Autors: Kristaps Driķis
Ernests Gulbis Sinsinati "ATP Masters" tenisa turnīra trešajā kārtā pieveica Džeimsu Bleiku. Piedāvājam Gulbja skaistākas izspēles šajā spēlē. Latvietis uzvarēja mačā ar 2:1 (6:4, 1:6, 6:3).

Par tevi jau to pasu var teikt
Njaa man arii shitie skaisti, lieliski utt. besii
Iedomājies kā viņam iekšā vārījās, droši vien aiz stūra apraudājās. Roku dodot pat no Ernesta novērsās
un par tiem komentariem pieklritu .. palasiet pasi ko rakstat, kad gulbis zaude...
mlin takl ar meru vaig
jebkurs butu sarugtinats par zaudejumi, ari bleiks
ipasi savas majas zaudejot
p.s. par pretinieka apsveikšanu- tā diez gan dīvaini tas viss izskatījās, roku paspieda pat tā īsti neskatoties. varbūt arī bija pamatīgi saskrobojies, bet nu diez ko zolīdi tas nav.
kads normals cilveks ari ir tomer
manuprāt tā dara visi uzvarētāji tenisā(cik esmu redzējis.)
lieliska spēle gulbja izpildījumā. labākās bija nogrieztās bumbas un tie 2 eisi pēc kārtas. vienlīdz stabils sniegums visā spēlē vēl nav, bet gan jau ar laiku viss nostāsies savās vietās.
priex, ka tomēr tenisa elitē ir ielauzies arī kāds latviešu brīnumbērns!
tevi tas izbrina?
es sen pieradu ka pirmie ir ''malacis'', ''ta turet'' utt....
un vel reka nak par tiem kas visi ka dulli pec speles publicetaja raksta grib but beztolka pirmie, kas komente
dazi pat sagatavo ieprieks savu komentaru.
nuu bet laikam ir mode sedet pie datora un parspet citus komentu sadala.
ehhhh mazie...
par speli runajot : Bleikam Gulbis loti neerts pretinieks, kas priece.
2kārt - "ta ir bernisjkiga pielishana un nekas cits..."
pielīšana kam???
bet jāpiekrīt, ka Bleikam sāpīga spēle.... grūti tak pieņemt zaudējumu no letiņa
kas tas par textu????
nu jau gan vairs nezin ko rakstiit...