Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:229, Did:0, useCase: 3

Mežinskis Eiropas U-23 čempionātā svarcelšanā ierindojas sestajā vietā

Rolands Eliņš

Mežinskis Eiropas U-23 čempionātā svarcelšanā ierindojas sestajā vietā
Armands Mežinskis. Foto: Latvijas Svarcelšanas federācija

LETA. Latvijas sportists Armands Mežinskis piektdien Eiropas U-23 čempionātā Rovaniemi svara kategorijā līdz 96 kilogramam ierindojās sestajā vietā.

Mežinskis raušanā ar otro mēģinājumu tika galā ar 151 kilogramu, bet pēc tam nepacēla 157 kilogramus smagu stieni.

Mežinskis šajā disciplīnā apsteidza gan visus sešus B grupas svarcēlājus, gan četrus A grupas sportistus, pēc pirmās disciplīnas ieņemot sesto vietu.

Raušanā ar 166 kilogramiem uzvarēja Armēnijas sportists Ara Aganjans, kurš par vienu kilogramu apsteidza krievu Viktoru Kondratjevu un par astoņiem kilogramiem - poli Bartolomeju Adamusu.

Grūšanā Mežinskis vispirms tika galā ar 189 kilogramus smagu stieni. Pēc tam viņš pacēla virs galvas arī 195 kilogramus, taču mēģinājums netika ieskaitīts. Nesekmīgs bija arī mēģinājums pacelt 197 kilogramus.

Grūšanā Latvijas sportists ierindojās ceturtajā vietā, bet summā ar 340 (151+189) kilogramiem finišēja sestais.

Uzvarēja Kondratjevs, kurš bija labākais arī grūšanā - 367 (165+202) kilogrami. Otro vietu ieņēma Aganjans, kurš bija otrais arī grūšanā, - 363 (166+197) kilogrami summā, trešo vietu - Adamuss, kurš grūšanā sasniedza trešo labāko rezultātu. Viņš summā pacēla 354 (158+196) kilogramus.

Jau ziņots, ka Daniela Ivanova otrdien izcīnīja sudraba medaļu Eiropas junioru čempionātā svara kategorijā līdz 71 kilogramam, Artūrs Vasiļonoks trešdien izcīnīja piekto vietu Eiropas U-23 čempionātā, bet Ēriks Sakovičs un Iļja Sokolovs ceturtdien junioru konkurencē svara kategorijā līdz 81 kilogramam ierindojās attiecīgi 14. un 15.vietā.

Latviju Eiropas čempionātā junioru konkurencē vēl pārstāvēs arī Jevgēņijs Haustovs.

Izmantotie resursi:
LETA