Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:200, Did:0, useCase: 1

#101 Ārpus kadra: Cik nopelna eSportā, cik augstu kotējas mūsējie un kā sākt

Jaunākajā podkāsta "Ārpus kadra" epizodē "Sportacentrs.com" žurnālists Almants Poikāns sarunājas ar eSporta entuziastu Bruno Gailīti, kuru varētu dēvēt arī par vienu no šīs industrijas aizsācējiem Latvijā. Vīri runā par eSporta lielo popularitāti, disciplīnām, prestižākajiem turnīriem, situāciju Latvijā un labākajiem mūsu spēlētājiem. Tāpat neizpaliek arī naudas tēma, jo eSportā iespējams arī labi nopelnīt, tāpat puiši sniedz padomus, kā uzsākt savu eSportista karjeru.Audio formātā podkāstu klausies: Spotify, Podbean, Apple Podcasts, PlayerFM, Google Podcasts, Stitcher, TuneIn, podkasti.lv, SoundCloud u.c.
73

Jaunietis izdara izvēli: taekvondo treniņus aizstāj esports

Mareks Gaļinskis eSporta aprindās tiek uzskatīts par vienu no labākajiem “Counter Strike: Global Offensive” spēlētājiem Latvijā. Viņš guvis ievērojamus sasniegumus taekvondo cīņas mākslā, taču nu izdarījis izvēli par labu datorspēlēm.
Klods Žirū - NHL 13
Foto: easports.com
4

NHL 13 spēles video

Šeit ir redzama jau spēles gala versija, Bostona pret Filadelfiju. Ar jaunumiem video iepazīstina viens no spēles veidotājiem. Video, protams, angļu valodā.
5

PPM drīz būs pieejams futbols

Futbola palaišanas laiks mums jau ir gandrīz zināms. Mūsu testētāji tiks pielaisti spēlei šodien un rīt. Viņu uzdevums būs pārliecināties par to, ka viss ir kārtība lai varētu palaist betas versiju. Viņiem nebūs daudz laika, jo mēs plānojam palaist futbolu 7.aprīlī.2010. Datums var mainīties, ja mēs saskarsimies ar neparedzētām problēmām. Lūdzu neuzskatiet šo datumu par precīzu!Tagad izstāstīšu, kā betas versija strādās. Būs ļoti daudz iespējas, kas sākumā nebūs pieejamas, bet tiks palaistas ar laiku.powerplaymanager.com: Online sport manager game
17

Sporta menedžeris

Sveiki, kas spēle jauno hokeja menedžera spēli PowerplayManager?Nesen ir sākusies 1. sezonas un ir iespējas vēl paspēt cīnīties kopā ar visiem.Tiek izstrādāts jau futbols un vēlāk būs pieejami vēl basketbols, volejbols, handbols, biatlons, formula-1, teniss, beisbols.powerplaymanager.comSporta veids, kurš tiks izstrādāts nākamais ir atkarīgs no reģistrējušos cilvēku skaita.