Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:242, Did:0, useCase: 1
36

Kristaps Porziņģis un Latvijas izlase - par un pret

Andrejs Siliņš uz sarunu par basketbola aktualitātēm aicināja bijušo Rīgas ASK ģenerālmenedžeri un basketbola notikumu komentētāju Ģirtu Kalniņu. Šoreiz par Kristapu Porziņģi un viņa dalību izlasē.
22

USA-RUSSIAN 90-68

Piedāvājam skaistākos momentus no 2.augusta spēles.
9

Latvija uzvar Somiju

Piedāvājam labāko momentu apskatu un pēcspēles intervijas no pārbaudes spēles, kurā Latvijas dāmu basketbola izlase, gatavojoties Pekinas Olimpiskajām spēlēm, ar rezultātu 72:56 apspēlēja Somijas valstsvienību.
19

Dāmu izlase gatavojas Pekinai

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība aizvada pēdējos treniņus pirms Pekinas olimpiskajām spēlēm. 21. un 23. jūlijā Olimpiskajā sporta centrā Rīgā notiks pārbaudes spēles ar Ukrainu un Somiju, 29. jūlijā ar somietēm vēlreiz jāsacenšas Helsinkos, bet 30. jūlijā plānota izlidošana uz Ķīnu dalībai otrajā FIBA "Dimanta Bumbas" turnīrā. Pekinā valstsvienība ieradīsies 6. augustā.