +3 [+] [-]

, 2010-04-15 18:52, pirms 11 gadiem
Runā daudzi, bet pasaka retais!Beidzot viens reāls, sakarīgs domu gājiens visā šajā " čūsku bedrē"!Pilnībā piekrītu raksta autoram!Citādi, lasot dažādos viedokļus, raisās doma par to - kas ir CILVĒKS?
Vai tikai kaudze čūsku, kuras caur garu tiecas pasaulē, kur grib gūt sev laupījumu?
Iekost, sakost, saindēt, norīt, nogalināt...
Šķiet,ka tiek rīkots LBS vai ttt atbalsta grupas konkurss"Kurā vairāk čūsku?" Galvenā balva - lāpsta ar ko norakt Krišjāni Kļaviņu un SK CĒSIS.

  +2 [+] [-]

, 2010-04-15 19:15, pirms 11 gadiem
lielisks raksts

  -2 [+] [-]

, 2010-04-15 20:31, pirms 11 gadiem
šī uzvara Cēsīs(4.sp.) ne pa gramu neuzlabo KK reputāciju kā te autors mēģina darīt viņu baltāku.uzrakstīts jau diezgan smuki, taču mani māc šaubas par autora neitralitāti kā viņš pats apgalvo. te ir daudzas pretrunas - piem. es nesapratu ko nozīmē :''KK cīnās par čemp. titulu, bet AZ, Bružiks un Ieva Tāre par savu reputāciju?! Tātad Tāre un AZ necīnās par čemp. titulu ?! ne Tārei ne AZ par savu reputāciju cīnīties nevajag, par to lai cīnās KK ...vistīrākā demagoģija ... vēl vajag tikai 1 uzvaru un tad KK no neglītā pīlēna pārvērtīsies par balto gulbi - vispār baigais absurds ja tik lēti ir cilvēki... vel par tām nopirktajām biļetēm, 5-o sp. nekāda zemteksta es tur neredzu

  +2 [+] [-]

, 2010-04-15 21:20, pirms 11 gadiem
vispār,pirmais un pagaidām vienīgais sakarīgais raksts par šo tēmu,kurā viss ir salikts pa plauktiņiem.Nedaudz zinot aizkulises un nianses,atļaušos apgalvot,ka TTT bija uzvaras priekšnojautās un gaidībās jau uz trešo savstarpējo spēli( nekā savādāk nevaru izskaidrot šīs spēles translāciju LTV7).Arī uz Cēsīm TTT atbrauca ar pārliecinātu "uzvarētāju" noskaņojumu,bet.....Attiecībā uz KK kritizēšanu,ienīšanu,zākāšanu u.c. emociju izpausmēm ,gribētu pateikt vienu- nebūtu KK , Latvijā sieviešu basketbols būtu miris un neviens mani par pretējo nepārliecinās.Lai veicas viņam un SK Cēsis

     [+] [-]

, 2010-04-16 00:11, pirms 11 gadiem
tapirs19 rakstīja: šī uzvara Cēsīs(4.sp.) ne pa gramu neuzlabo KK reputāciju kā te autors mēģina darīt viņu baltāku.uzrakstīts jau diezgan smuki, taču mani māc šaubas par autora neitralitāti kā viņš pats apgalvo. te ir daudzas pretrunas - piem. es nesapratu ko nozīmē :''KK cīnās par čemp. titulu, bet AZ, Bružiks un Ieva Tāre par savu reputāciju?! Tātad Tāre un AZ necīnās par čemp. titulu ?! ne Tārei ne AZ par savu reputāciju cīnīties nevajag, par to lai cīnās KK ...vistīrākā demagoģija ... vēl vajag tikai 1 uzvaru un tad KK no neglītā pīlēna pārvērtīsies par balto gulbi - vispār baigais absurds ja tik lēti ir cilvēki... vel par tām nopirktajām biļetēm, 5-o sp. nekāda zemteksta es tur neredzu
Nu, Zvirgzdiņam par atlaišanu tomēr cemme.. Domāju, ka neviens treneris nelepojas savā CV ar faktu, ka ir atlaists, turklāt vēl finālsērijā, kad par pamatu tiek uzdota iespējamas sarunas ar galveno konkurentu. Zvirgzdiņš taču vēl strādās, un tādēļ, lai šos faktus, vai drīzāk apgalvojumus noliegtu, dod pretī arī ar diezgan apšaubāmiem apgalvojumiem. Lai gan te vairāk runājis ir Bružiks.

Nu, kaut vai mūsu labi zināmais Ramūns Butauts šosezon? Vai tad šogad par viņu klīst apkārt glaimojošas ziņas un uzslavas kā ASK laikos un kad LT izcīnīja bronzas medaļas? Tas jau ir piemirsts, un tagad Butautam reputācija tāda, ka uz kuru klubu atnāk, tā tas bankrotē un zaudē, ko vien var zaudēt. Domā viņam arī nav svarīga reputācija?

Par Tāri runājot, viņai jau ir īpašas attiecības ar AZ no seniem laikiem, un viņai vairāk nospēlēja sieviešu emocionālais aspekts, kas lika solidarizēties ar AZ. Domāju, ka viņiem 3jiem svarīgāk ir saglābt savu āru - lasi reputāciju, jo abiem treneriem čempionu titulu neredzēt kā savas ausis. Tapēc liela škrobe, un kā jau latvietim pienākas, tad vismaz otram ir jāieriebj, jo nevar jau palikt atbildi parādā.

Par Tāri un viņas apsvērumiem man grūti spriest, jo nepietiek kvalitatīvas info.

     [+] [-]

, 2010-04-16 12:41, pirms 11 gadiem
tas, ka nomenklatūrai ir savas velkamās komandas (TTT un Vef šogad), ir nenovēršami klārs, un basketbola reputācija vienkārši ir pamets kauls publikai. Mani tikai interesē, kurš reāli LBS tos kloķus rausta?

  -1 [+] [-]

, 2010-04-17 07:56, pirms 11 gadiem
24seconds rakstīja: Nu, Zvirgzdiņam par atlaišanu tomēr cemme.. Domāju, ka neviens treneris nelepojas savā CV ar faktu, ka ir atlaists, turklāt vēl finālsērijā, kad par pamatu tiek uzdota iespējamas sarunas ar galveno konkurentu. Zvirgzdiņš taču vēl strādās, un tādēļ, lai šos faktus, vai drīzāk apgalvojumus noliegtu, dod pretī arī ar diezgan apšaubāmiem apgalvojumiem. Lai gan te vairāk runājis ir Bružiks.

Nu, kaut vai mūsu labi zināmais Ramūns Butauts šosezon? Vai tad šogad par viņu klīst apkārt glaimojošas ziņas un uzslavas kā ASK laikos un kad LT izcīnīja bronzas medaļas? Tas jau ir piemirsts, un tagad Butautam reputācija tāda, ka uz kuru klubu atnāk, tā tas bankrotē un zaudē, ko vien var zaudēt. Domā viņam arī nav svarīga reputācija?

Par Tāri runājot, viņai jau ir īpašas attiecības ar AZ no seniem laikiem, un viņai vairāk nospēlēja sieviešu emocionālais aspekts, kas lika solidarizēties ar AZ. Domāju, ka viņiem 3jiem svarīgāk ir saglābt savu āru - lasi reputāciju, jo abiem treneriem čempionu titulu neredzēt kā savas ausis. Tapēc liela škrobe, un kā jau latvietim pienākas, tad vismaz otram ir jāieriebj, jo nevar jau palikt atbildi parādā.

Par Tāri un viņas apsvērumiem man grūti spriest, jo nepietiek kvalitatīvas info.
1-kārt es nesaprotu kāpēc AZ kkas būtu jāpierāda ?! tur jau tā lieta ka drošu faktu nav, ir tikai kkāds nedrošs mēģinājums attaisnot AZ atlaišanu.Kas KK ir aiz ādas - velns viņu zina...bet tas ka viņš ūdeni duļķo, tas ir skaidrs, ja viņam būtu droši pierādījumi, tad viņš arī runātu konkrētāk, es stipri šaubos vai AZ CV būs minēts par atlaišanas faktu sarunas ar galv. konkurentu. pēc tam kad AZ teica ka viņu apmelojot KK baigi viegli bija uzreiz pēc tam AZ aizbāzt muti, pie reizes saliekot punktus virs ''i''... arī Cēsu faniem un pārējai sabiedrībai vairs nebūtu nekādu jautājumu !! ... bet nez kapēc nekas netika darīts - te ir skaidri redzams, ka atlaišanas iemesls ir kkāds cits, kuru zina tikai pats KK. Rezumē ir vnk - nevis AZ jāmeklē attaisnojumi, bet gan KK pierādījumi...

  +1 [+] [-]

, 2010-04-17 08:05, pirms 11 gadiem
tapirs19 rakstīja: 1-kārt es nesaprotu kāpēc AZ kkas būtu jāpierāda ?! tur jau tā lieta ka drošu faktu nav, ir tikai kkāds nedrošs mēģinājums attaisnot AZ atlaišanu.Kas KK ir aiz ādas - velns viņu zina...bet tas ka viņš ūdeni duļķo, tas ir skaidrs, ja viņam būtu droši pierādījumi, tad viņš arī runātu konkrētāk, es stipri šaubos vai AZ CV būs minēts par atlaišanas faktu sarunas ar galv. konkurentu. pēc tam kad AZ teica ka viņu apmelojot KK baigi viegli bija uzreiz pēc tam AZ aizbāzt muti, pie reizes saliekot punktus virs ''i''... arī Cēsu faniem un pārējai sabiedrībai vairs nebūtu nekādu jautājumu !! ... bet nez kapēc nekas netika darīts - te ir skaidri redzams, ka atlaišanas iemesls ir kkāds cits, kuru zina tikai pats KK. Rezumē ir vnk - nevis AZ jāmeklē attaisnojumi, bet gan KK pierādījumi...
Tad tavuprāt, ja jau az tik nevainīgs, ko tad viņš neko nesaka? Tik vien, kā no sākuma kko paburkšķēja, ka tie ir meli un pazuda... (think)