Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2961, Did:0, useCase: 3

Ostapenko: "Vimbldonas atmosfēra ļoti atšķiras no citiem Grand Slam"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Ostapenko: "Vimbldonas atmosfēra ļoti atšķiras no citiem Grand Slam"
Aļona Ostapenko. Foto: Wimbledon

Vimbldonas čempionātā Latvijas tenisa līdere pirmdien sasniedza 1/4 finālu. Preses konferencē Aļona Ostapenko atklāja, ka mērķis ir mēģināt uzvarēt Vimbldonā, jo savulaik šeit triumfēja junioru turnīrā.

Kā jau ziņots, Latvijas vadošā tenisiste Aļona Ostapenko pārspēja kazahieti Jūliju Putincevu (6:2, 6:3) un iekļuva 1/4 finālā.

Pirmajās četrās kārtās Ostapenko uzvarēja visos astoņos setos. "Šajos mačos spēlēju ļoti labi. Ceru, ka tā varēšu arī turpināt," saka mūsu tenisiste.

Vai tas klikšķis bija jau pirms turnīra? "Treniņos vienmēr spēlēju ļoti labi. Centos tās lietas pārnest uz turnīru," informē sportiste. "Spēlēju savu spēli, sevišķi izšķirošos brīžos situ un neuztraucos, ja netrāpīšu. Daru lietas, kas man ir jādara. Spēlēju agresīvi un izbaudu. Ja man ir iespēja bumbu iesist spēcīgi, tad kāpēc gan lai es to neizmantotu?"

Vimbldona izceļas starp citām lielajām sacensībām. "Šis turnīrs ir ļoti īpašs ar tradīcijām un atmosfēru, kas pilnībā atšķiras no citiem "Grand Slam". Katram tenisa spēlētājam ir sapnis uzvarēt Vimbldonā. Tā kā šeit esmu uzvarējusi junioru līmenī, mans mērķis ir mēģināt uzvarēt arī pieaugušo turnīrā."

Nedēļas nogalē diviem Ukrainas bērniem Ostapenko iedeva brīvbiļetes uz mačiem. "Viens no viņiem ir mans radinieks, bet otrs - viņa draugs," skaidro Latvijas pārstāve.

Latvijas-Ukrainas tandēms Aļona Ostapenko/Ludmila Kičenoka ceturtdaļfinālā cīnīsies pret čehieti Kateržinu Siņakovu un amerikānieti Teilori Taunsendu. Šī spēle bija ieplānota 9. jūlijā, taču lietus dēļ pārcēla uz vēlāku laiku.

Izmantotie resursi: