Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:459, Did:0, useCase: 0

Jubilejas Minskā

Aivars Bomis
Aivars Bomis

Jubilejas Minskā
Šodien Miķelim Rēdliham varēs pasniegt ko līdzīgu

Pēc šodienas Pasaules čempionāta spēles ar Kazahstānas izlasi Latvijas izlasei iespējams varēs pasniegt pat 6 tortes.

Spēlē pret Somijas Aleksandram Ņiživijam bija 80. Latvijas izlases sastāvā Pasaules čempionātos. Vēl Rodrigo Laviņam 70. bet Mārim Jasam 20.

Šodienas spēle pret Kazahstānu par jubilejas spēli var kļūt uzreiz 6 spēlētājiem. Herberts Vasiļjevs un Mārtiņš Cipulis līdz šim piedalījušies 59 spēlēs un var noapaļot šo rādītāju līdz 60. Vēl Miķelim Rēdliham ir 49, Armandam Bērziņam 39, Kasparam Daugaviņam 29 un Ronaldam Ķēniņam 19 spēles, kuras šodien ir iespēja novest līdz apaļam skaitam.

Georgijam Pujacam gūtie vārti pret Vāciju bija10. punkts (4+6) Pasaules čempionātos.

Edgars Masaļskis ar spēli pret Somiju ir noķēris Artūru Irbi , laukumā nospēlēto spēļu skaita ziņā vārtsargiem. Abiem ir 42 spēles un, pēc nākamās stāšanos vārtos, Edgars kļūs par līderi šinī rādītājā.

Kristapam Sotniekam vārti pret Somiju bija viņa pirmie vārti Pasaules čempionātos. No šā gada sastāva Pasaules čempionātos gūt vārtus pagaidām nav izdevies Jurim Štālam (34 spēlēs), Andrim Džeriņam (25), Mārim Jasam (21), Kobam Jasam (12) un čempionātu debitantiem Robertam Lipsbergam un Jānim Jakam.

Sešas tortes protam ir lieliski, bet pati lielākā dāvana būs mūsu izlase uzvara.

  -1 [+] [-]

, 2014-05-13 23:16, pirms 7 gadiem
Kristapam Sotniekam jau nu gan šie vārti nebija pirmie Pasaules čempionātos. Šogad jā - pirmie, bet vispār ja nemaldos 2. vai 3...
Atceros spilgtu epizodi, kad Sotnieks ielika starp kājām pašam Brodēram. Vai tad tas nebija PČ?

     [+] [-]

, 2014-05-13 23:50, pirms 7 gadiem
Štāls ielika savu "Banku" īstajā brīdī
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja