Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Vismane vienspēlē un dubultspēlē zaudē Grenobles ITF otrajā kārtā

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Vismane vienspēlē un dubultspēlē zaudē Grenobles ITF otrajā kārtā
Daniela Vismane. Foto: LTS/Kaspars Volonts

LETA. Latvijas tenisiste Daniela Vismane ceturtdien ar zaudējumu otrajā kārtā beidza Grenobles Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas sacensības vienspēlē.

Vismane (WTA 278.) ar 0-6, 3-6 piekāpās britu sportistei Keitijai Bolterai (WTA 153.), kura sacensībās izlikta ar sesto numuru.

Pirmajā kārtā Latvijas tenisiste ar 6-3, 3-0 bija vadībā pret kvalifikāciju izgājušo mājinieci Evitu Ramiresu (WTA 733.), kad tā nespēja turpināt spēli.

Par sniegumu vienspēlē Latvijas tenisiste nopelnīja astoņus pasaules ranga punktus.

Arī dubultspēlē Vismane pārī ar Šveices tenisisti tika līdz otrajai kārtai, ar Joanni Cīgeri ar 6-2, 6-4 pieveicot mājinieces Karolu Monē un Viktoriju Munteanu, bet ar 3-6, 4-6 piekāpjoties ar ceturto kārtas numuru izsētajam starptautiskajam duetam Juriko Mijazaki (Japāna)/Pratana Tombare (Indija).

Par sniegumu dubultspēlē Latvijas tenisiste nopelnīja 15 pasaules ranga punktus.

Šajā turnīrā piedalījās arī cita Latvijas tenisiste Kamilla Bartone (WTA 394.), kura kvalifikācijā bija izsēta ar piekto numuru un uzvarēja divas mājinieces, bet pamatsacensību pirmajā kārtā ar 1-6, 0-6 atzina vēl vienas mājinieces Klojas Pakē (WTA 124.) pārākumu.

Arī dubultspēlē pārī ar Krievijas tenisisti Jekaterinu Makarovu tika zaudēts - 6-3, 2-6, 7:10 pret starptautisko pāri Isalina Bonaventūra/Tamara Korpača.

Gan vienspēlē, gan dubultspēlē Bartone nopelnīja vienu pasaules ranga punktu.

Turnīrs Grenoblē notiek telpās uz cietā seguma.