Layout: current: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269 ), alternative: getLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource269), Fid:289, Did:0, useCase: 0

Sportacentrs.com TV šobrīd

Trešdiena, 3. marts

21:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
23:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga

Ceturtdiena, 4. marts

21:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
01:30 Kandavas Kartodroma DD2 4h sacensības LeMans Kandava

Sportacentrs.com TV tiešraides internetā

Sportacentrs.com TV programma

Trešdiena, 3. marts

01:30 Badmintona turnīrs "Yonex International Latvia". Sacensību 2. diena
05:30 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Falun - Helsingborg
08:00 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
09:15 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 18. epizode
10:30 Vasaras Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības peldēšanā, 3.dienas sacensības
14:30 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Vaxjo - Storvreta
16:54 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga
LIVE Ap 19:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Zemgale/LLU
21:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
23:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga

Ceturtdiena, 4. marts

01:30 Kandavas Kartodroma DD2 4h sacensības LeMans Kandava
06:15 Baltijas Sieviešu volejbola līga.Ceturtdaļfināls: RVS/LU - Audentes SG/NK
08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 18. epizode
09:15 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Zemgale/LLU
11:45 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
14:15 Latvijas Futbola federācijas laureātu vakars
16:15 Baltijas līga volejbolā sievietēm: RVS/LU - Audentes SG/NK
17:45 "Ārpus kadra" - Sportacentrs.com podkāsts par eSporta pasauli
18:55 LIVE Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS
21:45 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga

Piektdiena, 5. marts

01:00 UEFA EČ kvalifikācija telpu futbolā: Latvija - Slovēnija
03:30 2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija: Igaunija - Latvija
05:45 2022. gada UEFA Telpu futbola EČ kvalifikācija: Latvija - Dānija
08:00 Optibet hokeja līga: HK Mogo/LSPA - HS Rīga
10:30 Optibet hokeja līga: HS Rīga - HK Prizma/IHS
13:15 Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Dinaburga
16:00 Zviedrijas florbola Superlīga vīriešiem: Vaxjo - Storvreta
18:30 Optibet hokeja līga: HK Olimp/Venta 2002 - HK Zemgale/LLU
21:15 Jaunums! "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 19. epizode
22:30 "Liepājas sporta laureāts 2020" apbalvošanas ceremonija

Sestdiena, 6. marts

08:00 "Sports tuvplānā" - raidījums par aktuālo sportā. 19. epizode
09:15 Vasaras Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības peldēšanā, Finālpeldējumi
14:30 LIVE Optibet hokeja līga: HK Dinaburga - HK Mogo/LSPA
17:00 LIVE Optibet hokeja līga: HK Liepāja - HK Olimp/Venta 2002
19:45 Šodien Optibet hokeja līga: HK Zemgale/LLU - HK Prizma/IHS