Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 3

Jastremskai liela uzvara Bādhomburgas 500 punktu turnīra ievadā

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Jastremskai liela uzvara Bādhomburgas 500 punktu turnīra ievadā
Dajana Jastremska. Foto: Reuters/Scanpix

Vācijas mazpilsētā Bādhomburgā sācies "WTA 500" zālāja turnīrs. Latvijas speciālista Mārča Garuta trenētā ukrainiete Dajana Jastremska šodien pārspēja Mirru Andrejevu, par kuru pērn iesniedza sūdzību.

# Ukrainas trešā rakete Dajana Jastremska (#27) šodien pirmajā kārtā ar 4:6, 6:4 un 6:3 pieveica 17 gadīgo Mirru Andrejevu (#23), kura pērn tika atzīta par WTA labāko jauno tenisisti.

Šajā mačā par favorīti tika uzskatīta ukrainietes pretiniece, uz kuras panākumu bukmeikeri piedāvāja 1.28 koeficientu. Iepriekšējos divos savstarpējos mačos Andrejeva bija uzvarējusi pārliecinoši.

Pirmajā setā Andrejeva paslīdēja, nelāgi nokrita un tādējādi piekāpās 10. geima otrajā izspēlē, savukārt nākamajā epizodē Jastremska triumfēja ar tīkla palīdzību, nopelnot uzreiz trīs breika iespējas, no kurām izmantoja pirmo - 6:4. Otrajā setā Andrejeva paslīdēja, nelāgi nokrita un tādējādi zaudēja septītā geima pēdējā izspēlē, savukārt nākamajā geimā viņa nenoturēja servi, līdz ar to Jastremska ieguva pārsvaru - 5:3.

Šajā mačā 24 gadīgā ukrainiete piekāpās pirmās serves izdošanās procentos (58 pret 67), toties bija pārāka punktos pēc otrās serves (65% pret 42), summārajos punktos (84:76) un breikbumbās (3/5 pret 2/3). Eisu un dubultkļūdu attiecība: 3-5 pret 6-5. Tīri uzvarēto izspēļu un nepiespiesto kļūdu attiecība: 24-33 pret 8-25.

Kā jau ziņots, pagājušajā gadā Jastremska sūdzējās pasaules sieviešu tenisa vadībai (WTA) par to, ka tā saucamā neitrālā tenisiste Mirra Andrejeva sociālajos tīklos prokremliskām publikācijām spiedusi "patīk". Divu valstu spēlētājām noteiktajam neitrālajam statusam ir formāls raksturs, jo netiek izvērtēta faktiskā neitralitāte - tādējādi šajā gadījumā, raugoties no juridiskā aspekta, minētajām Andrejevas darbībām nebija tiesiskas nozīmes. Tajā pašā laikā šī sūdzība tenisa cienītājiem lika aizdomāties par to, vai ir vērts jūsmot par šādu jauno spēlētāju, kurai patīk savas valsts nostāja attiecībā pret Ukrainu. Bez tam Jastremska tādējādi izraisīja Andrejevas talanta cienītāju pretreakciju.

VIDEO: Līgo dienā latvieša audzēkne izglābj reportieri no zirnekļa.

Izmantotie resursi:
Bad Homburg - wtatennis.com

     [+] [-]

, 2024-06-23 22:39, pirms 3 nedēļām
Prieks, ka Jastremska izslēdza no turnīra to putinoīdi. Lai putinoīde spēlē Muhosranskas čempionātā un netēlo "neitralitāti".