Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:15, Did:0, useCase: 3

Likmes.com pierāda - latvieši prot prognozēt sportu!

Sportacentrs

2014.gada decembrī informējām Jūs par jauno sporta likmju portālu likmes.com. Ja nu kādam piemirsies, tad pavisam īsi vēlreiz par ideju...

Piemirsi, kas ir likmes.com?

2014.gada decembrī informējām Jūs par jauno sporta likmju portālu likmes.com. Ja nu kādam piemirsies, tad pavisam īsi vēlreiz par ideju: viena lietotāju kategorija ar savām sporta prognozēm var mēģināt pierādīt savu spēju būt „plusos”, virtuāli izdarot likmes uz sporta notikumiem un vēlāk arī pelnīt ar savām zināšanām, savukārt otra lietotāju kategorija ar sportisku interesi var sekot līdzi portāla labākajiem ekspertiem un viņu bezmaksas likmēm, kā arī, ja vien vēlas, var iegādāties šo ekspertu maksas likmes. Ja vairāk interesē portāla darbības principi, lasi tos šeit.

Daudz lietotāju, 10 izcilnieki

Kopš portāla izveidošanas likmes.com piereģistrējušies 334 lietotāji. No viņiem 190 lietotāji vismaz vienreiz virtuāli izdarījuši sporta likmi. Skaidrs, ka liela daļa pēc pirmajām neveiksmēm vairāk neturpina. Starp citu, varbūt palīdzam šādiem cilvēkiem apzināties, ka sporta prognozes nav viņu stihija, un tādā veidā ļaujam viņiem izvairīties no reālas naudas nospēlēšanas?! Lai nu kā, portāla viens no galvenajiem mērķiem ir identificēt sporta ekspertus, kuri, liekot likmes, spēj būt „plusā”. Šobrīd, 2.februārī, ir 10 lietotāji, kuri izdarījuši vismaz 40 likmes un ir virtuāli nopelnījuši vismaz 500 EUR (izdarot katru likmi, tiek pieņemts, ka tiek likts 100 EUR). Domā, ka Tu vari labāk? Droši reģistrējies likmes.com un pierādi sevi!

Pirmie eksperti sevi pierādījuši

No 10 minētajiem izcilniekiem īpaši atzīmēsim divus lietotājus, kuru peļņa pārsniedz 2 000 EUR. Lietotājs „Flippers” pēdējos mēnešos specializējas uz tādām likmēm, kur jāparedz, vai konkrētais basketbolists NBA spēlē sametīs vairāk vai mazāk par noteiktu punktu skaitu. „Flippers” paguvis izdarīt jau 693 likmi, no kurām vinnētas 385 likmes, un virtuālā peļņa sastāda 2 263 EUR. Tad seko lietotājs „Izmēģinātājs”, kurš savukārt specializējas biatlonā – viņa kontā 164 izdarītas likmes, no kurām 89 laimētas, kas ļāvis iegūt 2 015 EUR peļņu. Lietotāju pilnu statistiku varat aplūkot šeit. Vēl tikai piebildīsim, ka tikai „Flippers” un „Izmēģinātājs” jau kļuvuši par VIP lietotājiem, kas nozīmē, ka viņi drīkst savas likmes piedāvāt arī par maksu. Viņi dažreiz savas likmes liek par maksu, dažreiz par velti, bet visu pārējo portāla lietotāju izdarītās likmes vēl ir apskatāmas visiem. Jums joprojām ir lieliska iespēja gan sekot labākajiem, gan pašiem mēģināt kļūt par VIP ekspertiem!

Gaidām Jūs ciemos portālā likmes.com!

     [+] [-]

, 2015-02-02 11:36, pirms 9 gadiem
Kāds arī pērk likmes?

  +2 [+] [-]

, 2015-02-02 11:47, pirms 9 gadiem
Ralfs112 rakstīja: Kāds arī pērk likmes?
domāju,ka nē

     [+] [-]

, 2015-02-02 12:21, pirms 9 gadiem
Saskaitot, kekša izmeginataja maksas prognozes, esi pamatīga mīnusa

  +5 [+] [-]

, 2015-02-02 12:53, pirms 9 gadiem


Basketbols / South Korea: KBL - Knights -...
Vecais labais Arturs Sukanovs ielicis likmi. kipa majnieku komandai javinn pa 5 punkti, apakšā rezultāts, pēc puslaika -23 mājniekiem.

SEO - SAK | Seoul Knights - LG Sakers

vot no viņa točna likmes nevar pirkt, ķipa experts, supersaronāto spēļu varonis, vienkārši iesaka random likmi un prasa piķi. lol..

     [+] [-]

, 2015-02-02 14:06, pirms 9 gadiem
Čaisora rakstīja: vot no viņa točna likmes nevar pirkt, ķipa experts, supersaronāto spēļu varonis, vienkārši iesaka random likmi un prasa piķi. lol..
Brīnos ka viņam tur vēl peļņa plusā, noteikti drīz aizies mīnusos savādāk nevar būt

     [+] [-]

, 2015-02-02 22:04, pirms 9 gadiem
xt36 rakstīja: Brīnos ka viņam tur vēl peļņa plusā, noteikti drīz aizies mīnusos savādāk nevar būt
bet nu iztaisās viņš tā neko, lieto tādus jēdzienus kā darbs, klienti...
brīnos kā vēl neviens nav VID viņam uzsūtījis virsū

  +1 [+] [-]

, 2015-02-02 22:57, pirms 9 gadiem
Šausmas, kas par kambari Izpētot, saprotu, ka ir diezgan liels bardaks un "ekspertiem" atļauj neizteikt analīzi, kāpēc ir jāliek šī likme - tas ir amatiera līmenis un tādām likmēm nevar ticēt, turklāt ,ja vēl tiek likts tikai uz vadošajām komandām un līgām. Es jau vairākus gadus sekoju līdzi un analizēju daudzus šādus kantorus, šis pagaidām ir bērna līmenī. Mēneša peļņas un statistikas ir diezgan nepārskatāmas. "Eksperti" liek likmes kantoros, kuros nav augstākie koeficienti, kas attiecīgi pazemina peļņu. Šis viss vairāk atgādina LV atļauto kantoru reklāmu. Turklāt ,vai tiešām var ticēt visām statistikām, šaubos ! Visos kārtīgos kantoros ekspertiem ir mēneša abonements pieejams, šeit likmes, kas ir diezgan neizdevīgi un nepareizi, jo laba eksperta likmes var izraisīt svārstības un koeficients var kristies, tāpēc abonementiem būtu jāsaņem vismaz e-pasts, vēl labāk - sms, par likmi, kas ir pieejama. Gribētu redzēt kā šiem lielajiem ekspertiem rokas trīcētu, kad vajadzētu pašiem likt savus 100eur. par likmi. Es te vēl varētu daudz un gari runāt par bezjēdzīgajiem noteikumiem, kas te ir jāpilda ekspertiem un kādi ir ierobežojumi

     [+] [-]

, 2015-02-02 23:42, pirms 9 gadiem
pro Flippers menesa laika pusi sava bakrolla pakasis. lol