Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1, Did:0, useCase: 0

Basketbola klubs “Garkalne” aicina svētkos izskriet Latvijas kontūru Garkalnes novadā

Renārs Buivids
Renārs Buivids

Basketbola klubs “Garkalne” aicina svētkos izskriet Latvijas kontūru Garkalnes novadā
BK "Garkalne" dibinātāji Edgars Šneps un Raimonds Fūrmanis pozē pie fotosienas

Basketbola klubs “Garkalne”, gatavojoties Latvijas valsts svētkiem, aicina brīvdienās līdz pat 4. maijam doties uz Garkalnes novada Upesciemu un Langstiņiem, lai izskrietu vai izstaigātu īpaši izveidoto distanci Latvijas kontūras veidā. Katru dienu Upesciema brīvdabas basketbola laukumā no plkst. 11:00 līdz plkst. 12:00 būs iespēja satikt arī kādu no BK “Garkalne” dibinātājiem.

Garkalnes novads ir mājvieta Latvijas kolorītākajam putnam zaļajai vārnai. Tā ir kļuvusi par 2019. gadā dibinātā BK “Garkalne” simbolu. Lai arī visiem aktivitāšu dalībniekiem nebūs garantēta tikšanās mežā ar zaļo vārnu, taču jebkuram būs iespēja tikt pie fotogrāfijas ar zaļo vārnu, kura ir attēlota uz pasākuma īpašās fotosienas Upesciema stadiona teritorijā.

Pirms vai pēc 10,3 kilometru garās distances veikšanas ieteicams ieplānot viesošanos brīvdabas basketbola laukumā. Svētdien, 2. maijā minētajā laikā būs iespēja tikties, aprunāties, sacensties soda metienu izpildē ar BK “Garkalne” dibinātājiem – Latvijas izlases basketbolisti, olimpisko spēļu dalībnieci Aiju Jurjāni (eks Putniņu) un TV sporta komentētāju, basketbola aģentu Artūru Šēnhofu. Pirmdien, 3. maijā šajā pašā laikā būs iespēja satikt Edgaru Šnepu un Raimondu Fūrmani, bet otrdien, 4. maijā – Šnepu, Fūrmani, Renāru Buividu un, iespējams, Robertu Štelmaheru. Tikšanos laikā būs iespēja arī pieteikt bērnus basketbola treniņiem.

Latvijas kontūra ir veidota tā, lai dalībniekiem būtu iespēja iepazīt vairākas nozīmīgas vietas Garkalnes novadā – Langstiņu ezeru, Upesciema dīķus un labākās makšķerēšanas vietas, moderno un skaisto Berģu pamatskolu, potenciālās ogošanas un sēņošanas vietas, iecienīto pastaigu vietu Elenburgas ielu, veloceliņu Berģi-Langstiņi, Upesciema stadionu un rotaļu laukumu.

Ieteikumi potenciālajiem dalībniekiem

Latvijas kontūra visa garumā ir marķēta ar zilām bultām ar BK “Garkalne” logo. Marķējumi ir bez atstarotājiem, tādēļ ieteicams distanci veikt dienas gaišajā laikā.

Marķētās distances garums ir 10,32 kilometri, to iespējams sākt jebkurā vietā, virzoties pulksteņrādītāja virzienā.
Latvijas kontūras karte ir pieejama arī GPX formātā šeit: https://failiem.lv/u/xn8g56cg3.
(Kas ir GPX un kā to lietot - https://dodiesdaba.lv/.../pra.../kas-ir-gpx-un-ka-to-lietot/)

Daļu kontūras var izbraukt arī ar velosipēdu, bet ir vietas, kur to būs jāstumj.

Drošības sajūtai saglabājiet kontūras kartes attēlu telefonā, lai būtu iespēja turpināt distanci, ja ir bojāts marķējums.

Sportotāji aicināti izturēties saudzīgi pret dabu, kā arī apdzīvotās vietās nešķērsot apstādījumus un ielas, kur tas nav droši.

Ikviens dalībnieks, kurš veiks pilnu maršrutu un dalīsies ar sava maršruta atskaiti no sportošanas aplikācijām (piemēram, “Strava”, “MapMyFitness”, “Garmin”), pievienojot mirkļa birku #IzskrienLatvijuGarkalnē sociālajos tīklos “Facebook” vai “Instagram”, piedalīsies loterijā, kur būs iespēja laimēt kādu no Garkalnes novada domes sagādātajām balvām - sporta ūdens krūzes, pledus vai pildspalvas.

Ieteicamā automašīnu novietošanas vieta ir pie Berģu pamatskolas (Upesciems, Skolas iela 8).

Par basketbolu klubu "Garkalne"

2019. gadā Garkalnes novada basketbola profesionāļi nodibināja biedrību “Basketbola klubs “Garkalne””. Klubs tika izveidots ar mērķi apvienot pozitīvus, aktīvus un patriotiskus novada iedzīvotājus un viņu draugus, lai nodrošinātu bērniem un jauniešiem iespēju daudzpusīgā, draudzīgā un sportiskā vidē attīstīt savus talantus.

Starp Basketola kluba “Garkalne” dibinātājiem ir slaveni basketbolisti un sporta entuziasti - Edgars Šneps, Aija Jurjāne (Putniņa), Ainars Bagatskis, Roberts Štelmahers, Raimonds Fūrmanis, Renārs Buivids, Olavs Legzdiņš, Artūrs Šēnhofs, Ilze Minusa, Arvis Zeile un Mareks Račko, kuri vēlas un kuriem ir iespēja ar savu vārdu, ietekmi un piemēru izmainīt sportošanas paradumus novadā un parādīt bērniem un jauniešiem veselīga un fiziska aktīva dzīvesveida nozīmīgumu cilvēka attīstībā un dzīvē.

Izmantotais informācijas avots:
https://www.facebook.com/bkgarkalne

     [+] [-]

, 2021-05-02 08:06, pirms 2 nedēļām
Pārlasījos "satikt basketbola leģendu- Artūru Šenhofu" lai gan arī nebūtu melots