Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:842, Did:0, useCase: 3

Serēna Viljamsa: "Nesaprotu, par ko runā treneris"

Andrejs Siliņš

Serēna Viljamsa: "Nesaprotu, par ko runā treneris"
Serēna Viljamsa, Foto: Empics / Scanpix

Lai gan Serēnas Viljamsas treneris Patriks Muratoglu publiski atzinis, ka deva norādījumus Serēnai Viljamsai skandalozajā "US Open" finālā, par ko tenisiste saņēma sodu, pieredzējusī sportiste norādījusi, ka nesaprot, par ko runā viņas treneris.

Jau vēstījām, ka "US Open" finālā Serēna Viljamsa piekāpās Naomi Osakai, taču spēles laikā uzsāka strīdus ar tiesnesi, kā rezultātā spēles laikā viņai tika atņemts viens geims, turklāt pēc mača titulētā tenisiste saņēma arī naudas sodu. Serēnas treneris vēlāk atzina, ka devis norādes tenisistei spēles laikā, kas ir aizliegts un par ko arī tenisiste tika sodīta.

"Es vienkārši nesaprotu, par ko viņš runā," tagad Viljamsa norādīja, ka joprojām paliek pie sava - no trenera padomus viņa nav pieņēmusi mača gaitā. "Prasīju savam trenerim, par ko viņš runā, kad saka, ka deva norādījumus? Mums nekad nav bijuši nekādi signāli saziņai."

"Viņš teica, ka veicis kustību. Atbildēju, ka tad nevajag stāstīt cilvēkiem, ka trenē mani [spēles laikā] - tam nav nekādas loģikas, kāpēc lai tā teiktu?" Viljamsa lika noprast, ka diskusija ar treneri izvērsusies nepatīkama. "Viņš bija otrā pusē. Es nekādu kustību neredzēju. Domāju, ka tas viņam bija ļoti mulsinoši."

Viljamsa arī skaidroja, ka šobrīd vairs nevēlas ieslīkt sarunās par notikušo un vēlas koncentrēties nākamajiem izaicinājumiem.

Izmantotie resursi:
BBC

     [+] [-]

, 2018-09-24 16:04, pirms 5 gadiem
un es esmu māte!

  +1 [+] [-]

, 2018-09-24 16:15, pirms 5 gadiem
“... šobrīd vairs nevēlas ieslīkt sarunās par notikušo...”
ieslīgt - lēni nonākt kādā psihiskā, fizioloģiskā stāvoklī; pakāpeniski nonākt, nevēlamā stāvoklī, uzskatos

  +4 [+] [-]

, 2018-09-24 19:39, pirms 5 gadiem
grūti parādīt sevi no vēl neglītākas puses kā šitā "princese" tagad dara

  +2 [+] [-]

, 2018-09-24 20:48, pirms 5 gadiem
Visu iespaidu par sevi, kas jau tā krietni sabojāts, viņa cītīgi turpina bojāt. Nu nesaprot elementāras lietas un nemāk atzīt savas kļūdas, pieņemt, ka arī pati ir tikai cilvēks. Bet zaudēt nemāk, turklāt spītīga kā veca kaza.

     [+] [-]

, 2018-09-24 22:50, pirms 5 gadiem
Nu,tak ej 1reiz prom pensijā, nav tak izturams uz šito gorillu vairs skatīties. Ne lēdijas šarma kortā, ne lēdijas uzvedība. Drama Queen, kas neprot ar cieņu zaudēt. Atā, Serēna, atā!

     [+] [-]

, 2018-09-24 23:29, pirms 5 gadiem
Black mom vēl nav mierā