Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:12, Did:0, useCase: 3

Pēc atlases bobsleja saimē uzņemti 14 sportisti

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Pēc atlases bobsleja saimē uzņemti 14 sportisti
Zintis Ekmanis un Sandis Prūsis. Foto: Romāns Kokšarovs/f64

Pēc sestdien Murjāņos notikušās atlases bobsleja saimē uzņemti 14 sportisti, bet maijā būs vēl viena iespēja interesentiem kļūt par bobslejistiem, aģentūrai LETA atklāja Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas (LBSF) ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis.

Kā informēja Ekmanis, uz sestdienas atlasi kopumā ieradušies 86 cilvēki, no kuriem paņemti 14. Tiesa, 17. maijā turpat Murjāņu sporta ģimnāzijā notiks vēl viena atlase, lai tiem, kuriem ar pirmo piegājienu neizdevās iekļūt komandā, būtu vēl viena iespēja.

"Par atlasi varam priecāties, jo materiāls pat ir ievērojami labāks nekā citus gadus," gandarīts bija Ekmanis. "Savā paspārnē paņēmām 14 sportistus, bet atsijāšanās parasti notiek pēc pirmajām nometnēm. Otrā reize pienāk tad, kad sāk stumt starta estakādē, bet trešā - kad sākas braucieni trasē. Kad šie posmi ir izturēti, tikai tad var sākt domāt par dalījumu ekipāžās."

Ekmanis arī sacīja, ka šajā atlasē komandā nav iekļuvuši tādi interesenti, kuriem citos gados tur būtu vieta. Tas ir iemesls, kāpēc nolemts rīkot vēl vienu atlasi.

"Dosim vēl vienu iespēju. Kāds varbūt dabūja traumu, kādam nepaveicās. Lai izslēgtu iespēju, ka kāds palaists garām, rīkosim vēl vienu atlasi," uzsvēra Ekmanis.

Kuplais interesentu skaits sestdienas atlasē Ekmanim atgādinājis 2004. gadu, kad pēc Sanda Prūša kļūšanas par Eiropas čempionu gribētāju kļūt par bobslejistiem bijis ap 250.

Aizvadītajā sezonā Latvijas bobsleja pilots Oskars Ķibermanis četriniekos izcīnīja sudrabus gan pasaules un Eiropas čempionātos.

  +2 [+] [-]

, 2019-04-16 16:40, pirms 5 gadiem
Prieks, ka Latvijā ir daudz stipru un drosmīgu vīru.

  +1 [+] [-]

, 2019-04-16 18:57, pirms 5 gadiem
Ok, tika paņemti paspārnē 14 sportisti. Viņiem tiks maksātas algas, vai kā tas viss notiek?

     [+] [-]

, 2019-05-09 01:14, pirms 5 gadiem
nayt rakstīja: Ok, tika paņemti paspārnē 14 sportisti. Viņiem tiks maksātas algas, vai kā tas viss notiek?
Labs jautajums!