Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2258, Did:0, useCase: 3

“Orange Team” kausa 2017 izcīņas 1.posms - 11.februārī

11. februārī Rīgā, Biznesa augstskolas “Turība” sporta zālē Graudu ielā 68, notiks “Orange Team” kausa 2017 izcīņas 1.posma sacensības 3x3 basketbolā U-13 vecuma grupā puišiem un meitenēm (2004.dzimšanas gads un jaunāki) un U-15 vecuma grupā puišiem un meitenēm (2002. un 2003. dzimšanas gads). Komandu skaits sacensībās ir ierobežots, līdz ar to komandām ieteikums laicīgi reģistrēt savu dalību šajās sacensībās. Komandu pieteikšanās līdz 9.februārim rakstot uz orangeteam@orangeteam.lv. Pielikumā sacensību nolikums

 “Orange team” kausa 2016. gada izcīņas posmos kopumā piedalījās 34 U-13 vecuma grupas puišu un meiteņu komandas. 2017. gadā sacensības tiek papildinātas ar U-15 vecuma grupas komandām.

Sacensībās var piedalīties gan sporta skolu komandas, gan vecāku izveidotas komandas. Spēlētājiem nepieciešama vecāku atļauja piedalīties turnīrā (veidlapa – pielikumā). Katrai komandai nodrošinātas vismaz trīs spēles, kalendārs tiek veidots tā, lai spēles notiktu pēc iespējas kompaktāk, neaizņemot visu dienu.

Spēles notiek saskaņā ar FIBA noteikumiem, tās vada licencēti tiesneši. Turnīrs un visi dalībnieki tiek reģistrēti FIBA 3x3 platformā, līdz ar to krājot reitinga punktus gan sev, gan Latvijai pasaules reitingā.

Lūgums visiem spēlētājiem un spēlētājām, kas sasnieguši 13 gadu vecumu reģistrēt spēlētāja profilu 3x3planet.com. Tas nepieciešams, lai sacensībās iegūtie punkti nonāktu gan spēlētāja kopējā reitingā, gan tiktu pieskaitīti Latvijas kopējā reitingā.

 

Sacensības notiek ar adidas, ProBasketball, Latvijas Basketbola savienības, Kārums un Bruschette Maretti atbalstu.