Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:16, Did:0, useCase: 1
2

Raidījums "Ātruma cilts" (05.01.2011)

Piedāvājam raidījuma "Ātruma Cilts" 5.janvāra raidījuma ierakstu.

Raidījums "Ātruma cilts" (22.12.2010)

Piedāvājam raidījuma "Ātruma Cilts" 22.decembra raidījuma ierakstu.
1

Raidījums "Ātruma cilts" (08.12.2010)

Autoraidījuma "Ātruma Cilts" 8.decembra raidījums.
2

Raidījums "Ātruma cilts" (01.12.2010)

1.decembra raidījumā "Ātruma Cilts" - lēto izmaksu sacensības Latvijā jau no 2009.gada jūnija. Uzzināsim šobrīd trīs populārākās un interesantākās motoru sporta ziņas (pēc Ātruma Cilts domām). Turpinājumā trīs labākie Latvijas rallisti izklaidēsies leduslaukumā. Raidījuma izskaņā noskaidrosim, kas tiek būvēts vienā no Salaspils garāžām.
1

Raidījums "Ātruma cilts" (24.11.2010)

Sportacentrs.com portālā no šīs dienas varēsiet noskatīties producentu grupas "Zebra" veidotos raidījumus "Ātruma Cilts". Sāksim ar 24. novembra raidījumu. Tā sākumā stāsts par trako, kurš ar sniega motociklu veic salto uz aizmuguri. Šoreiz puisis gatavs iet tālāk. Viņš nolēmis iemācīties ar sniega motociklu veikt dubulto salto uz aizmuguri. Tas vēl nav viss! Levi LaVallee savu dalību pieteicis "Red Bull. New Year. No Limit". Turpinājumā seno spēkratu pazinējs Arnis Tomass, kurš restaurējis formulu Estonia 15, šoreiz izrāda velosipēdu ar pieliekamo motoriņu. Raidījuma Ātruma cilts nobeigumā Iedo Izbraukt. Latvijā zināmi cilvēki pa "333" trasi ar automašīnu KIA mēģina uzrādīt pēc iespējas labāku apļa laiku. Starts no vietas, finišs gaitā. Šoreiz kārta pienākusi komponistam Kārlim Lācim.
„Pro R Motors” TRAKIE VIDEO by ADRENALIN TV - Superkauss Brocēni 2010
1

Superkauss Brocēni 2010

„Pro R Motors” TRAKIE VIDEO by ADRENALIN TV - Superkauss Brocēni 2010
7

LTV7 Dinamo - Lada, komentē - M. Rode

Zinu, ka vēl daudz, daudz, daudz ko mācīties.... Ne tuvu pilnība.Tikko atnācu no darba, nepaspēju iesūtīt laikā, tā jau ļoti steidzos, tiešām sasteigts materiāls sanāca... izveidoju tikai audio failu, saprotu, ja dēļ kavēšanās, manu kandidatūru neizskatīs. Tehnika /mikrofons/ arī protams, par pārdesmit santīmiem tuvējā veikalā...Komentē Mārtiņš Rode. 18 gadi.
10

DINAMO - LADA

Komentē: Uldis Oļehnovičsuldiso@gmail.com
26

Ltv7 MEKLĒ KOMENTĒTĀJU konkursa video

Nolēmu, kādēļ gan nepamēģināt - zaudēt jau nav ko! Varu tikai iegūt savu sapņu darbu! Komentē Mārtiņš Kļavenieks!
4

LTV7 konkursam!

bronhīts, bet šitas ir īstais!
5

LTV 7 hokeja komentētāju konkurss

Labdien, nsosūtu Jums savu audioierakstu LTV 7 hokeja komentētāju atlasei. Cerot uz turpmāku sadarbību, norādu savu e-pastu: andris_bullis@inbox.lv
5

Dinamo vs LADA

Komentē Māris Grinbergs un Kārlis Loks.Izcili hokeja speciālisti.Cerams, ka patiks.
6

LTV7 meklē komentētāju(RD-Lada)

Komentē: Kornelius Briedis, jāpamēģina jau bija ;)
10

LTV7 komentētāju konkurss

Pievienoju arī savu pieteikumu konkursam. Neesiet bargi! Bet katrā ziņā būšu pateicīgs par katru ieteikumu un vērtējumu tālākai izaugsmei. (Vāja skaņas kvalitāte)PAR DINAMO!
5

Rīgas Dinamo VS Toljati Lada

Spēli komentē Andis Kovaļevskis. Komentēju pirmo reizi ceru, ka patiks.
27

Rigas Dinamo - Toljati Lada fragmenta komentāri

Atvainojiet par vājo audio kvalitāti. Diemžēl biju spiests pamatīgi "saspiest" audio failu, lai windows movie maker nekārtos. Visi č un š tagad izklausās pēc šļupstiem, bet viss pārējais kā mucā. :( Diemžēl citādāk nevarēju.
17

Hokeja vakars Arēnā Rīga

Dodiet man vēl failus un būs izaugsme ;)