Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:2491, Did:0, useCase: 0
3

SA+ hokejs: cik uzvaru apakšgrupā izcīnīs Latvijas izlase

Jau šodien Minskā startēs Pasaules hokeja čempionāts. Šoreiz SA+ hokejs eksperti Jānis Celmiņš un Oļegs Sorokins prognozē, kā čempionāta apakšgrupas spēlēs veiksies Latvijas hokeja izlasei, un cik uzvaru izcīnīs mūsu hokejisti.
3

SA+ hokejs: Cik gatava ir izlase, kas gatavojusies bez Nolana

Jau pavisam drīz sāksies Pasaules hokeja čempionāts Baltkrievijā. Šoreiz SA+ hokejs eksperti Jānis Celmiņš un Oļegs Sorokins apskata jautājumu, par kuru runāts un domāts daudz - cik gatava ir komanda, kas gatavošanās posmu aizvadījusi bez sava galvenā trenera.
1

SA+ hokejs: analizē izlases sastāvu un maiņu virknējumus

Jau pavisam drīz sāksies Pasaules hokeja čempionāts Baltkrievijā. Šoreiz SA+ hokejs eksperti Jānis Celmiņš un Oļegs Sorokins analizēja Latvijas izlases sastāvu un iespējamos maiņu virknējumus.
8

Matulis pie kausa: Masaļskis par bezdarbu, Popradu un Sočiem

Rubrikā "Matulis pie kausa" piedāvājam sarunu ar Latvijas hokeja izlases vārtsargu Edgaru Masaļski.Intervijas ilgums 46 minūtes.
8

SA+ hokejs: Sorokins skaidro taktiskās nianses, kā jāspēlē pret "Donbass"

Šoreiz SA + hokeja eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizē Rīgas "Dinamo" gatavību spēlēm pret Doņeckas "Donbass", kā arī atklāj pretinieku taktiskās nianses.
1

SA+ hokejs: Sorokins analizē "Dinamo" iespējas uzvarēt "Donbass"

Šoreiz SA + hokeja eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizē Rīgas "Dinamo" gatavību spēlēm pret Doņeckas "Donbass"
11

Matulis pie kausa: Tambijevs par karjeru, izlasi, trenera darbu...

Rubrikā "Matulis pie kausa" piedāvājam sarunu ar Latvijas izlases līdz šim rezultatīvāko spēlētāju (150 punkti) Leonīdu Tambijevu, kurš vairāk pastāsta par savu karjeru kā hokejistam un kā trenerim.Saruna notiek krievu valodā
4

SA+ hokejs: Kā olimpiskā pauze ietekmēs "Dinamo" sniegumu?

Šoreiz SA + hokeja eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu meklē atbildi uz jautājumu, kā Soču olimpisko spēļu pauze ieteikmēs turpmāko Rīgas "Dinamo" sniegumu?
1

SA+ hokejs: Latvijas izlase Sočos - vai labākā, kas līdz šim bijusi?

Šoreiz SA + hokeja eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu meklē atbildi uz jautājumu, vai Sočos spēlējošā Latvijas hokeja izlase ir labākā, kas pēc neatkarības atjaunošanas piedalījusies četrgades lielākajā sporta forumā.
5

SA+ hokejs: Sorokins analizē hokeja izlases maiņu virknējumus

Šoreiz SA + eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Latvijas hokeja izlases iespējamos maiņu virknējumus.
8

SA+ hokejs: Kura ir olimpiskā hokeja turnīra favorīte?

Šoreiz SA + eskperts Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Olimpiskā hokeja turnīra grupu sadalījumu un iespējamos komandu līderus.
5

SA+ hokejs: Dārziņš, Sprukts, Rēdlihs – leģionāra sūrā dzīve KHL

Šoreiz kādreizējais Latvijas izlases hokejists, šobrīd SA+ eksperts, Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs kāpēc retais latviešu hokejists labi jūtās, kā leģionārs spēlējot augsta līmeņa līgās.
8

SA+ hokejs: Sorokins vērtē "Dinamo", prognozē, kā veiksies turpmāk

Šoreiz kādreizējais Latvijas izlases hokejists, šobrīd SA+ eksperts, Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Rīgas Dinamo sezonas sniegumu un iespējamās spēlētāju izmaiņas komandā pēc Laura Dārziņa pievienošanās.
24

SA+ hokejs: Sorokins vērtē izlases sastāvu Sočos un intrigas ap to

Sporta Avīze + atkal atgriežas sadaļa par hokeju. Šoreiz kādreizējais Latvijas izlases hokejists, šobrīd SA+ eksperts, Oļegs Sorokins kopā ar Jāni Celmiņu analizēs Latvijas izlases sastāvu dalībai Soču olimpiādē.
5

SA+ hokejs: Sorokins vērtē "Dinamo" gatavību sezonai

Jau šovakar savu pirmo maču Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) sestās sezonas regulārajā čempionātā aizvadīs Rīgas „Dinamo” komanda. Sagatavošanās procesā un pārbaudes spēlēs redzēto vērtē Jānis Celmiņš un Oļegs Sorokins.