Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:345, Did:0, useCase: 3

Lietus pārtrauc Sevastovas dubultspēli Ņujorkā

Valdis Bērziņš
Valdis Bērziņš

Lietus pārtrauc Sevastovas dubultspēli Ņujorkā
Anastasija Sevastova. Foto: AFP/Scanpix

"US Open" vienspēļu turnīrā pirmajā kārtā zaudējusī Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Ņujorkā vēl turpina dubultspēļu sacensības kopā ar Polonu Hercogu. Viņu pirmās kārtas mačs trešdienas vakarā tika pārtraukts lietus dēļ, tā arī nesagaidot iespēju cīņu pabeigt plānotajā dienā.

Latvijas un Slovēnijas duets tiekas ar Rumānijas pāri Monika Nikulesku/Elena Grabriela Ruse, esot iedzinējos ar 1:6 un 3:2. Cīņa lietus dēļ tika pārtraukta plkst. 17:05 pēc vietējā laika, mačam trešdienas vakarā tā arī neatsākoties.

To plānots turpināt šovakar ap plkst. 21:00, pirms tam no 19:00 jāizspēlē viena sieviešu turnīra dubultspēle.

Anastasija Sevastova dubultspēļu rangā noslīdējusi uz 204. vietu, šogad tikai ceturto reizi piedaloties pāru sacensībās (2-3 bilance).

Sevastova septīto reizi startē "US Open" dubultspēļu turnīrā, kur viņai labākais rezultāts ir 2018. gadā ar krievieti Anastasiju Pavļučenkovu sasniegtais ceturtdaļfināls. Tas viņai ir vienīgais ceturtdaļfināls "Grand Slam" dubultspēlēs.