Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2961, Did:0, useCase: 3

Ostapenko: "Seulā nākamreiz būšu spēcīgāka. Man šeit jau ir trofeja, tā kā nav ko zaudēt"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ostapenko: "Seulā nākamreiz būšu spēcīgāka. Man šeit jau ir trofeja, tā kā nav ko zaudēt"
Aļona Ostapenko ar vicečempiones trofeju Foto: T plus / cdn.laola1.live

Dienvidkorejas galvaspilsētā noslēdzies Seulas "WTA 250" turnīrs. Šoreiz vicečempiones titulu ieguvusī Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko apstiprina, ka neliela savainojuma dēļ fināla otrajā setā nevarēja labi nospēlēt.

Pēdējā mačā izvirzījās vadībā ar 5:3, taču zaudēja ar 6:7 un 0:6. "Finālā neparādīju savu labāko sniegumu. Iepriekšējās divās cīņās spēlēju arvien labāk un labāk, bet šodienas mača laikā guvu nelielu savainojumu un tādējādi otrajā setā patiešām nevarēju spēlēt labi. Pirmajā setā man vajadzēja izmantot iespējas, kad tās bija. Bet nākamreiz atgriezīšos spēcīgāka," informē 2017. gada Seulas turnīra čempione. "Man šeit jau ir trofeja, tā kā nav ko zaudēt!"

Finālā izturēja līdz beigām, bet pēdējie geimi jau bija formalitāte. "Esmu patiešām vīlusies, ka nevarēju pabeigt maču," atklāj Aļona Ostapenko. "Bet par šo nedēļu teikšu pozitīvas lietas - paldies skatītājiem, man patīk šeit spēlēt, vienmēr ir lieliski ierasties, mīlu korejiešu fanus, liels paldies par jūsu atbalstu!"

Seulas turnīrā sāka ar divām neplānoti grūtām uzvarām pār krietni zemāka ranga pretiniecēm, spēļu laikā nācās cīnīties arī ar iesnām. "Tas ir gaisa kondicioniera dēļ. Tas attiecas uz visiem spēlētājiem, kuri dodas uz visām pasaules malām, visiem ir grūti gaisa kondicionēšanas dēļ. Sākumā bija karsts, tāpēc uzliku ļoti zemu temperatūru un aizgāju gulēt, bet nākamajā rītā tecēja iesnas," pēc pirmā mača atklāja Latvijas spēlētāja, kura savu tā brīža kondīciju novērtēja mazliet virs 50 procentiem.

Pēc uzvaras pirmajā mačā (foto: tennispeople.kr)

Ostapenko pieteikta turnīriem nākamajās nedēļās (Tallinnas "WTA 250", Ostravas "WTA 500", Sandjego "WTA 500", Gvadalaharas "WTA 1000"), bet novembra sākumā, domājums, startēs WTA dubultspēļu finālturnīrā kopā ar ukrainieti Ludmilu Kičenoku.

Izmantotie resursi:
tennispeople.kr (pēc 1. kārtas)