Piedāvājam noskatīties fragmentu no Sporta Avīze + lielās sarunas ar Latvijas basketbola savienības (LBS) prezidentu Valdi Voinu, kurš vairāk atklāj par LBL direktora meklēšanu un savienības ambīcijām rīkto pasaules un Eiropas čempionātus basketbolā.
Pilnu interviju ar Valdi Voinu ievietosim rīt.
+7 [+] [-]
+1 [+] [-]
+5 [+] [-]
pats saka, ka ir tikai viena arēna - cik maksā čempja licence (kur vispār tādu naudu dabūs, tiešām no valsts spiedīs?) varbūt beidzot noorganizēt kādas jaunas halles 3000 - 5000 celtniecību?
6 minūtēs ļoti daudz - "kaut kas, kaut kad, kaut kur" ...
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
+7 [+] [-]
Vispār intervijas fragments rada apšaubāmu komeptences iespaidu par V.Voinu. Iespējams, ka kļūdos. Tas gan, protams, nebūtu nekāds brīnums, zinot mūsu sistēmu federāciju vadītāju formālajam statusam valstī.
+3 [+] [-]
+3 [+] [-]
LBS ir jāceļ arēnas privātiem klubiem? Es saprastu, ja vēl pašvaldībām...
Laukumu mums piettiek, lai basketbols attīstītos un būtu spēlējams visā Latvijā (protams pč turnīram nav, bet vai vajag 3 halles, kuras pēc tam ūs tukšas?)
Ir jādomā par jaunatnes basketu un jaunatne-> pieaugušo pāreju. Nevis mākoņi jābīda.
+4 [+] [-]
+1 [+] [-]
Pašiem galvenais neizkrist no finālturnīru aprites.