Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:459, Did:0, useCase: 3

Video: Hokeja profesionāļi pie apaļā galda

Romāns Kokšarovs
Pasaules hokeja čempionāta laikā tauta daudz runāja, ka Latvijas hokejā vajagot pārmaiņas. Dažs pat aizrunājās, ka tikai izkrišana uz 1. divīziju var šīs pārmaiņas stimulēt. Par to un daudz ko citu runājam ar diviem hokeja smagsvariem - "Volvo" halles direktoru Ēriku MIĻUNU un hokeja skolas "Rīga" direktora vietnieku Ģirtu ŪDRI. Abi divi joprojām strādā par treneriem, Ēriks savulaik ar "LB-67", to pašu, kur spēlēja Artūrs Irbe, ir bijis divkārtējs Latvijas čempions, joprojām spēlē Rīgas čempionātā "Hanzas" komandā, kā treneris ar ar Latvijas U-18 un U-20 izlasēm piedalījies septiņos pasaules čempionātos. Ģirts spēlējis "Dinamo" jauniešu komandā, kur PSRS čempionātā bija savas vienības rezultatīvākais uzbrucējs, pēc tam hokeju tiesājis, bijis RASMS/Energo meistarkomandas menedžeris, trenējis arī Latvijas sieviešu izlasi.
(saruna domāta "Sporta Avīzes" nākamajam numuram, līdz ar to arī attiecīgi veidota)
Vērtējums: +16

  -2 [+] [-]

, 2013-05-29 17:43, pirms 9 gadiem
Miļūna k-gs, par kādu ažiotāžu Jūs runājat LV hokeja sakarā? Par ažiotāžu RD sakarā vai izlases (par kuru ažiotāža pamazām kritās)?
Pārējais LV hokejs nekādu ažiotāža neizraisa, un LČ hokejā apmeklētības ziņā stabili zaudē LČ basketbolā,handbolā, futbolā, un nu jau arī volejbolā.
Un tik daudz jau nu vajadzētu zināt,ka sponsorus interesē izlases/komandas, kurām ir augšupejošs potenciāls, un nevis stabili stagnējoša sistēma.
Bet visā visumā laba intervija. Ir jūtams,ka abiem vīriem ir gana daudz progresīvu ideju, bet viņi diemžēl ir Lipmana LV hokeja (bez)sistēmas kalpi.

  -3 [+] [-]

, 2013-05-29 19:27, pirms 9 gadiem
Miluna kabinets ir labi nokomplektets, bez hokeja medalam un vimpeliem (10:21 minute kreisais sturis) ir goda vieta nolikti hokeja vitamini - iesakts sampis, pusizdzerts viskijs un pudele balta dzidra. Ta turet, tas palidz intervetajam un intervejamiem saskatit spozo Latvijas hokeja nakotni un sakatit citu kludas, jo savejas tad paliek neredzamas.

     [+] [-]

, 2013-05-29 19:51, pirms 9 gadiem
Kopumā visu cieņu un taisnība ir abiem šiem hokeja "smagsvariem"! Vienīgais -īss fragments, sajūta, ka kaut kas izrauts no garākas sarunas konteksta. Protams a.god. Matuļa kunga intervēšanas maniere- varēja precīzāk ( 9. vieta, ne 8.) tāpat "līdzi runāšana". Var just, abiem smagsvariem būtu vēl daudz ko pastāstīt un ko sakarīgu pateikt. Par negatīvismu,ko Matulim piemin Ūdris, acīmredzot ir runāts pirms šī intervijas fragmenta. Labprāt dzirdētu pilno šīs sarunas versiju. Par specgrupām 100% taisnība!

     [+] [-]

, 2013-05-29 21:34, pirms 9 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Miļūna k-gs, par kādu ažiotāžu Jūs runājat LV hokeja sakarā? Par ažiotāžu RD sakarā vai izlases (par kuru ažiotāža pamazām kritās)?
Pārējais LV hokejs nekādu ažiotāža neizraisa, un LČ hokejā apmeklētības ziņā stabili zaudē LČ basketbolā,handbolā, futbolā, un nu jau arī volejbolā.
Un tik daudz jau nu vajadzētu zināt,ka sponsorus interesē izlases/komandas, kurām ir augšupejošs potenciāls, un nevis stabili stagnējoša sistēma.
Bet visā visumā laba intervija. Ir jūtams,ka abiem vīriem ir gana daudz progresīvu ideju, bet viņi diemžēl ir Lipmana LV hokeja (bez)sistēmas kalpi.
Domāju, pienāks laiki, ka Tu Lipmanu pats slavināsi un ar putām uz lūpām visiem skaidrosi, ka "lai arī kāds Lipmans, tomēr darīja to un to".

  -2 [+] [-]

, 2013-05-29 22:46, pirms 9 gadiem
Yurchix rakstīja: Domāju, pienāks laiki, ka Tu Lipmanu pats slavināsi un ar putām uz lūpām visiem skaidrosi, ka "lai arī kāds Lipmans, tomēr darīja to un to".
Jā, mums katram pienāks laiks, kad par mums runās tikai labu, vai vispār neko. Arī Lipmanam no tā neizbēgt. Tikai es attiecībā uz viņu paklusēšu.

     [+] [-]

, 2013-05-29 23:30, pirms 9 gadiem
Pareizi teikts ka jāatgriežas ir pie padomju treniņu metodēm, ja negribam būt ar Franciju,Austriju u.t.t. vienā līmenī. Kā to dara mūsu skeletonisti Dukuri neizgudrojot velosipēdu bet atstājot visu kas tiešām bija labs un lieko atmet.

  +3 [+] [-]

, 2013-05-29 23:57, pirms 9 gadiem
Dzons4 rakstīja: Kopumā visu cieņu un taisnība ir abiem šiem hokeja "smagsvariem"! Vienīgais -īss fragments, sajūta, ka kaut kas izrauts no garākas sarunas konteksta. Protams a.god. Matuļa kunga intervēšanas maniere- varēja precīzāk ( 9. vieta, ne 8.) tāpat "līdzi runāšana". Var just, abiem smagsvariem būtu vēl daudz ko pastāstīt un ko sakarīgu pateikt. Par negatīvismu,ko Matulim piemin Ūdris, acīmredzot ir runāts pirms šī intervijas fragmenta. Labprāt dzirdētu pilno šīs sarunas versiju. Par specgrupām 100% taisnība!
Matulis taisīja savu interviju drukātajam izdevumam, tāpēc intervēja kā pašam ērtāk. Šī nav video intervija (kā Pučes veidotās), šeit video bija tikai papildus opcija.

     [+] [-]

, 2013-05-30 00:00, pirms 9 gadiem
NAMEJS 9999 rakstīja: Jā, mums katram pienāks laiks, kad par mums runās tikai labu, vai vispār neko. Arī Lipmanam no tā neizbēgt. Tikai es attiecībā uz viņu paklusēšu.
Šobrīd tu tā saki. Pieredze rāda, ka tu esi visai paredzams un ar ļoti mainīgām domām (pēc Tevis vēja virzienu var noteikt).

     [+] [-]

, 2013-05-30 05:58, pirms 9 gadiem
Vairaak, shitaadas intervijas. Un beigu beigaas arii gribeetos, ka kaads kauko saak dariit un kkas jau saakt notikties, bet nu jaaa.... LHF tur jau visam augshaa un viss atduraas finansees.... Ja nau naudas, var grbeet daudzko, tachu no suuda kaneeljmaiziiti kaa (A.Puče) teica ir gruuti iztaisiit
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja