Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:323, Did:0, useCase: 3
Autors: Jānis Celmiņš

Komanda no Skotijas triumfē jaukto pāru kērlinga turnīrā Šveicē

Pirmais jaukto pāru kērlinga turnīrs Bernē noslēdzies, kamēr Eiropas spēcīgākās sieviešu un vīriešu izlases turpina cīnīties par medaļām Skotijā.

CCT rīkotais turnīrs Bernē, Šveicē noslēdzies ar komandas no Skotijas G.Aitken/B.Mouat uzvaru 9:2 pār komandu no Šveices T.Michel/S.Michel. Komanda līdz šai spēlei bija izcīnījusi 7 uzvaras un tikai 2 zaudējumus, tai skaitā ceturtdaļfinālā pārspējot titulēto komandu no Krievijas A.Bryzgalova/A.Krushelnitskiy, kas ir arī pašreizējie CCT kopvērtējuma uzvarētāji. Trešo vietu šajā turnīrā ieguva komanda no Šveices M.Jaeggi/M.Freiberger, kas ar 10:5 uzvarēja komandu no Čehijas Z.Hajkova/T.Paul. Bez galvenās turnīra balvas tika izspēlēts arī mierinājums kauss. Tajā piedalījās komandas, kuras nekvalificējās ceturtdaļfinālam. Arī tur uzvaru finālā guva komanda no Skotijas J.McCleary/L.McCleary, pieveicot komandu no Zviedrijas C.Noreen/P.Noreen ar 6:4. Turnīrā kopumā piedalījās 32 komandas, kuru starpā startēja divas komandas no Latvijas. D.Regža/A.Regža pamatturnīrā izcīnīja 1 uzvaru un 3 zaudējumus. Otra komanda E.Regža/R.Freidensons arī izcīnīja 1 uzvaru un 3 zaudējumus, kas šīm komandām liedza piedalīties cīņā par galveno trofeju, novirzot tās spēlēt par mierinājuma kausu. Tajā abas komandas vinnēja pirmo spēli, bet nākamajā cieta zaudējumu, izstājoties no turnīra.

Eiropas čempionāta A grupas pirmās divas dienas aizvadītas. Gan vīriešu, gan sieviešu komandas katra izspēlējušas pa 3 spēlēm. Vīriešu konkurencē bez zaudējumiem iztikusi tikai Šveices izlase, savukārt sieviešu konkurencē tā ir mājiniece Skotijas izlase.

Vīriešu komandas

KomandaSpēlesUzvarasZaudējumi
Šveice330
Itālija321
Norvēģija321
Krievija321
Skotija321
Zviedrija321
Austrija312
Dānija312
Somija303
Vācija303

Sieviešu komandas

KomandaSpēlesUzvarasZaudējumi
Skotija330
Čehija321
Dānija321
Vācija321
Krievija321
Zviedrija321
Somija312
Šveice312
Itālija303
Norvēģija303

Eiropas čempionāts šogad no 19.-26.novembrim norisinās Skotijā, Renfrušīras apgabalā netālu no Glāzgovas, Braehead arēnā.

A grupā 8 vīriešu izlases kvalificēsies pasaules kērlinga čempionātam, kas norisināsies Edmontonā, Kanādā no 2017.gada 1.-9.aprīlim. Arī 8 sieviešu izlases kvalificēsies pasaules kērlinga čempionātam, kas notiks Pekinā, Ķīnā no 2017.gada 18.-26.martam. Šie pasaules čempionāti būs pēdējie, kuros varēs iegūt Olimpisko spēļu kvalifikācijas punktus 2018.gada Pjenčanas Olimpiskajām spēlēm.

Čempionāta apļa spēles sākās sestdien (19.11.) un turpināsies visu šo nedēļu. Pārspēles, pusfināla spēles un spēles par medaļām norisināsies no nākamās ceturtdienas (24.11) līdz sestdienai (26.11.).

Spēļu grafikam, tiešraižu grafikam un rezultātiem var sekot līdzi Eiropas čempionāta oficiālajā mājas lapā. Savukārt tiešraides no šī čempionāta iespējams skatīties pasaules kērlinga federācijas YouTube kanālā World Curling TV
- YouTube

Raksta autore: Linda Mangale