Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:4, Did:0, useCase: 3

Vaičulei uzvara Stokholmā 400m ar sezonas augstvērtīgāko rezultātu Latvijā

Ivars Bācis
Ivars Bācis

Vaičulei uzvara Stokholmā 400m ar sezonas augstvērtīgāko rezultātu Latvijā
Gunta Vaičule. Foto: Athletics.lv

Latvijas sprintere Gunta Vaičule ar atzīstamu rezultātu izcīnījusi uzvaru 400m starptautiskajās sacensībās Stokholmā, uzstādot sezonas augstvērtīgāko rezultātu Latvijā.

Zviedrijas galvaspilsētā notikušajās starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās “Folksam GP“ startēja arī divi Latvijas pārstāvji Gunta Vaičule un Rinalds Valts Zariņš. No abiem sprinteriem labāk nostartēja Vaičule, kura uzvarēja 400m skrējienā ar atzīstamu rezultātu.

Gunta 400m veica 53,20 sekundēs, kas bez uzvaras deva arī sezonas labāko rezultātu Latvijā. Arī World athletiics (WA) punktos vērtēts tas ir visaugstvērtīgākais (1114 punkti). Var tikai piebilst, ka Guntas Latvijas telpu rekords ir par nepilnu pussekundi ātrāks - 52,66 sekundes, kas sasniegts 2019.gadā.

60m sprinta priekšskrējienos startēja sezonas līderis Rinalds Valts Zariņš. Viņam sestā vieta priekšskrējienā ar rezultātu 6,96 sekundes, kas par vienu sekundes desmitdaļu atpaliek no viņa iespētā "Katrīnas kausā" 21.janvārī.

Informāciju sagatavoja
Andris Staģis