Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:213, Did:0, useCase: 3

Noslēgusies Rīgas ģimeņu sporta diena – aktīvās atpūtas un kopā būšanas svētki

Jānis Celmiņš

Pārceltaja brīvdienā, 6. maijā Sporta klubs Jari bija lepns par iespēju “Beach Arena” telpās organizēt krāšņu Rīgas ģimeņu sporta dienu, kurā piedalījās vairāk par 70 Rīgas ģimeņu, sniedzot iespēju tām pavadīt laiku kopā, veicinot veselību un fizisko aktivitāti.

Rīgas ģimeņu sporta diena ir daļa no pilsētas iniciatīvas veicināt aktīvu dzīvesveidu un veselību. Pasākumā bij iespēja izmēģināt dažādas aktivitātes, lai apmierinātu gan sporta entuziastus, gan ikvienu sportot gribētaju. Ģimenes kopā un individuāli piedalījās dažādās sporta aktivitātēs, tai skaitā: pludmales volejbolā, pludmales tenisā, mamanet, pludmales futbolā, badmintonā, tautas bumbā un lielajā ģimenes fitnesa treniņā.

Spēcīgākās ģimenes specbalvu ieguva Skrastiņu ģimene, kuras dalībnieki aktīvi piedalijās ģimenes fitnesa nodarbībās, kā arī individuālās meistarības konkursos un stafetēs.

Augustu ģimene izcēlās ar augstiem rezultātiem pludmales volejbolā , ģimenes saliedētības stafetē un pludmales futbolā.

Pasākums bija ne tikai sportisks, bet arī sociāls notikums, kurā ģimenes varēja baudīt kopā būšanu, dalīties pieredzē un iedvesmot viens otru uz veselīgu dzīvesveidu. Dalībnieki atstāja pasākumu ar smaidiem sejā un jaunām atmiņām.

Mēs vēlamies pateikties visiem dalībniekiem, brīvprātīgajiem un atbalstītājiem, kuri palīdzēja padarīt šo pasākumu par neaizmirstamu pieredzi. Jūsu entuziasms un atbalsts ir tas, kas padara šo pasākumu tik īpašu.

Pasākums tapis pateicoties Rīgas valstspilsētas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departamentam, Cido, Storent, Royal Berry, interneta veikalam M79 un interneta veikalam mybeachstore.lv.