Zvaigžņu spēlē uzvar Rietumi, Braients apsteidz Džordanu, Durants MVP
Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Zvaigžņu spēle aizvadītajā naktī Orlando noslēdzās par labu Rietumu komandai – 152:149 – bet par vērtīgāko tika atzīts Kevins Durants. Savukārt Kobe Braients kopējā rezultativitātē apsteidza Maiklu Džordanu.
Spēles pirmo pusi krietni pārliecinošāk aizvadīja Rietumu komanda, kas spēli iesāka ar izrāvienu 7:0, bet pirmo puslaiku noslēdza ar 19 punktu pārsvaru – 81:62. Trešās ceturtdaļas sākumā rietumnieku pārsvars pieauga līdz +21, taču pēcāk tas sāka dilt. Galu galā Zvaigžņu spēles izskaņa izvērtās saspringta, jo pusotru minūti līdz mača beigām komandas šķīra vien punktus (148:147). Rietumu komandas spēlētāji gan prata nosargāt uzvaru un triumfēt spēlē ar 152:149.
Rietumu sastāvā Kevins Durants guva 36 punktus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un atdeva septiņas rezultatīvas piespēles, tiekot atzīts par Zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju (MVP). Austrumos 36 punkti, septiņas bumbas zem groziem un pa trim piespēlēm un pārtvertām bumbām Lebronam Džeimsam.
Kobe Braients šajā mačā guva 27 punktus, ar ko bija pilnīgi pietiekami, lai visu laiku rezultatīvāko Zvaigžņu spēles dalībnieku sarakstā apsteigtu leģendāro Maiklu Džordanu. Džordans savulaik Zvaigžņu spēlēs bija guvis 262 punktus, bet Braientam tagad ir par deviņiem vairāk – 271. Savukārt ar "triple - double" izcēlās austrumnieks Dveins Veids, kuram 24 punkti, 10 atlēkušās bumbas un 10 rezultatīvas piespēles. Līdz šim "triple - double" Zvaigžņu spēlē bija izdevies vēl tikai diviem spēlētājiem – Maiklam Džordanam 1997.gadā (14+11AB+11RP) un Lebronam Džeimsam 2011.gadā (29+12AB+10RP).
Interesanti, ka Rietumu komandai pietrūka tikai trīs punktu, lai atkārtotu un četru, lai labotu sev piederošo rekordu visvairāk gūtajos punktos – 2003.gadā Rietumu komanda iemeta 155 punktus. Savukārt tikai divi punkti pietrūka, lai labotu 1987.gada spēles rekordu – toreiz abas komandas kopā guva 303 punktus (šoreiz – 301).
Lai gan Rietumi Zvaigžņu spēlē uzvarējuši pēdējos divos gados pēc kārtas un trijās no pēdējām četrām reizēm, kopējā bilance joprojām ir par labu Austrumiem – 36 pret 25. Nākamgad Zvaigžņu spēle notiks Hjūstonā.
Izmantotie resursi:
nba.com
+50 [+] [-]
+14 [+] [-]
+60 [+] [-]
+14 [+] [-]
+3 [+] [-]
+3 [+] [-]
Vispār Veids tā tīri normāli triplu savācis
+29 [+] [-]
Vispār neciešu labāko sauklšanu, te puse, iespējams, pat vairāk, nav redzējuši, ne Berdu, ne MJ, ne Džonsonu, kur nu vēl Drekslerus, Vilkinsu, utt.
Es personīgi, sekojis līdz ikdienā viņiem enesmu, bet visādus video materiālus esmu cilājis desmitiem un simtiem reižu, varu tikai pateikt, ka šodien neveins neko jaunu nav izdarījis un nedara. Tādas piespeļes, kā dod Rubio vai Nešs, deva arī desmit, divdesmit gadus atpakaļ, pat vairāk, tas pats Maģiskais, un arī pirms viņa. Tāpat kā divdesmit gadus atpakaļ dankoja, retāk, bet ne mazāk iespaidīgi, labi, pāri spēļu laikā neviems nevienam nelidinājās, bet tas pats Vilkins, Kemps, Vebers nedankoja sliktāk par LBJ. Es pat teiktu, ka Kepms bija visa šitās mūsdienu agresīvās dankošanas aizsācējs (bet esmu diezgan jauns savos gados, ganjau pirms viņa arī bija izcili agresīvie dankeri)
Tātad - ir labi fanot, ir labi, ka ir kaut kādas intereses, bet par Dievību nevienu iecelt nevajag. Drīzāk painteresēties, no kā un kā tie šodienas elki ir to visu mācījušies un aizguvuši...
+5 [+] [-]
+7 [+] [-]
-2 [+] [-]
+23 [+] [-]
p.s. un vecie danku konkursi man ar likās krietni labāki!
+8 [+] [-]
[+] [-]
+6 [+] [-]
+4 [+] [-]
-1 [+] [-]
+7 [+] [-]
Kam vajag katrā uzbrukumā ātru metienu, izspēli uz danku utt. To jau cilveķi sen kā ir atēdušies. LA Clipers spēles paskatoties vai Minesotu, var arī piespeļes labas redzēt. Viss tas ir redzams ikdienā, šeit varēja skaisti uzraut basi, piekrampējot, pagrūstost (protams, bez traumām vajadzētu iztikt) Tas, ka ir 10 zvaigznmes vienā komandā, nenozīmē, ka nevar drusku aizsarzdībā uzspeļēt... Svētki ir, kad spēlē kopā ikdienas pretinieki, nevsi, kad spēlē bez jebkāda cīņasspara.
+7 [+] [-]
Tieši tas pats, kas ESPN raidījums, kur Šaks ar Peniju atskatījās uz savām dienām Orlando laikos. Nu tiešām, es jau biju aizmirsis, kā tas izskatījās, bet raidījuma iespaidā noskatījos vēl pāris filmiņas, tad jau atmiņa atgriežas, cik tomēr šie veči bija dominējoši. Un tiešām atliek secināt, ka Hovarda dominace neatrodas ne tuvu Šaka pārākumam.
Un Penijs, tas tik bija vecis, fiziski mazliet atpaliek, bet tā - ne pa kapeiku sliktāks par LBJ.
+25 [+] [-]
+4 [+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
ja nemaldos, tad spēle kopā ar apskatu gāja kkādas 2 stundas sākumā - pēc tam apgrieza līdz kkādai pusotrai... un tad jau vēl visus pleiofus rādīja un atminos, ka Jāņu vakarā skatījos finālu - Knicks/Spurs...eh, tie bij laiki!
+1 [+] [-]
+1 [+] [-]
jā, Penijs ar Šaku - tas tik bija duets. tāpat kā Peitons ar Kempu neizskatījās ne par kapeiku sliktāk kā Pols un Grifins. arī abi klasiķi - Melouns un Stoktons - ne tik efektīgi, cik efektīvi.
+3 [+] [-]
[+] [-]
bet Rudzītis... tas bija džeks! nez, ko šis dara tagad - atceros, ka viņu no sporta skolas arī beigās izmeta, jo šamais nāca uz treniņiem un spēlēm pālī, bet dažureiz vispār neatnāca. tādi vot mūsu laikos bija treneri!
+3 [+] [-]
+3 [+] [-]
NBA TV: Daryl Dawkins Top 10 Plays
- YouTube
+3 [+] [-]
ja tā paskatās ne pārāk tālā vēsturē, tad drīzāk Grantu Hilu karjeras pirmssākumos var pielīdzināt Lebronam!