Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:11, Did:0, useCase: 3

Jauniešu čempionāta masu startā Volfa ieņem 27. vietu, Bleidele - 35.

Emils Ozerinskis

Jauniešu čempionāta masu startā Volfa ieņem 27. vietu, Bleidele - 35.
Estere Volfa. Foto: Latvian Biathlon Federation

Igaunijas ziemas galvaspilsētā Otepē notiekošajā pasaules jauniešu čempionātā biatlonā masu startā deviņu kilometru distancē labāko rezultātu no divām Latvijas pārstāvēm uzrādīja Estera Volfa, ierindojoties 27. vietā.

Par uzvarētāju kļuva Ukrainas biatloniste Oleksanda Merkušina, kura pieļāva pa kļūdai pirmajās divās ugunslīnijās, bet trešajā un ceturtajā šautuvē bija nekļūdīga. Ukrainiete sasniedza rezultātu 28:17,2 minūtes. Par nepilnām divām sekundēm finiša sprintā Merkušina pieveica francūzieti Lolu Bužū, kura šaušanā kļūdījās tikai vienu reizi.

No Latvijas jaunajām biatlonistēm 60 censoņu konkurencē labākā bija Estere Volfa, kura ierindojās 27. vietā. Lai gan pirmajā ugunslīnijā Volfa bija nekļūdīga, turpmākajās trijās sekoja četras kļūdas. Kopumā ar laiku 30:23,3 par mata tiesu Volfa apsteidza slovēnieti Elu Severu.

Otra cēsniece Elza Bleidele sāka ar trīs kļūdām pirmajā ugunslīnijā, pēc kā pievienoja pa vēl vienam soda aplim otrajā un trešajā šautuvē. Noslēdzošajā ugunslīnijā Bleidele aizvēra visus mērķus un finišu sasniedza ar rezultātu 31:01,7, kas deva 35. pozīciju starp 60 dalībniecēm.

Izmantotie resursi:
https://www.biathlonworld.com/resul...