Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:7, Did:0, useCase: 0

Ģenerālsekretāra amatu Latvijas volejbola federācijā pārņem Tunte

Emils Ozerinskis

Ģenerālsekretāra amatu Latvijas volejbola federācijā pārņem Tunte
Arnis Tunte. Foto: Latvijas Volejbola federācija

15. septembra Padomes sēdes laikā, vienbalsīgi tika pieņemts lēmums par Latvijas Volejbola federācijas ģenerālsekretāru iecelt Arni Tunti.

Ar 1. oktobri Arnis Tunte oficiāli ieņems jauno amatu, tādējādi aizstājot Kasparu Timermani, kurš kopš 1. jūnija pilda ģenerālsekretāra pienākumus un, pēc esošo pienākumu nodošanas, turpinās darboties kā valdes loceklis.

Ikdienā Arnis ir cieši saistīts ar volejbolu gan kā ilggadējs spēlētājs, gan arī klasiskā volejbola RTU/"Robežsardzes" komandas menedžeris un “O-Sands” pludmales volejbola centra vadītājs, tādējādi ļoti labi pārzinot visas volejbola dzīves puses.

Topošais LVF ģenerālmenedžeis Arnis Tunte: “Tā ir iespēja gan uzsākt ko jaunu, gan arī turpināt jau aizsāktās lietas, kā arī man pašam iespēja izdarīt ko vairāk tieši volejbolā. Manuprāt, ir laiks ienest jaunas vēsmas Latvijas volejbola dzīvē un pašam sev uzstādīt jaunus mērķus un uzdevumus.”

Savukārt Latvijas Volejbola federācijas prezidents Jānis Buks par pieņemto vienbalsīgo lēmumu izsakās, ka viņaprāt Arnis ir ļoti piemērots šim amatam: ”Arnis jau no bērnības ir dziļi iekšā sportā un sevi īpaši ir atdevis volejbolam. Un ne ar skaistiem vārdiem, bet ar reāliem darbiem, kas zina un izprot volejbola būtību. Viņš ir lielisks organizators ar izcilām menedžera kvalitātēm. Arnis ir neatkarīgs un reizēm spurains, taču prot ieklausīties cilvēkos un tos sadzirdēt. Viņš ir labs komandas spēlētājs ar milzu darba spējām, kam rūp volejbola sistēmas attīstība ilgtermiņā, un šajos jautājumos mums ir ļoti līdzīgs redzējums. Ar Arņa pievienošanos volejbola saime ir ieguvusi lielisku vadītāju!”

Arnis ir iecelts arī kā valdes loceklis un šīs dienas valdes sēdē jau iepazinās ar daļu no gaidāmajiem pienākumiem. Kopumā sēdē tika lemts par jaunatnes klasiskā volejbola čempionāta jaunās sezonas nolikumu un tā apstiprināšanu, Latvijas volejbola čempionātu pieaugušajiem, kā arī pārrunāja tālākos LVF plānus un iespējas pieteikties projektu konkursos.

Izmantotie resursi:
Latvijas volejbola federācija