Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:3029, Did:0, useCase: 1
Oļegs Sorokins Foto: Edijs Pālens/LETA
12

Sorokins par OHL: "Ja nespēlētu kaimiņi, principā nebūtu virslīgas"

"Obtibet" Hokeja līgā šosezon startē vien septiņas komandas, bet trīs no tām nav bāzētas Latvijā. "Rīgas Hokeja skolas" galvenais treneris Oļegs Sorokins sarunā ar Sportacentrs.com piedāvāja savu vērtējumu par pašreizējo OHL stāvokli, skaidrojot arī Baltijas kaimiņu nozīmi Latvijas klubu hokeja attīstībā.Latvijas klubu sporta tagadne un nākotne ir raidījuma (Bez)maksas sports decembra sērijas temats. Sportacentrs.com žurnālistiem Jānim Celmiņam un Rolandam Eliņam studijā uz sarunu pievienojās Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs, Latvijas basketbola līgu direktors Salvis Mētra un Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Rolands Ābols.Raidījuma jaunākā sērija pieejama populārākajās audio straumēšanas vietnēs un TV4 kanālā.Šajā video piedāvājam interviju ar Oļegu Sorokinu par pašreizējo situāciju Latvijas klubu hokeja saimniecībā.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
3

“(Bez)maksas sports”: vietējās līgas - kā dzīvojam un kurp tiecamies?

Vairākās Latvijas sporta līgās klubu un komandu skaits turpina samazināties. Arvien biežāk vietējie čempionāti pārtop par visas Baltijas līgām, apvienojot spēkus ar kaimiņvalstīm, un vietējo līgu prestižs, sabiedrības interese un ažiotāža krītas. Kāda ir federāciju atbildība Latvijas čempionātu rīkošanā? Kas paveikts labi un ko iespējams paveikt labāk, lai vietējās līgas turpinātu pastāvēt? Vai varbūt vietējie čempionāti mums nemaz nav vajadzīgi? Lielāks finansējums līgām - vai tā būtu burvju nūjiņa, kas ātri un vienkārši atrisinātu problēmas?Studijā Sportacentrs.com žurnālistiem Rolandam Eliņam un Jānim Celmiņam uz sarunu pievienojās Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs, Latvijas basketbola līgu direktors Salvis Mētra un Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Rolands Ābols.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · “(Bez)maksas sports”: vietējās līgas - kā dzīvojam un kurp tiecamies?
4

Sabiedrības spogulis: federāciju un līgu "bosi" neslēpj, ka citu sporta veidu LČ apmeklē reti

Piedāvājam fragmentu no raidījuma "(Bez)maksas sports" decembra mēneša epizodes, kurā hokeja, basketbola un handbola Latvijas čempionātu organizatori un federāciju ģenerālsekretāri atklāj, ka citu sporta veidu izlašu spēles apmeklē regulāri, bet vietējos čempionātus reti.Raidījuma decembra mēneša tēma: vietējās līgas - kā dzīvojam un kur tiecamies? Viesos: Latvijas Hokeja federācijas ģenerālsekretārs Roberts Pļāvējs, Latvijas basketbola līgu direktors Salvis Mētra un Latvijas Handbola federācijas ģenerālsekretārs Rolands Ābols.TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com raidījums būs skatāms jau otrdiena (17. decembris) vakarā.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
Andris Pārups, "Latvijas Nacionālā sporta centra" valdes loceklis

Siguldas trases noslogojums - 23 000 maksas treniņbraucienu gadā

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase - viena no nozīmīgākajām, lielākajām un plašāk apspriestākajām Latvijas sporta būvēm. Par tās finansiālo situāciju un nākotni plašāk izzinājām raidījumā "(Bez)maksas sports" novembra epizodē, kur raidījuma vadītājam Jānim Celmiņam un Sportacentrs.com žurnālistam Rolandam Eliņam blakus pie galda sēdās Andris Pārups, LNSC valdes loceklis, Dainis Dukurs, bijušais trases direktors, un Kristaps Mauriņš, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretārs.Raidījums TV4 kanālā nonāca19. novembrī, un pieejams arī TV4 "YouTube" profilā.Piedāvājam raidījuma fragmentu, kurā LNSC valdes Andris Pārups dalījās detaļās par Siguldas trases noslogojumu un to, ka trase pārkārtojusi savu darbu pēc kara sākuma, ņemot vērā, ka iepriekš bieži klienti trasē bija krievu sportisti.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
1

"(Bez)maksas sports": laika zobs Siguldas trasē un mīti par lielo valsts naudu

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase ir viens no Latvijas ziemas sporta simboliem. Trasi šobrīd apsaimnieko Latvijas Nacionālais sporta centrs. Ik gadu no valsts budžeta trases uzturēšanai tiek novirzīti ap 300 tūkstošiem eiro. Maz vai daudz? Renes sporta veidos Latvijas sportisti pēc neatkarības atjaunošanas spējuši izcīnīt 10 olimpisko spēļu medaļas, bet citos ziemas sporta veidos olimpisko godalgu Latvijai nav. Vai bez Siguldas trases nebūtu arī ziemas OS medaļu? Laika zobs Siguldas trasē atstājis sekas, taču nopietnas investīcijas trasē valsts šobrīd neveic.Studijā: Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretārs Kristaps Mauriņš, Siguldas trases ilggadējais - bijušais vadītājs Dainis Dukurs, "Latvijas Nacionālais sporta centrs” valdes loceklis Andris Pārups, kā arī Sportacentrs.com žurnālists Rolands Eliņš.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · “(Bez)maksas sports”: Siguldas bobsleja un kamaniņu trase - būt vai nebūt?
Kristaps Mauriņš.
1

Mauriņš: "Cenu ziņā Siguldas trase ārzemniekiem ir lētākais variants"

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase - viena no nozīmīgākajām, lielākajām un plašāk apspriestākajām Latvijas sporta būvēm. Par tās finansiālo situāciju un nākotni plašāk izzinājām raidījumā "(Bez)maksas sports" novembra epizodē, kur raidījuma vadītājam Jānim Celmiņam un Sportacentrs.com žurnālistam Rolandam Eliņam blakus pie galda sēdās Andris Pārups, LNSC valdes loceklis, Dainis Dukurs, bijušais trases direktors, un Kristaps Mauriņš, Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretārs.Raidījums TV4 kanālā nonāks 19. novembrī, plkst. 21:00, un būs pieejams arī TV4 "YouTube" profilā.Piedāvājam raidījuma fragmentu, kurā LKSF ģenerālsekretārs paskaidro atšķirības dažādu renes sporta veidu trašu izcenojumā un salīdzina Siguldas trases piedāvātas cenas ar ārzemju trasēm.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
Siguldas bobsleja un kamaniņu trase. Foto: sigulda.lv
37

Vai Siguldas trasei jāpaliek? Saruna ar sporta ekspertu par renes sporta attīstību

Siguldas bobsleja un kamaniņu trase Latvijas sporta sabiedrībā ir gana apspriests temats. Nojaukt? Atstāt un uzturēt? Uzlabot? Varbūt vienkārši saglabāt kā pagātnes pieminekli, atsakoties arī no uzturēšanas? Viennozīmīgas atbildes joprojām nav. Lai apspriestu renes sporta situāciju un attīstību, kā arī Siguldas trases pienesumu un nākotni, Sportacentrs.com uzrunāja "Delfi" žurnālistu ar stāžu Uldi Strautmani.Raidījuma "(Bez)maksas sports" jaunākās sērijas temats ir Siguldas bobsleja un kamaniņu trases situācija un nākotne. Studijā Sportacentrs.com žurnālistiem Rolandam Eliņam un Jānim Celmiņam uz sarunu pievienojās bijušais kamaniņu braucējs, šobrīd Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretārs Kristaps Mauriņš, Latvijas skeletona tēvs un Siguldas trases ilggadējs vadītājs Dainis Dukurs, kā arī SIA "Latvijas Nacionālais sporta centrs” valdes loceklis Andris Pārups.Šī raidījuma "(Bez)maksas sports" sērija pie skatītājiem kanālā TV4 nonāks 19. novembrī. Pēcāk to būs iespējams noklausīties arī portālā Sportacentrs.com un visās populārākajās audio straumēšanas platformās.Šobrīd piedāvājam interviju ar pieredzes bagāto "Delfi" sporta žurnālistu Uldi Strautmani, kurš uzskata, ka Siguldas trasei ir jāpaliek, tomēr nepieciešamas uzlabot apsaimniekošanas metodes.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.

MSĢ jautājums: vecāku līdzfinansējums - vai tas uzlabotu situāciju?

Piedāvājam fragmentu no oktobra mēneša raidījuma "(Bez)maksas sports" epizodes, kuras galvenā tēma ir Murjāņu sporta ģimnāzija (MSĢ) un tās nākotne. MSĢ direktors Sergejs Čevers raidījumā izteica viedokli, ka organizācijas finansiālās problēmas varētu risināt ar vecāku līdzmaksājumiem.Jau vēstīts, ka Izglītības un Zinātnes ministrija solījusi jau tuvākajos mēnešos prezentēt MSĢ nākotnes vidējā termiņa stratēģiju, pie kuras šobrīd tiekot strādāts.Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
3

"(Bez)maksas sports": MSĢ. Tās pagātne, tagadne un nākotnes vīzija

Sporta sabiedrībā jau vairākus gadus tiek apspriests jautājums par Murjāņu Sporta ģimnāzijas nākotni, plāniem un uzdevumiem. Šobrīd izglītības iestāde, kas izaudzinājusi vairāk nekā 100 Latvijas olimpiešus, nonākusi finanšu grūtībās, un atkal aktualizējies jautājums par MSĢ ilgtermiņa stratēģiju. Cik lielu pienesumu Murjāņi dod Latvijas sportam kopumā un kādas pārmaiņas gaidāmas?Studijā: MSĢ direktors Sergejs Čevers, laikraksta “Diena” sporta žurnālists Māris Zembergs, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss un portāla Sportacentrs.com žurnālists Rolands Eliņš. Raidījumu vada Jānis Celmiņš. Viedokļos dalās: vairākkārtējs Latvijas čempions vieglatlētikā (lodes grūšana) Māris Urtāns un Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · “(Bez)maksas sports”: MSĢ – pagātne, tagadne un nākotnes vīzija
6

Zembergs: "Vieglatlētikā nekad nebūs tā kā kamaniņās, kur medaļas sveram kilogramos"

Piedāvājam fragmentu no oktobra mēneša raidījuma "(Bez)maksas sports", kura galvenā tēma šoreiz ir Murjāņu Sporta ģimnāzija un tās nākotne.Raidījums pilnā garumā būs skatāms jau otrdienas (22.oktobris) vakarā kanālā TV4, bet pēcāk pieejams arī portālā Sportacentrs.com, kā arī visās populārākajās audio straumēšanas platformās.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
Kaspars Cipruss Foto: Ekrānuzņēmums
4

Cipruss: "Negribētu, ka Ekselences programma kļūst par analogu Murjāņiem"

Šoruden izziņotā Latvijas Basketbola savienības (LBS) Ekselences programma ir radīta ar nolūku labākos basketbola jaunos censoņus noturēt mājās. Sportacentrs.com uz sarunu par Ekselences programmu aicināja LBS ģenerālsekretāru Kasparu Ciprusu. Intervijas laikā mēģinājām vilkt potenciālās paralēles starp Ekselences programmu un citu Latvijas sporta talantu kaltuvi – Murjāņu Sporta ģimnāziju (MSĢ).MSĢ nākotne un finansiālās grūtības ir raidījuma "(Bez)maksas sports" oktobra sērijā apspriestais temats. Jaunākā raidījuma sērija pie skatītājiem nonāks 22. oktobra vakarā kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.Iztirzāt MSĢ pašreizējo situāciju un nākotnes perspektīvu studijā tika aicināts mācību iestādes direktors Sergejs Čevers, Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss, laikraksta "Diena" sporta žurnālists Māris Zembergs un Sportacentrs.com žurnālists Rolands Eliņš.Šobrīd piedāvājam sarunu ar LBS ģenerālsekretāru Kasparu Ciprusu par jaunizveidoto Ekselences programmu, tās priekšrocībām un salīdzinājumu ar MSĢ.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
11

Murjāņu jautājums: termiņš janvāris, bet IZM darba grupa darbu vēl nav sākusi

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) jau septembra beigās paziņoja, ka piešķirs šogad papildu nepieciešamos vairāk nekā 170 tūkstošus eiro Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) darbības nodrošināšanai. Vienlaikus tika solīts, ka ministrija kopā ar sporta organizācijām un ekspertiem veidos darba grupu, kuras uzdevums ir kopā rast vislabāko risinājumu MSĢ turpmākajai attīstībai, saglabājot primāro mērķi un nodrošinot tādu stratēģisko attīstības perspektīvu. Kā raidījumā “(Bez)maksas sports” atzina Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs Toms Markss, darba grupa tiek veidota, taču neviena tās tikšanās vēl nav notikusi.Lai gan ministrija ar redzējumu par MSĢ vidējā termiņa stratēģiju solījusi iepazīstināt jau janvārī, portāls Delfi.lv aizvadītajā nedēļā vēstīja, ka, nenostrādājot pat pilnus trīs mēnešus jaunajā amatā, IZM Sporta departamenta vadītājs Aleksandrs Samoilovs devies uz sava privātā biznesa aktivitātēm ārpus Latvijas.“(Bez)maksas sports” oktobra epizodes galvenā tēma būs tieši MSĢ. Raidījums savu ceļu pie skatītājiem uzsāks 22. oktobra vakarā kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
8

Vieni saka, ka "sacensības Latvijā nerīko skatītājiem", citi plāno maksas tiešraides

LTV rubrikā "Kas jāmaina Latvijas sportā?" bijušais Baltijas Basketbola līgas mārketinga direktors Jānis Janševics izklāstīja savas domas, kāpēc mūsdienās uz vietējām Latvijas čempionātu spēlēm skatītāji nāk kūtri. Kādi būtu paņēmieni padarīt Latvijas meistarsacīkstes populārākas un atpazīstamākas Latvijas iedzīvotāju prātos?“Futbola Virslīga netiek rīkota skatītājiem. Šis turnīrs tiek rīkots, lai sadalītu ceļazīmes uz Eiropas sacensībām. Es nedomāju neko sliktu... četri, pieci klubi šajā valstī pretendē uz dalību Eiropas sacensībās un UEFA naudu, tāpēc tiek rīkots šis turnīrs,” teic Janševics. Šādi viņa izteikumi raisījuši futbola cilvēku neizpratni, ko viņi pauž sociālajā vietnē “X”. Kamēr vieni saka, ka Janševicam nav taisnība, citi metas viņu aizstāvēt.Tikmēr futbola Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs septembra raidījumā “(Bez)maksas sports” (TV4) klāsta vēlmi par līgas spēļu skatīšanos internetā prasīt samaksu. “Pats galvenais ir komunicēt un skaidrot, kāpēc mēs to darām. Trīs… pieci eiro mēnesī, ko cilvēki maksātu par Virslīgu, mums veidotu budžetu, kas ļautu uzlabot translāciju kvalitāti,” teic Krivuņecs.Saruna ar Jāni Janševicu pilnā garumā pieejama ŠEIT!Raidījums "(Bez)maksas sports" pilnā garumā pieejams ŠEIT!Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
2

Jautājums un atbilde: kas notiek ar finansiālo atbalstu mazajiem futbola klubiem?

Piedāvājam fragmentu no “(Bez)maksas sports” septembra mēneša raidījuma, kura galvenā tēma ir nauda Latvijas klubu futbolā. Jautājumu šoreiz uzdod Sportacentrs.com futbola apskatnieks Edmunds Novickis, bet atbildi sniedz Tukums 2000/Telms prezidents Verners Akimovs.Raidījums pilnā garumā skatāms ŠEIT!Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
3

"(Bez)maksas sports": nauda Latvijas klubu futbolā

Raidījums “(Bez)maksas sports” 2. sezonas 3. epizodes tēma: Futbols ir sporta karalis. Jā, lai gan daudzi to atzīt nevēlas - arī Latvijā. Futbolā apgrozās citiem sporta veidiem teju neaptveramas naudas summas, kam klāt šosezon nāks RFS kluba nopelnītie miljoni UEFA Eiropas līgā. Kāda ir finansiālā situācija Virslīgā? Cik liela ir plaisa starp Latvijas vadošajiem un pārējiem klubiem? Līgā ienākuši vairāki ārzemju investori - kāpēc un ar kādu mērķi? Kāda iezīmējas virslīgas attīstības vīzija un, vai virzīt uzdevumu futbola klubs kā peļņas avots, ir utopija?Studijā: Tukums 2000/Telms prezidents Verners Akimovs un Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs. Raidījumu vada Jānis Celmiņš. Viedokļos dalās: Leevon PPK prezidents Jurijs Žigajevs, RFS ģenerāldirektors Māris Verpakovskis un FK Liepāja direktors Dāvids Jansons.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · "(Bez)maksas sports": nauda Latvijas klubu futbolā
4

Kāpēc "Riga FC" par spīti lielajam budžetam nespēj dominēt Virslīgā?

Piedāvājam fragmentu no raidījuma “(Bez)maksas sports” septembra mēneša epizodes. Raidījuma galvenā tēma: nauda Latvijas klubu futbolā. Tās ietvaros arī loģisks jautājums – kāpēc “Riga FC” par spīti lielākam budžetam nespēj dominēt Virslīgā? Pēdējoreiz Latvijas čempionātā Latvijas turīgākais klubs spējis triumfēt 2020. gadā, un arī šogad ir patālu no titula izcīnīšanas.Raidījuma pilnā garumā būs skatāms kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com jau šovakar plkst. 22:00.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
3

Fogelis norāda uz komunikācijas trūkumu starp IZM un sporta organizācijām

Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis raidījumā “(Bez)maksas sports” nevēlējās piekrist apgalvojumam, ka “Izglītības un Zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvji šobrīd dzīvo atrauti no sporta sabiedrības”, taču pauda, ka vēlētos, lai komunikācija būtu labāka. "Galvenais ir runāt," teica Fogelis.Raidījuma “(Bez)maksas sports” epizode par jaunā Sporta likuma tapšanas gaitu pieejama ŠEIT!Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.
1

"(Bez)maksas sports": jaunais Sporta likums, tā jēga, būtība un tapšanas gaita

Raidījuma “(Bez)maksas sports” 2. sezonas 2. epizodes tēma: Sporta likums. Tas ir galvenais sporta nozari regulējošais tiesību akts Latvijā. Šobrīd aktuālajā versijā tas izveidots pirms 22 gadiem un dažādiem grozījumiem laikam līdzi gājis visai simboliski. Līdz šī gada augusta beigām bija plānots izstrādāt jaunu likumu, taču augusta otrajā pusē secinām, ka darbi uz priekšu tik ātri viss netiek. Kas tam par iemeslu? Ko sagaidām no jaunā Sporta likuma un, kad jaunā likuma projekta versija visbeidzot tiks nodota apspriešanā sporta sabiedrībai?Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · "(Bez)maksas sports": jaunais Sporta likums, tā jēga, būtība un tapšanas gaita
1

Jurists: "Sporta likums ir novecojis kopš pirmā smartfona parādīšanās"

Piedāvājam jurista Āra Kakstāna, kurš pētījis sporta jurisdikciju arī publikācijās “Jurista vārds” un “Sporta avīze”, viedokli par spēkā esošo, kā arī topošo jauno Sporta līkumu.Jaunais Sporta likums un tā tapšana būs galvenais diskusiju priekšmets augusta mēneša raidījumā "(Bez)maksas sports", kas pie saviem skatītājiem ceļu uzsāks 20. augusta vakarā kanālā TV4, portālā Sportacentrs.com, kā arī visās populārākajās audio straumēšanas platformās.Viesu statusā šoreiz Saeimas Sporta apskškomisijas vadītājs Dāvis Mārtiņš Daugavietis, IZM Sporta departementa jaunais vadītājs Aleksandrs Samoilovs, kā arī Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) prezidents Einārs Fogelis - funkcionārs ar 30 gadu pieredzi Latvijas sportā.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.

"(Bez)maksas sports": olimpisko spēļu finanses un SOK vieta Latvijas sportā

Raidījums “(Bez)maksas sports” - informatīvi analītisku un izglītojošu stāstu un diskusiju raidījums 12 sērijās par mūsdienu lielajiem jautājumiem Latvijas un pasaules sportā.2. sezonas 1. epizodes tēma: īsi pirms olimpisko spēļu atklāšanas Parīzē Latvijas sporta funkcionāri un jomas eksperti diskutēs par olimpisko spēļu tagadni un nākotni. No antīkās Grieķijas sporta ideāliem līdz mūsdienu biznesa projektam. Vai Starptautiskās Olimpiskās komitejas izveidotā sistēma spēs pastāvēt arī nākotnē?Studijā: Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Raimonds Lazdiņš, Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs un sports žurnālisti Raimonds Rudzāts un Rolands Eliņš. Raidījumu vada - Jānis Celmiņš.Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma saturu atbild TV4.Sportacentrs.com · (Bez)maksas sports: olimpisko spēļu finanses un SOK vieta Latvijas sportā