Bļugers ar aktīvu spēli izkārto vārtu guvumu, "Penguins" triumfē 14 vārtu drāmā
Nacionālajā hokeja līgā 14 vārtu drāmā uzvaru izcīnīja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins", kas ar 8:6 pārspēja Vankūveras "Canucks". Savukārt Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" pagarinājumā ar 2:3 piekāpās Kalgari "Flames".
Teodors Bļugers rezultatīvajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 43 sekundes, nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Bļugers bloķēja vienu metienu, izdarīja trīs spēka paņēmienus un uzvarēja 46% iemetienu.
Pitsburgas "Penguins" sākotnēji pēc Džeika Gencela un Braiena Rasta vārtiem izvirzījās vadībā ar 2:0. Tiesa, Vankūveras "Canucks" atbildēja ar četriem bezatbildes vārtiem, bet Pitsburga nomainīja savu pirmo vārtsargu Metu Mareju pret Tristanu Džariju - 2:4.
Trešo periodu ar vārtu guvumu iesāka Gencels, panākot 3:4, tomēr "Canucks" ātri vien guva divus vārtus, Pitsburgai nonākot neapskaužamā situācijā - 3:6. Tomēr "Penguins" savu skatītāju klātbūtnē spēja paveikt brīnumu un atspēlēt trīs vārtu deficītu vien septiņās minūtēs. Izlīdzinājumu panāca Bļugera maiņas biedrs Zeks Estons-Rīss. Jāatzīmē arī Bļugera nopelns sestajā vārtu guvumā, jo tieši viņš pašaizliedzīgi cīnījās "Canucks" vārtu priekšā un apgrūtināja redzamību Tačeram Demko, kamēr Estons-Rīss veica precīzo metienu.
Turpinājumā Pitsburgu vadībā izvirzīja Kriss Letangs, bet pēdējā sekundē ripu tukšos vārtos iemeta Jevgeņijs Malkins, kuram šajā mačā pieci (2+3) rezultativitātes punkti, kamēr Rastam (1+3) un Gencelam (2+2) pa četriem.
Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" pagarinājumā 2:3 piekāpās Kalgari "Flames". Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja teju desmit minūtes, no tām mazākumā divas minūtes un 17 sekundes, izdarīja divus metienus, vienu spēka paņēmienu un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.
Zaudējumu piedzīvoja Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 2:3 piekāpās Filadelfijas "Flyers". "Blue Jackets" vārtus sargāja Jūnass Korpisalo, kamēr Elvis Merzļikins spēli noraudzījās no soliņa. Somu vārtsargs atvairīja 19 no 22 metieniem.
-1 [+] [-]
+4 [+] [-]
+4 [+] [-]
+2 [+] [-]
+3 [+] [-]
8 vārtu spēlē kādiem punktiem būtu jābūt
Ja ne gluži 5 kā Malkinam, tad 1-2 točno
+1 [+] [-]
tur vārtusargs pat varēja dabūt assistu..
Bļugeram salīdzinājumā ar pag. sezonu kritums... 4.maiņai jau uzdevums ir neielaizt vārtus...bet nu ja gribi kkur pakāpties derētu arī kko iemest.
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
Man pašam arī gribētos piekrist ZAmerikāņiem, jo, būsim godīgi, pirms gada Tedijs bija AHL spēlētājs bez NHL mačiem, bet pašlaik ir, gribētos teikt, stabila PIT vērtība, par kura piederību NHL nav nekādu šaubu.
Jā, protams, ir momenti, kas var tikt uzlaboti (gan metienu kopumā, gan bīstamo momentu realizācija kā viena no pirmajām), taču kopumā viņš ļoti labi strādā laukumā un, kas daudziem treneriem patīk, ar savu darbu "liek notikt lietām", kas ne vienmēr rezultējas individuālajos punktos.
Nu, būtu Bļugers, ne Malkins, spēles beigās iebakstījis tukšos vārtos ripu, vai tas ko mainītu (iespējas bija)? Šaubos.
Tā kopumā skatoties, Tedijs spēle tieši tādu hokeju, kādu no viņa gaidīja vēl Šetukas laikā - kvalitatīvu divvirziena spēli. Tāpēc nez vai te var runāt par kādu "nosēšanos".
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
Tāds viņš arī ir un tas apzīmējums "4. maiņas spēlētājs" šajā gadījumā īsti nav precīzs, jo viņš, kā jau minēju, ir TOP-6 uzbrucējs pēc spēles laika PIT komandā (atgriezīsies Krosbijs, protams, situācija mainīsies), kurš spēlē faktiski visās situācijās, pat vairākumā ir ticis šogad uz ledus.
Tā ir milzīga starpība starp otru "4. maiņas spēlētāju", Girgensonu, kuram uz ledus vajag organizēt fizisku spiedienu uz pretiniekiem un spēlēt mazākumā. Īsāk sakot - jaukt pretiniekiem spēli un turēt ripu tālāk no saviem vārtiem.
It kā "4. maiņas uzbrucēji" ir abi, taču izpildījums pilnīgi atšķirīgs.
Cita lieta, ka šajā okeāna pusē, katrs, kas kaut ko parāda junioros un ir U- izlašu līderis, tiek apkārts ar dažādiem šabloniem, t.i., tūlīt būs jauns superuzbruzējs, lai gan tur, kur viņu redzēja un redz spēlējam visvairāk, nekad neko tādu negaidīja.
Balcers var būt pirmo maiņu spēlētājs, taču vispirms viņam jānonāk NHL, bet tad ar elkoņiem jāizstumda OTT pirmās maiņas uzbrucēji, kur, lai vai kā, ir gan Duklērs, gan Tkačaks, gan Eniss, gan tas pats Namestnikovs, īsāk sakot, pat OTT ir labi uzbrucēji un neviens nevienu jauno tur baigi negaida.
[+] [-]
ber starp 3-4 maiņu spēlētājiem ir arī tādi kas papildus regulāri gūst punktus, veido rezultātu ne tikai notur esošo. kādas ir ambīcijas. un pēc viņiem būs lielāks pieprasījums. tāpat pie sastāva drīz klauvēs perspektīvi jaunāki džeki un vadībai būs jādomā ko darīt..
[+] [-]
Stāsts ir par to, ka gandrīz visi NHL hokejisti junioros ir bijuši lielākas vai mazākas, bet punktu mašīnas. Arī Teodors ar Zemgu bija stabili punkts-spēlē hokejisti, taču lielajā līgā talanta līmenis ir tāds, ka par golu metējiem un rezultāta taisītājiem tiek citi. Tie, kuri to dara VISLABĀK.
Nu, nemēģinot "nolikt" mūsu "4. maiņas spēlētājus" - kāda ir viņu momentu realizācija? Pat neskatoties statistiku, var teikt, ka tā ir diezgan viduvēja uz NHL kadru fona. Tas ir acīmredzami. Pirmajām maiņām tas ir nepiedodami. Turklāt, labi aizsardzības spēlētāji vienmēr NHL ir labi novērtēti.
Par tiem jaunajiem un ko darīt - viņi tāpat nāks un komandas tāpat mēģinās uzlabot sastāvu. Tas ir bizness. Ar spēles stilu un pienesumu komandai nevar nodrošināties pret "izmešanu". Beigu beigās, NHL ir līga, kurā arī Veins Greckis tika aizmainīts. Arī, ja par Latvijas hokejistiem, Sandis Ozoliņš savā popularitātes pīķī tika aizmainīts, lai dotu vietu jaunajiem (pat konkrētam jaunajam - Dž.Būmīsteram). Un?
Reālais hokejs un NHL bizness nav hokeja videospēle, kurā labs hokejists ir tikai tas, kurš gūst visvairāk punktus un saliekot visus "ļabos hokejistus" vienā maiņā, sanāk superuzbrukums utt. Piedod, bet tādas svētdienas skatītāja hokeja atziņas.
Pašlaik hokejs, principā tāpat kā jebkurš cits sporta veids, ir kļuvis tik sarežģīts, ka visu izšķir nianses un, ja kāds ir labs šajās niansēs, tad viņš būs pieprasīts.
-1 [+] [-]
Komanda ir 28 vietaa no 31 un rezultativitaate kaa DR pie Heikilas, bet uzbruceejus mainiit nevajag, bravo, Aspirant Minin, bravo!
[+] [-]
Tālāk jau tavs filozofisms aizfantazējās (vai gribēšana pārspīlēt)
-1 [+] [-]
Runa ir par Balceru un viņa iespējām tikt komandā, ņemot vērā viņa, kā TOP-6 uzbrucēja, perspektīvas un ne vārda par to ko vajag vai nevajag OTT.
Vai arī tu tagad uzskati, ka OTT ir jāmaina abas pirmās maiņas prom un jāliek vietā pilnīgi citi, tajā skaitā Balcers?
[+] [-]
Tb, lai tiktu sastāvā, vispirms, Balceram statistiski ir jāspēlē labāk/produktīvāk nekā līdz šim viņš NHL ir spēlējis, tb, pat ne tā - lai vispār viņu varētu izskatīt kaut kādā salīdzinājumā ar iepriekš te lamātajiem "sliktajiem" OTT uzbrucējiem. Nu un tad, lai tajās pirmajās maiņās tiktu, vajag VĒL pielikt.
[+] [-]
ja paskatās uz mūsu zvaigznēm KHL - Daugaviņu un Karsumu, tad gan Girgensons , gan Bļugers, gan Balcers ir daudz produktīvāki un varam uzskatīt , ka viņi būs labāki hokejisti. tādam Balceram pat ir visas iespējas Žoltoka līmeni sasniegt. arī Girgensonam un Bļuģeram nekas nav zaudēts, puišiem 25 gadi. Žoltoks jau ar malās pa fermām un 4 maiņam sākumā...
[+] [-]
Ar 5 minuushu noraidiijumiem, sitot pretiniekam pa pa.utiem iemetienos?