Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:813, Did:0, useCase: 3

Serēna Viljamsa saņem Vimbldonas "wild card"

Rolands Eliņš

Serēna Viljamsa saņem Vimbldonas "wild card"
Serēna Viljamsa. Foto: AP/Scanpix

Titulētā tenisiste Serēna Viljamsa iekļauta starp sešām spēlētājām, kuras saņēmušas īpašo uzaicinājumu piedalīties Vimbldonas "Grand Slam" turnīrā.

Serēna Viljamsa savainojuma dēļ nav spēlējusi kopš iepriekšējā gada, kad guva traumu Vimbldonas turnīra pirmajā kārtā. Viņa šodien sociālajos tīklos deva mājienu par drīzo atgriešanos tenisa kortos, kas vēlāk apstiprinājās, "Wimbledon Open" organizatoriem paziņojot, ka Viljamsa saņēmusi īpašo uzaicinājumu piedalīties turnīrā.

40 gadus vecā Viljamsa, kura ir triumfējusi 23 "Grand Slam" turnīros, Vimbldonas turnīram centīsies sagatavoties, piedaloties mazākā turnīrā dubultspēlēs, kur spēlēs kopā ar Onsu Džabūru.

Viljamsa Vimbldonā uzvarējusi septiņas reizes, pēdējoreiz to paveicot 2016. gadā. Pēc tam viņa sasniedza šī turnīra finālu 2018. un 2019. gadā, kamēr 2020. gadā turnīru nācās atcelt pandēmijas dēļ.

Viljamsa šobrīd WTA rangā noslīdējusi ārpus pirmā tūkstoša (1208. vieta) un attiecīgi uz dalību augstākā līmeņa turnīros var pretendēt tikai ar īpašu ielūgumu. Turklāt Viljamsai arī Vilmbldonā neizdosies uzlabot savu pozīciju, jo ATP un WTA nolēmušas nepiešķirt ranga punktus par šo "Grand Slam" turnīru, jo tā organizatori atsacījušies pielaist Krievijas un Baltkrievijas spēlētājus turnīram.

Jāpiemin, ka vīriešu vienspēļu turnīrā īpašo uzaicinājumu saņēma arī Stans Vavrinka, kuram arī bija ilgstošs savainojums, kas licis atkāpties uz pasaules ranga trešā simta beigām.

Izmantotie resursi:
https://www.espn.com/tennis/story/_...