Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:370, Did:0, useCase: 3

Rūsiņš ārdās "Flames" 13. uzvarā pēc kārtas

Juris Miņins
Juris Miņins

Rūsiņš ārdās "Flames" 13. uzvarā pēc kārtas
Ralfs Rūsiņš (Nr.99), Foto:liberty.edu/flames

Latvijas amerikāņu futbolists Ralfs Rūsiņš, kurš spēlē NCAA čempionātā, aizvadīja līdz šim labāko maču šajā sezonā un palīdzēja savai Libertī "Flames" ar 45:17 pārspēt Oldominionas "Monarchs".

Latvijas amerikāņu futbolists Ralfs Rūsiņš, kurš aizvada savu pēdējo sezonu NCAA čempionātā, vakarnakt notikušajā mačā pamatīgi izārdījās - veica piecus tvērienus, tai skaitā vienu seku un vēl reizi apturēja pretinieku pirms viņš sasniedza izspēles līniju, kas bija aizsardzības līnijas vidus spēlētāja labākais sniegums šajā sezonā.

Savukārt komandas saspēlnieks Malīks Viliss turpināja jau iepriekšējā sezonā iesākto, proti, organizēja diezgan draudīgo "Flames" uzbrukumu. Šoreiz viņa kontā 242 jardi un četras rezultatīvas piespēles uzbrukumos pa gaisu un vēl 77 jardi un divi piezemējumi bumbu nesot pašam.

Kopumā šāds Libertī "Flames" sniegums deva viņiem uzvaru pār Oldominionas "Monarchs" ar 45:17, turklāt, otrais puslaiks tika uzvarēts ar 17:0.

Interesanti, ka šī Libertī skolas futbola komandai bija 13. uzvara savā laukumā pēc kārtas, kas ir sestā garākā aktīvā panākumu sērija starp visām FBS apakšdivīzijas komandām. Savukārt kopš 2019. gada 23. novembra sezonas sākuma "Flames" ir zaudējuši tikai vienā spēlē, bet uzvaras izcīnījuši 14 mačos.

Pievēršoties NCAA TOP25 reitinga vadošo komandu cīņām, jāsaka, ka pamatīgu šoku varēja piedzīvot reitinga līderi Alabamas "Crimson Tide", kuri tikai ar 31:29 pārspēja 11. pozīcijā esošos Floridas "Gators". Lai arī, protams, spēlēt "Gators" arēnā ir izaicinoši jebkurai komandai, kā norāda koledžu futbola eksperti, šī spēle arī parādīja, ka Alabama, iespējams, nemaz nav tik neuzvarama kā to pēdējos gados ir ierasts redzēt.

Citai Floridas štata komandai, Maiami "Hurricanes", arī nebija veiksmīga diena, jo 15. vietā esošā komanda piekāpās Mičiganas štata universitātes "Spartans" (17:38), turklāt zaudējums tika piedzīvots pēc tam kā pēdējā ceturtdaļā mičiganieši guva trīs piezemējumus.
Savukārt 13. vietā esošie UCLA, lai vai kā centās atspēlēties mača beigās, piekāpās Fresno štata komandai 37:40.

Atgriežoties pie Libertī "Flames" vienības, nākamo spēli komanda aizvadīs 25. septembrī, tiekoties ar Sirakjūsas "Orange" komandu.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/