Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1140, Did:0, useCase: 3

VSB kanālā rādīs Šanhajas "Masters" spēles

VSB kanālā rādīs Šanhajas "Masters" spēles
VSB komentētājs Māris Rozentāls

Šonedēļ "Viasat” sporta kanāls "Viasat Sport Baltic" (VSB) piedāvā priekšpēdējo no šīs sezonas deviņiem ATP 1000 sērijas tenisa turnīriem - Šanhajas Masters. Baudiet tenisu "Viasat Sport Baltic" kanālā!

Sezonas priekšpēdējā ATP 1000 sērijas turnīrā – Šanhajas Masters – no pasaules 20 spēcīgākajiem tenisistiem nebūs tikai divu – skota Endija Mareja un poļa Ježija Janovica. Ar 1.numuru Šanhajā vēl ir izlikts Novaks Džokovičs, kaut arī ATP rangā, sākot ar šo nedēļu, pirmo vietu ir atguvis Rafaels Nadāls. Spānietis šosezon ir uzvarējis divos Grand Slam turnīros French Open un US Open, un piecos no septiņiem ATP 1000 turnīriem. Svētdien, China Open finālā Nadāls gan divos setos Džokovičam zaudēja. Viens no favorītiem būs arī argentīnietis Huans Martins del Potro, kurš svētdien Tokijas turnīra finālā divos setos uzvarēja kanādieti Milošu Raoniču.

Pašreizējā formātā Šanhajas Masters turnīrs notiek kopš 2009.gada. Pirmajā reizē krievs Nikolajs Davidenko finālā uzvarēja spānieti Rafalu Nadalu. Abos nākamajos turnīros uzvarēja skots Endijs Marejs, finālos apspēlējot attiecīgi Rodžeru Federeru un Dāvidu Fereru. 2012.gadā pirmo reizi finālā iekļuva Novaks Džokovics,un trijos setos uzvarēja Endiju Mareju.

VSB komentētājs Māris Rozentāls: “Būs interesanti, kādā formā Šanhajā ieradīsies Rodžers Federers, varbūt šveicietim izdosies tikt līdz finālam un izcīnīt svarīgus punktus. Pagaidām Federers nav nodrošinājis vietu ATP Pasaules Tūres finālā, un Šanhajā būtu laba izdevība pietuvoties Londonas turnīram. Dalību tur jau nodrošinājuši Nadāls, Džokovičs, Marejs un Ferers. Visticamāk, ka Londonā spēlēs arī del Potro un Berdihs, bet par atlikušajām divām vietā cīnīsies arī Vavrinka, Gaskē, Raoničs un Conga. Pēdējais pēc diezgan nestabilās sezonas, Šanhajā varētu nospēlēt labi. Par vietu pusfinālā Conagam būtu jāspēlē ar Fereru, kuru francūzis var vinnēt. Arī Raoničam cīņā par Londonu šis būs svarīgs turnīrs, 1/8 finālā kanādietim jātiekas ar Vavrinku – abiem punkti šobrīd ir ļoti nepieciešami. Es nedomāju, ka finālā otro reizi nedēļas laikā atkal tiks Džokovičs un Nadāls. Spānietim pusfinālā pretī varētu nākt del Potro, kurš tikko ir vinnējis Tokijas turnīru, ir labā formā un pēc pieciem zaudējumiem, beidzot varētu Nadālu arī vinnēt. Skatīsimies, cik spēka būs abiem ranga līderiem. Vai varbūt savu izdevību sagaidīs kāds no sekojošajiem spēlētājiem. Jebkurā gadījumā teniss būs interesants!”

Šanhajas Masters tenisa turnīru tenisā komentēs VSB komentētāji Māris Rozentāls un Pēteris Siksnis.

Šanhajas Masters tenisa turnīrs kanālā "Viasat Sport Baltic”:
• Pirmdien, 7.oktobrī, plkst.9:00 Šanhajas Masters tenisā. 1.kārta.
• Otrdien, 8.oktobrī, plkst.9:00 Šanhajas Masters tenisā. 1, 2.kārta.
• Trešdien, 9.oktobrī, plkst.9:00 Šanhajas Masters tenisā. 2.kārta.
• Ceturtdien, 10.oktobrī, plkst.9:00 Šanhajas Masters tenisā. 1/8 fināli.
• Piektdien, 11.oktobrī, plkst.9:35 Šanhajas Masters tenisā. 1/4 fināli.
• Sestdien, 12.oktobrī, plkst.11:30 Šanhajas Masters tenisā. Pusfināls.
• Sestdien, 12.oktobrī, plkst.15:00 Šanhajas Masters tenisā. Pusfināls.
• Svētdien, 13.oktobrī, plkst.11:30 Šanhajas Masters tenisā. 1/4 fināli.

Informāciju sagatavoja:
Līna Kārkliņa