Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 3

Suharevam veikta pleca operācija, treniņus varēs atsākt pēc pusgada

Rolands Eliņš

Suharevam veikta pleca operācija, treniņus varēs atsākt pēc pusgada
Ritvars Suharevs. Foto: LSF

Tokijas olimpisko spēļu dalībniekam Ritvaram Suharevam veikta pleca operācija, informē Latvijas svarcelšanas federācija.

"Pleca operāciju pārcietis divkārtējais Eiropas bronzas medaļnieks svarcelšanā Ritvars Suharevs, kurš pie treniņiem varēs atgriezties ne ātrāk kā pēc pusgada," rakstīts federācijas paziņojumā.

Tiek norādīts, ka Suhareva nākamais mērķis ir veiksmīgs starts Eiropas čempionātā 2022. gadā. Tas norisināsies Polijas pilsētā Katovicē.

22 gadus vecais Suharevs pavisam nesen piedalījās Tokijas olimpiskajās spēlēs, kur viņš savā debijā ieņēma sesto vietu, tiesa, pēc sacensībām viņš neslēpa vilšanos, ka nav izdevies tikt augstāk.

Tieši svarcelšanā Latvijas delegācijai izdevās iegūt vienu no divām medaļām – par to parūpējās Artūrs Plēsnieks, iegūstot bronzu.

Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/LatvijasSv...