Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:274, Did:0, useCase: 0

Krievijas slēpošanas federācijas prezidente Vjalbe iet politikā un startēs vēlēšanās

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Krievijas slēpošanas federācijas prezidente Vjalbe iet politikā un startēs vēlēšanās
Jeļena Vjalbe intervijā ar norvēģu žurnālistu. Foto: Delebekk, Bjørn S.

Titulētā Krievijas distanču slēpotāja un federācijas prezidente Jeļena Vjalbe ir izlēmusi iet politikā un cīnīties par iekļūšanu parlamentā, startējot no saraksta “Vienotā Krievija”, ziņo norvēģu medijs"Verdens gang".

Cita titulēta Krievijas distanču slēpotāja Ļubova Jegora jau vairākus gadus ir deputāte Sanktpēterburgas pašvaldībā, un tagad trīskārtējā Olimpiskā čempione (visas reizes stafetē) un 14-kārtējā pasaules čempione Vjalbe mēģinās tikt parlamentā, kandidējot Ivanovas apgabalā, kas ir pāris simtu kilometru attālumā no Maskavas.

Partijas mājaslapā rakstīts, ka titulētā slēpotāja ir nolēmusi izmēģināt savus spēkus un milzīgo potenciālu lielajā politikā. 1997.gada pasaules čempionāta karaliene, izcīnot Trondheimā visos piecos startos zelta medaļas, daudzus gadus ir bijusi Krievijas slēpošanas federācijas prezidente un izlases vadītāja.

Partijā “Vienotā Krievija” ir arī citi ļoti pazīstami pasaulē sportisti kā bokseris Nikolajs Valujevs un šahists Anatolijs Karpovs. Šobrīd Vjalbes pārstāvētajai partijai ir 335 no kopumā 450 vietām parlamentā. Tādējādi milzīgus panākumus slēpošanā guvušajai Vjalbei ir labas iespējas iekļūt parlamentā un palīdzēt sporta jomai, it īpaši slēpošanai, savā valstī.

     [+] [-]

, 2021-04-30 18:06, pirms 9 mēnešiem
Urmas Vjalbe joprojām atļaus lietot savu uzvārdu?

     [+] [-]

, 2021-04-30 18:26, pirms 9 mēnešiem
Kakaja protjivnaja roža

     [+] [-]

, 2021-04-30 20:12, pirms 9 mēnešiem
Nereāli svarīga ziņa sporta portālam. Kāpēc vispār šitāds s.. ds jāpublicē?