Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2659, Did:0, useCase: 3

Kļūsti par EuroBasket 2015 brīvprātīgo: papildus pieteikšanās beigusies

Māris Noviks
Māris Noviks @MarisNoviks

Kļūsti par EuroBasket 2015 brīvprātīgo: papildus pieteikšanās beigusies
EuroBasket2015 talismans un brīvprātīgo aizbildnis Frenkijs un BJBS "Rīga" audzēkņi, no kuriem daudzi kļuvuši par palīgiem čempionāta rīkošanā.
Foto: basket.lv

Eiropas basketbola čempionāta rīkotāji pateicas brīvprātīgajiem par milzīgo atsaucību 30.-31. augustā un informē, ka papildu pieteikšanās turnīram tiek pārtraukta dienu pirms oficiāli noteiktā termiņa. Eiropas čempionāta grupas turnīrs Rīgā notiks no 5. līdz 10. septembrim. Latvijas basketbolisti spēlēs pret Beļģiju, Lietuvu, Čehiju, Ukrainu un Igauniju.

Brīvprātīgie iegūs unikālu pieredzi, piedaloties gada lielākā sporta notikuma rīkošanā. Brīvprātīgajiem tiek nodrošināta 1) ēdināšana, 2) apģērbs un apavi, 3) iespēja vērot spēles no darba brīvajā laikā, 4) transporta atbalsts.

Jaunie brīvprātīgie tiks piesaistīti darbam informācijas centrā, auto stāvvietā, vietu ierādīšanā un skatītāju anketēšanā. Par priekšrocību tiks uzskatītas angļu, lietuviešu un igauņu valodas zināšanas.

Sponsori

Eiropas čempionātu atbalsta “Komforts”, Live Riga, Latvijas Mobilais Telefons, “Mogo”.

Seko Latvijas valstsvienībai!

Mājas lapa: 6speletajs.lv
LMT Straume straume.lmt.lv / Sākumlapa
Facebook: facebook.com
Twitter: Basket.lv (@basketbols) | Twitter
Draugiem.lv: Latvijas Basketbola savienība - draugiem.lv
Instagram: https://instagram.com/basketbols
Atslēgvārdi: #EuroBasket2015 #TrīsZvaigznes #6speletajs

Par čempionātu

Eiropas 2015. gada čempionāta finālturnīrā piedalīsies 24 komandas, tas pirmo reizi notiks četrās valstīs – Francijā, Horvātijā, Latvijā un Vācijā.

     [+] [-]

, 2015-08-30 20:07, pirms 7 gadiem
Vai tad tik švaki jau ar mums ir, ka pat brīvprātīgos nevar atrast?