Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 3

"Barons" atlaiž Adrianu Heningu

"Barons" atlaiž Adrianu Heningu
Adrians Henings vēl "Barons/LMT" rindās
Foto: Romualds Vambuts, eSports.lv

"Barons/LMT" spēlētājs Adrians Henings ir pārtraucis līgumsaistības ar komandu un devies mājās. Lai noskaidrotu situāciju ar šo spēlētāju, portāls eSports.lv sazvanījās ar komandas treneri Kārli Muižnieku, kā arī ar kluba prezidentu Ivo Zonni.

"Henings neapšaubāmi ir labs spēlētajs, bet viņš nespēlē tajā pozīcijā, kura mums ir nepieciešama. Īsāk sakot, Adrians vairāk ir perimetra spēlētājs," galveno iemeslu Heninga mājās sūtīšanai telefonsarunā ar eSports.lv minēja komandas galvenais treneris Kārlis Muižnieks.

Kluba prezidents Ivo Zonne savukārt izteicās, ka "konkrētā spēlētāja aģents pirms sezonas Heningu stādīja priekšā kā ceturto - piekto numuru laukumā, izceļot spēlētāja uzbrukuma spēku tieši groza apakšā un kā papildus īpašības minēja spēlētāja potenciālu apdraudot grozu no distances. Saņēmām arī informāciju, ka viņš aizsardzībā varot segt jebkuru spēlētāju no otrā līdz piektajam numuram. Reālā situācija parādīja, ka viņš ir atlētisks trešais numurs, kurš biežāk izpilda metienus no pustālās distances. Vienojāmies par līgumattiecību pārtraukšanu un šķīrāmies kā draugi."

Kluba prezidents arī minēja, ka spēlētāja aģents esot sniedzis maldīgu informāciju par Heninga auguma parametriem - spēlētājs izrādījies par pieciem centimetriem īsāks nekā uz papīra.

Jautāts par pašreizējajiem viesspēlētājiem, komandas galvenais treneris Kārlis Muižnieks pastāstīja, ka "Roudsam patreiz ir problēmas pārkvalificēties Eiropas basketbolā. Ir lietas, ko viņš spēj izdarīt labi, bet dažas vēl pieklibo. Ja viņš nespēs pierast pie spēles stila, tad komandai būs grūtības. Pārējiem diviem amerikāņiem Abernetijam un Smitam, kā zināms, ir noteikts pārbaudes laiks."

"Protams, ir gaidāmi vēl papildinājumi," turpināja Ivo Zonne. "Pagaidām komandas sniegums daļēji ir apmierinājis tikai spēlēs pret "ASK" un "Kalev". Jāskatās kā veiksies ULEB kausā. Jāskatās arī, kā komplektēsies pārējie pretinieki šajā reģionā. Starp meklētajiem spēlētājiem ir arī agresīva spēlētāja tips, kurš spētu uzņemties iniciatīvu brīžos, kad spēle nevedas Armandam Šķēlem, vai arī, kad viņš ir savainots."

"Šajā sakarā arī cerējām uz Vaikuli, bet viņam Šķēli izdevās aizstāt tikai epizodiski. Raimonds vēlējās ilgāku spēlēs laiku, bet mēs to viņam nevarējām piedāvāt. Viņš tomēr vēl ir salīdzinoši jauns spēlētājs, pārāk jauns, lai vienkārši sēdētu uz soliņa un pelnītu naudu."

"Vītols var spēlēt gan otrā gan trešā numura pozīcijā, bet, aizstājot Šķēli, viņam varētu būt grūti atrasties laukumā vienlaicīgi ar Adomaiti, jo spēlētāji ir diezgan līdzīgi."

"Pēc visiem aģentu aprakstiem Smits ir labs un agresīvs spēlētājs. Skatoties atvestos spēļu video ierakstus, daudzi šie viesspēlētāji rāda brīnumus, bet, kad pievienojas komandai, tad vai nu nav trenējušies, vai arī vienkārši nespēj iejusties."

"Gaidām, meklējam un vienlaicīgi cenšamies nesvaidīties ar naudu. Iepriekšējā sezonā ar komplektāciju arī bija problēmas, bet beigās rezultāts bija pozitīvs." Vislielākās problēmas rada tieši spēlētāju aģenti un to spekulācijas."

1 2 3 4 5 6 7 228 komentāri
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:06, pirms 14 gadiem
Tas jau bija paredzams !!!
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +6 [+] [-]

, 2008-11-22 19:08, pirms 14 gadiem
paaris dienas atpakalj jau shitaada infa kkur bij uzpeldeejusi!!!

     [+] [-]

, 2008-11-22 19:08, pirms 14 gadiem
Kaut kā īsti neiet ar to komplektāciju pagaidām... Cerams,ka līdz galvenajām cīņām sastāvs tiks savākts pietiekami spēcīgs!

  +2 [+] [-]

, 2008-11-22 19:09, pirms 14 gadiem
koby rakstīja: Nesaprotu kāpēc Heningu atlaida. Tagad Baroniem bez viņa būs grūtāk.
Izlasi rakstu, varbūt sapratīsi.

  -4 [+] [-]

, 2008-11-22 19:10, pirms 14 gadiem
zheel, bet nu jaareekinaas ar citiem speekiem.

 +13 [+] [-]

, 2008-11-22 19:11, pirms 14 gadiem
Barons grib labus spēlētājus savās rindās, bet, kad jāmaksā, tad konkrēti žmiedzās!!!! Tgad baigo ekonomisko režīmu ierubījuši. Vai nu laukumā rādi visu laiku brīnumus, vai arī spēlē pa kapeikām, ja neesi ar mieru, tad atlaiž!!!!!!!!! Riktīgi krutā filozofija!!!!!!!!

  +1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:12, pirms 14 gadiem
GanjaMan's rakstīja: man viņš patika!
Jā man arī patika Henings.

  +2 [+] [-]

, 2008-11-22 19:12, pirms 14 gadiem
Gilberts rakstīja: Barons grib labus spēlētājus savās rindās, bet, kad jāmaksā, tad konkrēti žmiedzās!!!! Tgad baigo ekonomisko režīmu ierubījuši. Vai nu laukumā rādi visu laiku brīnumus, vai arī spēlē pa kapeikām, ja neesi ar mieru, tad atlaiž!!!!!!!!! Riktīgi krutā filozofija!!!!!!!!
salīdzini sākumsastāva un rezervistu ieguldījumu rezultātā. sākumsastāvām jau maksā.

  -3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:16, pirms 14 gadiem
Gilberts rakstīja: Barons grib labus spēlētājus savās rindās, bet, kad jāmaksā, tad konkrēti žmiedzās!!!! Tgad baigo ekonomisko režīmu ierubījuši. Vai nu laukumā rādi visu laiku brīnumus, vai arī spēlē pa kapeikām, ja neesi ar mieru, tad atlaiž!!!!!!!!! Riktīgi krutā filozofija!!!!!!!!
Tā ir tava filozofija, gudriniek!!! Kāpēc turēt spēlētāju, kurš nerāda gaidīto sniegumu? Galvenais ir labs rezultāts, un nav starpība kā viņu sasniedz!!!

  -3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:17, pirms 14 gadiem
Nedaudz zel, speletajs bija tiesam centigs un darija visu, lai atstradatu savu algu cik vien labi spja, bet kka nevedas. Nu, nekas - ka teikt - ciss, kas notiek, notiek uz labu. Jacer, ka parejie amisi atversies, cerams, ka izdosies veiksmigi iesaistit Vitolu. JAcer, ka vel kadu labu garo dabusim, ka pirms gada Batista! Es ticu Baronamn!

 +15 [+] [-]

, 2008-11-22 19:18, pirms 14 gadiem
pag kko nesaprotu, parasti pirms njem speeletaju, gan trenneris gan menedzeris ruupigi izpeeta speletaaju, skataas video ar vinja piedalisanos, konsulteejas ar cilveekiem, kas ir redzejusi vinju darbiiba, piem. ieprieksejo klubu cilveekiem, iepriekseejajiem treneriem. No vops noskaidro, kas tas par fruktu ir un tad tik vinju njem. A te izskataas, ka tik pajautaajis vinja agentam, tas protams piepusko informaaciju par speeletaju un viss. Nu ja taa turpinaas komplekteet sastavu, ta Hennings toc nebuus ne pirmais, ne peedejais kurs lidos prom. Diemzeel

     [+] [-]

, 2008-11-22 19:20, pirms 14 gadiem
labs

     [+] [-]

, 2008-11-22 19:22, pirms 14 gadiem
Ukris rakstīja: Tā ir tava filozofija, gudriniek!!! Kāpēc turēt spēlētāju, kurš nerāda gaidīto sniegumu? Galvenais ir labs rezultāts, un nav starpība kā viņu sasniedz!!!
Tipa Barons baigi labos rezultātus rāda?

     [+] [-]

, 2008-11-22 19:24, pirms 14 gadiem
blaaa rakstīja: pag kko nesaprotu, parasti pirms njem speeletaju, gan trenneris gan menedzeris ruupigi izpeeta speletaaju, skataas video ar vinja piedalisanos, konsulteejas ar cilveekiem, kas ir redzejusi vinju darbiiba, piem. ieprieksejo klubu cilveekiem, iepriekseejajiem treneriem. No vops noskaidro, kas tas par fruktu ir un tad tik vinju njem. A te izskataas, ka tik pajautaajis vinja agentam, tas protams piepusko informaaciju par speeletaju un viss. Nu ja taa turpinaas komplekteet sastavu, ta Hennings toc nebuus ne pirmais, ne peedejais kurs lidos prom. Diemzeel
Atceries Galvanovska interviju - ari Cjakosu apsolija ka 5 cm garaku centru...

  +1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:25, pirms 14 gadiem
ko nākomo atlaidīs? cerams barons vadību
gadījumā šitā darīt ir galīgi dirsā???????? laikam Vanags dzīvo pasakā

  -1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:28, pirms 14 gadiem
viper rakstīja: Atceries Galvanovska interviju - ari Cjakosu apsolija ka 5 cm garaku centru...
nu ok, garums ir viena lieta, bet speeletaja poziicija ir pavisam kas cits...

  +2 [+] [-]

, 2008-11-22 19:29, pirms 14 gadiem
Izlasot to ka "baronam noteikti vēl būs papildinājumi" manā skatījumā pagaidām Barons ir vissbagātākais klubs Latvijā, bet ko tas dod ja knapi var uzvarēt Zemgali un zaudēt pēc kārtas Igauņiem!!!
Slēpts komentārs: ChupaaChubzz

  -2 [+] [-]

, 2008-11-22 19:33, pirms 14 gadiem
Gilberts rakstīja: Barons grib labus spēlētājus savās rindās, bet, kad jāmaksā, tad konkrēti žmiedzās!!!! Tgad baigo ekonomisko režīmu ierubījuši. Vai nu laukumā rādi visu laiku brīnumus, vai arī spēlē pa kapeikām, ja neesi ar mieru, tad atlaiž!!!!!!!!! Riktīgi krutā filozofija!!!!!!!!
a kas vainas? shaja ekonomika es vispar uz paris gadiem tadu Baronu aizklapetu ciet, ljautu jaunajiem paspelet. Kipa gruti pec 3 gadiem komandu uztaisit- noperc legionarus un bus gatavs, tapat ka tagad visas musu komandas dara!

  -1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:36, pirms 14 gadiem
Hipotenūza rakstīja: a kas vainas? shaja ekonomika es vispar uz paris gadiem tadu Baronu aizklapetu ciet, ljautu jaunajiem paspelet. Kipa gruti pec 3 gadiem komandu uztaisit- noperc legionarus un bus gatavs, tapat ka tagad visas musu komandas dara!
Pilnīgi Tev vecīt piekrītu!
Vispār izskatās, ka šogad Ventspilij ir labas izredzes uzvarēt LV chempi, ja ekonomika ies uz leju. Viņu sniegumu leģionāri ietekmē vismazākajā mērā (salīdzinot ar ASK un Baronu) un spēlētājiem algas nav tik lielas (samaksājamas arī, ja ir krīze).

  -3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:41, pirms 14 gadiem
atkal paliek ar 3 garajiem? tas nozīmē ka gaidāms vēl kāds legionārs?
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:44, pirms 14 gadiem
smitu arī jāsūta prom tiklīdz vītols būs uz pekām, par abertniju nezinu, bet tā jau ir ka blūmam naudu pažēloja- būtu vismaz viens kārtīgs latviešu kapātājs klāt
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +1 [+] [-]

, 2008-11-22 19:46, pirms 14 gadiem
nu ilgi gan vajadzeja saprast vadibai ka sis nebus lietas koks ha ah ....jo ir ka parbaudes laiks heniningam jau no vasaras ilga .............. bet nu muiznieks un BALONI sava elementa .................

  +5 [+] [-]

, 2008-11-22 19:47, pirms 14 gadiem
fortheCKA rakstīja: pateiksi man, kapeec tev te ir jaaposto savs suuds? tavs ASK nav ne uz mata labaaki..
Ev tu milzīgais barona fan, nafig te ask pin iekšā?????? baronam ask nav vienigais pretinieks. ar smaiduuz luupaam atgaadinu, ka baronu sosezon ir pazemojusi ventspils un liepaaja. un pilniigi noteikti, ka piesmies vēl!!! tā tas ir un nerej.....
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:50, pirms 14 gadiem
ha

  -3 [+] [-]

, 2008-11-22 19:50, pirms 14 gadiem
labi

  -4 [+] [-]

, 2008-11-22 19:50, pirms 14 gadiem
ko tagad neko neraksti ? "_

  +2 [+] [-]

, 2008-11-22 19:52, pirms 14 gadiem
ko tu visu laiku vari te muldet cilveki te izsaka savas domas bet tu tik di*rs
1 2 3 4 5 6 7 228 komentāri