Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:138, Did:0, useCase: 3

Skeletonistēm Neimanei un Lēģerei sudrabs un bronza Jauniešu OS

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Skeletonistēm Neimanei un Lēģerei sudrabs un bronza Jauniešu OS
Dārta Neimane un Laura Lēģere. Foto: Edijs Pālens, LETA, LOK

Gangvonā, Dienvidkorejā rit trešā sacensību diena Pasaules Jauniešu Ziemas Olimpiskajās spēlēs. Šodien risinājās skeletona sacensības jaunietēm, kurās Dārta Neimane izcīnīja sudraba, bet Laura Lēģere bronzas godalgu. Augstajā piektajā vietā ierindojās Marta Andžāne.

• Pēc vairāku dienu ilgiem treniņbraucieniem šodien uz starta skeletona sacensībās jaunietēm stājās Marta Andžāne, Dārta Neimane, Laura Lēģere. Treniņbraucienu rezultāti parādīja, ka latvietes ir gatavas cīņai par augstākajām vietām. To viņas pierādīja arī sacensībās.

• Sacensības uzsāka vāciete Marija Voca, kurai nebija sevišķi labs starta laiks, bet tomēr uzrādītais rezultāts trases lejā, 54.72 sekundes, bija vērā ņemams. Ar trešo numuru startēja Marta Andžāne, kura Vocai zaudēja 1.18 sekundes, bet brauciena noslēgumā ierindojās 10. vietā.

• Kā piektā trasē devās Juksina Ļana no Ķīnas, kura līdz pat trases beigām gāja uz labāko rezultātu, bet tad neveiksme un zaudētas cerības cīnīties par augstu vietu. Astotā trasē devās Dārta Neimane, kura trasē bija lēnāka vien par iepriekš minēto ķīnieti, bet finišā ar laiku 54.63 sekundes ierindojās pirmajā vietā, kurā noslēdza arī sacensību pirmo braucienu, par 0.10 sekundēm esot priekšā vācietei Vocai. Ar 10. numuru startēja Laura Lēģere, kura veiksmīgi veica trases lejasdaļu un ierindojās trešajā pozīcijā, no Neimanes atpaliekot 0.30 sekundes, bet tādu pašu pārsvaru iegūstot attiecībā pret ceturtajā vietā esošo Sāru Baumgartneri no Austrijas.

Būtiski savu braucienu otrajā piegājienā uzlaboja Andžāne, kura 0.10 sekunžu pārsvaru pār konkurenti no Dienvidkorejas palielināja par pusotru sekundi. Tas ļāva cerēt, ka izdosies pakāpties augstāk, kas arī izdevās. Andžāne no 10. vietas pirmajā braucienā pakāpās uz piekto vietu sacensību noslēgumā.

Lēģere otrajā braucienā nedaudz vājāk veica startu, bet trasē viņa izsēja teju sekundes pārsvaru pār tā brīža līderi Nanu Vestegārdu Johansenu no Dānijas, kura bija lieliska otrajā braucienā. Beigās Lēģere bija ātrāka vien par 0.06 sekundēm, garantējot sev vismaz bronzas godalgu.

• Sava brauciena laikā Voca audzēja savu pārsvaru pār Lēģeri, pārspējot latvieti par 0.77 sekundēm un izsakot pretenzijas cīņā par zeltu. Pēdējā trasē devās Neimane, kura zaudēja pret savu laiku divas simtdaļas startā, bet trases vidusdaļā bija 0.40 sekundes priekšā vācietei. Tendence nebija laba, pārsvars ruka līdz Neimane zaudēja Vocai 0.34 sekundes, samierinoties ar sudraba godalgu.

Gangvonas Pasaules Jauniešu Ziemas Olimpiskās spēles, skeletons jaunietēm

VSportisteRezultāts
1.M.Voca (GER)1:49.45
2.D.Neimane (LAT)+0.34
3.L.Lēģere (LAT)+0.77
4.N.V.Johansena (DEN)+0.83
5.M.Andžāne (LAT)+0.94
6.S.Baumgartnere (AUT)+0.96

  -1 [+] [-]

, 2024-01-22 12:29, pirms pusgada
Divas medaļas ir, bet bija jāņem zeltu. Andžānei galīgi nesanāca pirmais brauciens, bet Neimanei otrais. Labi, ka Lēģere piesedza un izcīnīja bronzu.

Kādi ir turpmākie jauno skeletonistu plāni? Programma taču turpināsies?

     [+] [-]

, 2024-01-23 02:11, pirms pusgada
Jå, un kas tad ar šīm meitenēm darbojās? Vai tik nav tas pats Dukurs, ko visi neieredz.
Jā,jå,tas vecākais no visiem Dukuriem!