Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Pēc divu gadu pauzes skatītājus atkal priecēs "Kuldīgas Katrīnas kauss"

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Pēc divu gadu pauzes skatītājus atkal priecēs "Kuldīgas Katrīnas kauss"
Dmitrijs Ļašenko. Foto: athletics.lv

Pēc divu gadu pārtraukuma Kuldīgas vieglatlētikas manēža uzņems starptautiskās sacensības – “Kuldīgas Katrīnas kausu”. 21. janvārī plkst. 18.00 sportisti izies uz starta jau 11. “Katrīnas kausā”. Sacensības klātienē bezmaksas varēs vērot ikviens interesents, tiešraide būs redzama Sportacentrs.com.

Sacensībās darbībā redzēsim spēcīgus ārzemju vieglatlētus - Beļģijas skrējēju Vanesu Skauneti, kura pērn piedalījusies pasaules čempionātā, un Lielbritānijas sportistu, Eiropas U20 čempionu Aleksu Džordžu.

Kuldīgas novada sporta skola, sadarbībā ar “European Athletics Promotion” (EAP), uzņems vieglatlētus no Itālijas, Ungārijas un Nīderlandes. Tāpat “Katrīnas kausā” piedalīsies vairāki talantīgi sportisti no Lietuvas un Igaunijas.

“Katrīnas kausā” uz starta izies arī meistarīgākie Latvijas vieglatlēti - Gerda Kerija Dreimane, 2020. gada “Katrīnas kausa” uzvarētājs Iļja Petrušenko, Dmitrijs Ļašenko, Patrīcija Grosberga un Anna Gabriela Hofmane. Visticamāk, sacensībās redzēsim arī citus augsta kalibra pašmāju vieglatlētus.

Kā ierasts, gūt pieredzi starptautiska līmeņa sacensībās varēs arī Kuldīgas novada vieglatlēti. Savu meistarību pierādīs pieci sportisti – Janita Antipina, Ralfs Zazerskis, Sanija Robežniece, Aleksis Gailītis un Beāte Buka.

“Kuldīgas Katrīnas kausā” sportisti sacentīsies 60 metru sprintā, 60 metru barjerskrējienā, 400 metru skrējienā, tāllēkšanā, 800 metru skrējienā sievietēm un 1500 metru skrējienā vīriešiem. Sacensības neiztiks bez to saldā ēdiena – kārtslēkšanas disciplīnas gan dāmām, gan vīriem.

Katru disciplīnu uzvarētāji iegūs naudas balvas – 1. vietu ieguvēji 150 EUR, sudraba medaļnieki 100 EUR, bet ar bronzas godalgām apbalvotie – 50 EUR. Papildus sportisti varēs cīnīties par Kuldīgas vieglatlētikas manēžas un EAP rekordiem, par kuriem balvā saņems 100 un 400 EUR.

21. janvārī sacensības varēs tiešraidē vērot portālā Sportacentrs.com, bet “Kuldīgas Katrīnas kausa” atklāšana paredzēta plkst. 17.50. Sacensības tiks atklātas ar “Stiga RM” bērnu skrējienu, kurā mazie sportisti veiks vienu Kuldīgas vieglatlētikas manēžas apli.

Kuldīgas novada sporta skolas direktors Agris Kimbors aicina sporta draugus uz Kuldīgu: “Ar lielu gandarījumu varu paziņot, ka pēc divu gadu pauzes esam gatavi Kuldīgā uzņemt augsta līmeņa sportistus no Latvijas, Baltijas un citām Eiropas valstīm. Aicinu klātienē apmeklēt vērienīgākās vieglatlētikas sacensības ziemas sezonā!”

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Komarovskis
Sabiedrisko attiecību speciālists
Kuldīgas novada sporta skola