Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1544, Did:0, useCase: 3

Slēptās kameras skandāla dēļ atkāpjas peldēšanas izlases vadītājs

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Slēptās kameras skandāla dēļ atkāpjas peldēšanas izlases vadītājs
Foto: AP/Scanpix

Dienvidkorejas peldēšanas izlases izlases vadītājs Džontaeks Ans atkāpies no amata, jo notiek izmeklēšana lietā par slēpto kameru, kas it kā bija uzstādīta sieviešu ģērbtuvē, lai fotografētu/filmētu peldētājas.

"Kā menedžeris, kurš vada komandu, patiesi jūtos atbildīgs par to, ka noticis šāds apkaunojošs incidents," savu atkāpšanos pamato Džontaeks Ans, kurš 2008. gadā izlasei pievienojās kā treneris un kopš 2012. gada strādāja par menedžeri jeb komandas vadītāju. "Ceru, ka patiesība tiks noskaidrota pēc iespējas ātrāk, lai neciestu citi peldētāji un treneri."

Policija jau nopratinājusi Dienvidkorejas izlases bijušo peldētāju, tuvākajā laikā tiks nopratināts Rio olimpisko spēļu peldētājs. Netiek atklāti šo sportistu vārdi. Pastāv aizdomas, ka šie sportisti kaut kādā mērā ir saistīti ar 2013. gadā uzstādīto kameru nacionālā treniņu centra sieviešu ģērbtuvē. Policija izņēmusi bijušā peldētāja portatīvo datoru, lai konstatētu papildus pierādījumus. Tāpat nepieciešams izpētīt, vai kaut kas nav nonācis internetā. Izmeklēšana turpinās, iespējams, bijuši vēl kādi līdzdalībnieki. Dienvidkorejas Olimpiskā komiteja veic arī savu izmeklēšanu.

Riodežaneiro olimpiādes peldēšanā Dienvidkoreju pārstāvēja trīs vīrieši un piecas sievietes, līdz pusfinālam nokļuva trīs dāmas.

Izmantotie resursi:
yonhapnews.co.kr
reuters.com
ap.org

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2016-09-02 13:41, pirms 6 gadiem
USA*Alex rakstīja: Nekas vél nav ne noskaidrots, ne pierádíts, bet priekshnieks jau atkápjas. Ne vírietis, bet godavírs! Gribétu nodzívot lídz tai dienai, kad Latvijá starp politikjiem, pashvaldíbám un arí sportá notiks lídzígs pirmais gadíjums.
Apsveicu, Tu to esi piedzīvojis! Dombrovskis pēc Maximas traģēdijas demisionēja.

     [+] [-]

, 2016-09-03 00:50, pirms 6 gadiem
YX rakstīja: Apsveicu, Tu to esi piedzīvojis! Dombrovskis pēc Maximas traģēdijas demisionēja.
mhm, lai veiksīgi startētu uzreiz Eiropā. Neīstais salīdzinājums