Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:265, Did:0, useCase: 3

Bērziņam un Krūzbergam vietas otrajā desmitā Pasaules kausa posmā

Andrejs Siliņš

Bērziņam un Krūzbergam vietas otrajā desmitā Pasaules kausa posmā
Distancē Roberts Krūzbergs. Foto: Aivars Ķesteris ventasbalss.lv

LETA. Latvijas šorttrekisti Reinis Bērziņš un Roberts Krūzbergs šajā nedēļas nogalē Japānā izcīnīja vietas otrajā desmitā Pasaules kausa sezonas trešajā posmā.

Bērziņš 500 metru distancē aizcīnījās līdz ceturtdaļfinālam, kurā savā slidojumā palika ceturtais, labākajam divniekam, kas sasniedza pusfinālu, zaudējot 0,728 sekundes. Sacensību noslēgumā viņš tika klasificēts 16.pozīcijā, bet R.Krūzbergs - 30.vietā.

Tikmēr 1500 metru pirmajā distancē Krūzbergs aizkļuva līdz pusfinālam, kurā savā slidojumā bija priekšpēdējais no astoņiem sportistiem. No iekļūšanas finālā viņu šķīra gandrīz divas sekundes. Krūzbergs ieņēma 19.vietu, bet viņa brālis Kārlis Krūzbergs bija 37.pozīcijā.

Savukārt 1500 metru otrajā distancē Endijs Vīgants bija 30.vietā, bet K.Krūzbergs ieņēma 37.pozīciju. Neveiksmīgāks sniegums bija 1000 metros, kur Bērziņam un Vīgantam attiecīgi 36. un 40.vieta.

Latvijas sportisti piedalījās arī 5000 metru stafetē, kur pēc pirmās kārtas pārvarēšanas apstājās ceturtdaļfinālā, no iekļūšanas pusfinālā atpaliekot vien 0,09 sekundes. Noslēgumā Latvijai tika devītā vieta no 12 startējušajām komandām.

Nākamais PK posms gaidāms jau nākamnedēļ Šanhajā. Kopumā šosezon paredzēti seši posmi.

Izmantotie resursi:
LETA