Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:351, Did:0, useCase: 3

8. jūlijā Viļakā notiks "Betsafe" Latvijas spēkavīru čempionāta 2. posms

Ritvars Raits
Ritvars Raits

8. jūlijā Viļakā notiks "Betsafe" Latvijas spēkavīru čempionāta 2. posms
Publicitātes foto

"Betsafe" Latvijas spēkavīru čempionāta trīspadsmitā sezona uzņem apgriezienus. Nākamais, otrais posms norisināsies jau šo sestdien, 8. jūlijā, Viļakas pilsētas estrādē, kur no pulksten 13.00 spēkiem mērosies ne vien Latvijas, bet arī Baltkrievijas spēcīgākie vīri.

Otrajā sacensību posmā uz starta līnijas stāsies septiņi spēkavīru sacensībās sevi pieradījuši latviešu atlēti: Edgars Andersons, Artis Plivda, Sandis Ķiploks, Igors Podčeredņičenko, Otomārs Skreija, pirmā posma uzvarētājs Aivars Šmaukstelis un dalītas otrās/trešās vietas ieguvējs Oskars Martužans, kā arī trīs Baltkrievijas talanti - Vjačeslavs Astapenko, Andrejs Bulavskis un Aleksandrs Bulavko.

Kā ierasts, atlētiem būs jāmērojas spēkiem sešās disciplīnas. Pirmā no tām - 145 kilogramus smagā "Husqvarna raidera cilāšana", kam sekos visiem zināmais un spēkavīru vidū iemīļotais vingrinājums "Betsafe Sports Atlanta akmeņi" un "RERE grupa mašīnas turēšana". Ceturtais, līdz šim spēkavīru sacensībās nebijušais vingrinājums - "Ferratum Bank seifa celšana", kas sezonas atklāšanas posmā spēkavīriem sagādāja vislielākās grūtības,"Labietis stafete", kas sastāvēs no diviem posmiem – divu 100 kilogramu smagu mucu nešana abās rokās un mucu mešana augstumā, kā arī "Darba drošības centra vairogs" nešana.

"Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta otrajā posmā notiks ne vien cīņa starp desmit spēkavīriem, kuru vērot klātienē aicināti interesenti, bet arī izklaidējošas aktivitātes. Piemēram, iespēja izmēģināt savus spēkus kādā no vingrinājumiem vai aci pret aci satikties ar Latvijas spēcīgākajiem vīriem, lai vienotos kopīgai mirkļa iemūžināšanai.

Šogad "Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta sezona aizsākās 11. jūnijā Daugavpilī, kur tika atklāts septiņu posmu turpinājums visas vasaras garumā. Nākamie posmi norisināsies 16. jūlijā Kuldīgā, 29. jūlijā Lielvārdē, savukārt 5. augustā Ventspilī un 18. augustā Preiļos, bet lielais superfināls, kurā noskaidros 2017. gada "Betsafe" Latvijas spēkavīra čempionāta uzvarētāju, paredzēts 9. septembrī Rīgā.

"Betsafe" Latvijas Spēkavīru čempionāta ģenerālsponsors - "Betsafe". Atbalsta: "Husqvarna", "Latvijas Nafta", "Ferratum Bank", "RERE Grupa" un "Darba drošības centrs". Informē: radio "Star FM" un "RĪGA TV 24".

Informāciju sagatavoja: Kitija Ločmele,
Biedrības "Stiprinieku republika" Sabiedrisko attiecību, mārketinga projektu vadītāja