Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:346, Did:0, useCase: 3

Atskaite ir sākusies: Serēna Viljamsa atzīst, ka virzās pretī karjeras noslēgumam

Ulvis Brože
Ulvis Brože @UlvisBrozhe

Atskaite ir sākusies: Serēna Viljamsa atzīst, ka virzās pretī karjeras noslēgumam
Serēna Viljamsa. Foto: wtatennis.com

40 gadus vecā tenisa zvaigzne Serēna Viljamsa, kura karjerā triumfējusi 23 Grand Slam turnīros, paziņojusi, ka tuvojas karjeras pēdējam turnīram. Iespējams, tas būs augusta beigās gaidāmais "US Open".

"Man nekad nav patikuši vārdi karjeras beigas. Manā gadījumā labākais, kā aprakstīt situāciju, būtu attīstība. Gribu visiem pateikt, ka attīstīšos virzienos prom no tenisa, tuvāk citām man svarīgām lietām," paudusi Serēna Viljamsa. Pirmdien Toronto turnīrā viņa izcīnīja pirmo vienspēļu uzvaru 14 mēnešu laikā, iepriekš cīnoties ar savainojumiem.

Viljamsa norādīja, ka grasās spēlēt "US Open", kur izcīnījusi sešus titulus, bet tālākos plānus nenosauca, liekot noprast, ka tas varētu būt viņas atvadu turnīrs. Ar 23 Grand Slam tituliem Serēna ir sieviešu tenisa atklātās ēras izcilniece, bet vēl pirms tam 24 titulus izcīnīja Mārgareta Korta, kura karjeru noslēdza 1977. gadā.

"Zinu, ka fani fantazēja par to, ka es Vimbldonā atkārtošu rekordu un tad Ņujorkā to labošu, un tad apbalvošanas ceremonijā paziņošu, ka tas ir viss. Tā ir lieliska fantāzija. Taču es nelūkoju par skaistas ceremonijas. Man nepadodas atvadas," pauda Viljamsa, kura savu pēdējo Grand Slam titulu izcīnīja 2017. gadā.

Viņas pārdomas par attīstību prom no tenisa publicētas prestižajā žurnālā Vogue, un Viljamsa stāstu publicējusi arī savos sociālajos tīklos, pievienojot tekstu: "Atskaite ir sākusies."

Izmantotie resursi:
https://www.vogue.com/article/seren...